Wersja standardowa Wersja z powiększonym kontrastem Wersja tekstowa
FACEBOOK...
REKOMENDACJE
ZAPRASZAMY DO KINA
INFORMACJE
SZUKAJ W SERWISIE

Być kobietą, być kobietą...

od: do:

Oświęcimskie Centrum Kultury zaprasza panie w każdym wieku do udziału w IV edycji projektu "Być kobietą, być kobietą...".

W ramach projektu poruszane będą zagadnienia związane z codziennym życiem kobiet. Podczas spotkań panie skorzystają z profesjonalnych porad wykwalifikowanych kosmetyczek, fryzjerów, instruktorów zajęć fitness, dietetyka oraz psychologa. Spotkania przebiegać będą w luźnej atmosferze przy dźwiękach spokojnej muzyki, co pozwoli na oderwanie się uczestniczek od codziennych obowiązków.

Zostanie uruchomiony panel dyskusyjny, którego tematem przewodnim będzie kobieta i jej funkcja we współczesnym świecie. Zagadnienia, na które będziemy sobie odpowiadać to: stereotyp kobiety postrzeganej jako gospodyni domowa, godzenie życia prywatnego oraz zawodowego, regulacje prawne związane z zakazem dyskryminacji, równouprawnienie, menedżerka sukcesu, budowanie pewności siebie, poczucia świadomości własnych umiejętności i talentów oraz właściwego ich wykorzystywania do realizacji życiowych celów, pasje i ich rola w życiu.

Na zakończenie cyklu spotkań każda pani będzie mogła zaprojektować i uszyć sukienkę marzeń przy pomocy doświadczonych ekspertek.

Odpłatność za udział w projekcie wynosi 30 zł. Kwota nie obejmuje materiałów niezbędnych do uszycia sukienek. Liczba miejsc ograniczona - decyduje kolejność zgłoszeń. Zapisy przyjmowane będą do 14 listopada 2019 roku w Oświęcimskim Centrum Kultury. O terminie spotkania, na którym zostanie ustalony harmonogram warsztatów, uczestniczki zostaną powiadomione indywidualnie.


Jesień w Oświęcimskim Centrum Kultury Oświęcimskie Centrum Kultury zaprasza od września 2019 roku na kolejne wydarzenia artystyczne - spektakle, programy kabaretowe i koncerty. Prezentujemy wybrane imprezy. Informacje o kolejnych przedsięwzięciach będą pojawiały się sukcesywnie na naszej stronie. 15 października odbędzie...czytaj więcej...

dzisiaj

październik 2019
  P W Ś C P S N
40 1 2 3 4 5 6
41 7 8 9 10 11 12 13
42 14 15 16 17 18 19 20
43 21 22 23 24 25 26 27
44 28 29 30 31
poprzedni następny

W GALERII

Realizacja: HEXADE.COM (Grafik, projektant, webdesigner)