Wersja standardowa Wersja z powiększonym kontrastem Wersja tekstowa
FACEBOOK...

IX Lubię smoki 2019 - wystawa pokonkursowa

od: do:

W dniach od 1 do 14 czerwca 2019 roku (podsumowanie konkursu, wręczenie nagród, otwarcie pokonkursowej wystawy 1 czerwca o godzinie 15:00) w Oświęcimskim Centrum Kultury prezentowana była pokonkursowa wystawa IX Konkursu Plastycznego "Lubię smoki".

Konkurs "Lubię smoki", organizowany przez Oświęcimskie Centrum Kultury w ramach obchodów Dnia Dziecka - adresowany do uczestników w wieku 10-16 lat z terenu powiatu oświęcimskiego - służy poznaniu baśni, legend i mitów z różnych regionów świata, zachęceniu do poszukiwań opisów fantastycznych stworów w literaturze światowej, a także rozwijaniu twórczej wyobraźni dzieci i młodzieży.

Do udziału w konkursie zostało nadesłanych 389 prac plastycznych.

Komisja w składzie: Danuta Kazimierczak - plastyk, Martyna Paluchiewicz-Łabaj - artysta, Magdalena Prochowska - plastyk, przyznała równorzędne nagrody i wyróżnienia w dwóch kategoriach wiekowych, równorzędne nagrody i wyróżnienia prac przestrzennych oraz wyróżniła zakwalifikowaniem do udziału w pokonkursowej wystawie prace 66 autorów.

- kategoria wiekowa 10-12 lat

- nagrody


Wiktoria Głogowska - Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 5, Szkoła Podstawowa nr 2, Brzeszcze
Kalina Boroń - Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 1, Osiek
Matylda Kacorzyk - Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 1, Osiek
Kajetan Kiryluk - Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 1, Osiek
Denis Akseki - Młodzieżowy Dom Kultury, Oświęcim
Mikołaj Buliński (2 prace) - Młodzieżowy Dom Kultury, Oświęcim
Aleksandra Bzibziak (2 prace) - Młodzieżowy Dom Kultury, Oświęcim
Zuzanna Fyderek - Oświęcimskie Centrum Kultury, Oświęcim
Rafał Garstka (2 prace) - Oświęcimskie Centrum Kultury, Oświęcim
Weronika Szojda - Oświęcimskie Centrum Kultury, Oświęcim
Lena Mrowiec - Szkoła Podstawowa nr 4, Oświęcim

- wyróżnienia

Marcin Jarek - Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 5, Szkoła Podstawowa nr 2, Brzeszcze
Patrycja Smoter - Samorządowy Zespół Szkół nr 1, Chełmek
Gabriela Trojak - Zespół Szkolno-Przedszkolny, Głębowice
Dawid Dubiel - Szkoła Podstawowa nr 1, Kęty
Emilia Korpacka - Szkoła Podstawowa nr 1, Kęty
Emilia Wojewodzic - Szkoła Podstawowa nr 1, Kęty
Kacper Żydek - Szkoła Podstawowa nr 1, Kęty
Konrad Adamus - Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 1, Osiek
Łukasz Bies - Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 1, Osiek
Roksana Jasińska - Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 1, Osiek
Szymon Spisak - Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 1, Osiek
Kacper Szypuła - Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 1, Osiek
Martyna Hacuś - Oświęcimskie Centrum Kultury, Oświęcim
Michał Lichański - Oświęcimskie Centrum Kultury, Oświęcim
Lena Owcarz - Oświęcimskie Centrum Kultury, Oświęcim
Emilia Zięba - Oświęcimskie Centrum Kultury, Oświęcim
Ola Żmudka - Oświęcimskie Centrum Kultury, Oświęcim
Gabriela Kuszneruk - Szkoła Podstawowa nr 1, Oświęcim
Joanna Grzywacz - Szkoła Podstawowa nr 4, Oświęcim
Wojciech Godek - Szkoła Podstawowa nr 8, Oświęcim

- kategoria wiekowa 13-16 lat

- nagrody

Małgorzata Inglot - Szkoła Podstawowa, Brzezinka
Antonina Syska - Samorządowy Zespół Szkół nr 1, Chełmek
Franciszek Kacorzyk - Laboratorium Sztuki, Oświęcim
Wiktoria Chylaszek - Młodzieżowy Dom Kultury, Oświęcim
Aleksandra Gołowieszko - Młodzieżowy Dom Kultury, Oświęcim
Martyna Jedynowicz - Młodzieżowy Dom Kultury, Oświęcim
Martyna Szewczyk - Młodzieżowy Dom Kultury, Oświęcim
Wiktoria Czyżycka (2 prace) - Oświęcimskie Centrum Kultury, Oświęcim
Wiktoria Kaim - Oświęcimskie Centrum Kultury, Oświęcim
Wiktoria Wójcik - Oświęcimskie Centrum Kultury, Oświęcim
Szymon Wilczak - Szkoła Podstawowa nr 8, Oświęcim
Oliwia Tokarczyk - Zespół Szkół Zawodowych Towarzystwa Salezjańskiego, Oświęcim
Wiktor Sołtysik - Szkoła Podstawowa, Rajsko
Marta Tobiasz - Szkoła Podstawowa, Rajsko

- wyróżnienia

Miriam Szafraniec - Szkoła Podstawowa, Brzezinka
Klaudia Pawela - Samorządowy Zespół Szkół nr 1, Chełmek
Paulina Plata - Samorządowy Zespół Szkół nr 1, Chełmek
Martyna Matyszkowicz - Zespół Szkolno-Gimnazjalny nr 2, Kęty
Martyna Bartecka - Młodzieżowy Dom Kultury, Oświęcim
Mateusz Chudy - Młodzieżowy Dom Kultury, Oświęcim
Aleksandra Leszczyńska - Młodzieżowy Dom Kultury, Oświęcim
Wiktoria Dąbrowska - Oświęcimskie Centrum Kultury, Oświęcim
Jolanta Pyrdoł - Oświęcimskie Centrum Kultury, Oświęcim
Mariola Żmuda (2 prace) - Oświęcimskie Centrum Kultury, Oświęcim
Laura Hurnik - Szkoła Podstawowa nr 8, Oświęcim
Mateusz Urbańczyk - Szkoła Podstawowa nr 8, Oświęcim
Gabriela Jarosz - Zespół Szkół Zawodowych Towarzystwa Salezjańskiego, Oświęcim
Kacper Polak - Zespół Szkół Zawodowych Towarzystwa Salezjańskiego, Oświęcim
Krystian Zając - Szkoła Podstawowa, Rajsko

- prace przestrzenne

- nagrody


Wiktoria Hrapkowicz - Szkoła Podstawowa nr 2, Kęty
Maja Chowaniec - Laboratorium Sztuki, Oświęcim
Franciszek Kacorzyk - Laboratorium Sztuki, Oświęcim
Katarzyna Pater - Laboratorium Sztuki, Oświęcim
Emilia Chwiędacz - Młodzieżowy Dom Kultury, Oświęcim
Gabriela Ptak - Młodzieżowy Dom Kultury, Oświęcim
Karolina Dąbroś - Zespół Szkół Zawodowych Towarzystwa Salezjańskiego, Oświęcim
Oliwia Żydzik - Szkoła Podstawowa, Poręba Wielka

- wyróżnienia

Klaudia Gabryś - Dom Kultury, Kęty
Gabriela Stawowczyk - Dom Kultury, Kęty
Kinga Domżał - Laboratorium Sztuki, Oświęcim
Emilia Dźwigoń - Laboratorium Sztuki, Oświęcim
Anna Gajek (2 prace) - Laboratorium Sztuki, Oświęcim
Nadia Kluwak - Laboratorium Sztuki, Oświęcim
Marika Możdżeń - Laboratorium Sztuki, Oświęcim
Daria Nitka - Laboratorium Sztuki, Oświęcim
Hanna Płonka - Laboratorium Sztuki, Oświęcim    
Natalia Słowik - Laboratorium Sztuki, Oświęcim       
Wiktoria Chylaszek - Młodzieżowy Dom Kultury, Oświęcim
Michał Szymeczko - Szkoła Podstawowa nr 1, Oświęcim
Maria Andruszko - Zespół Szkół Zawodowych Towarzystwa Salezjańskiego, Oświęcim
Marcin Momot - Zespół Szkół Zawodowych Towarzystwa Salezjańskiego, Oświęcim
Monika Borowczyk - Szkoła Podstawowa, Poręba Wielka
Weronika Borowczyk - Szkoła Podstawowa, Poręba Wielka

Autorzy prac wyróżnieni zakwalifikowaniem do udziału w pokonkursowej wystawie

Dagmara Żmudka - Szkoła Podstawowa, Bielany
Bartłomiej Pest - Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 5, Szkoła Podstawowa nr 2, Brzeszcze
Joanna Kobosko - Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji Gminy Oświęcim, Brzezinka
Anastazja Ochmańska - Szkoła Podstawowa, Brzezinka
Karol Sukiennik - Samorządowy Zespół Szkół nr 1, Chełmek
Weronika Suska - Samorządowy Zespół Szkół nr 1, Chełmek
Pola Syska - Samorządowy Zespół Szkół nr 1, Chełmek
Hanna Szatyńska - Samorządowy Zespół Szkół nr 1, Chełmek
Antoni Szymutko - Samorządowy Zespół Szkół nr 1, Chełmek
Karolina Szmigiel - Samorządowy Zespół Szkół nr 1, Chełmek
Julia Urzędowska - Samorządowy Zespół Szkół nr 1, Chełmek
Zuzanna Balonek - Zespół Szkolno-Przedszkolny, Graboszyce
Marcelina Czyrwik - Zespół Szkolno-Przedszkolny, Harmęże
Szymon Podkański - Zespół Szkolno-Przedszkolny, Harmęże
Mikołaj Gawron - Szkoła Podstawowa nr 1, Kęty
Dagmara Śleziak - Szkoła Podstawowa nr 1, Kęty
Izabela Boba - Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 1, Osiek
Amelia Gibas - Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 1, Osiek
Emilia Kramarczyk - Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 1, Osiek
Anna Luranc - Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 1, Osiek
Iga Niemiec - Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 1, Osiek
Julia Urbańczyk - Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 1, Osiek
Marcelina Wysogląd - Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 1, Osiek
Filip Żondlak - Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 1, Osiek
Aleksandra Brusik - Młodzieżowy Dom Kultury, Oświęcim
Marta Brzęk - Młodzieżowy Dom Kultury, Oświęcim
Paulina Czarnik - Młodzieżowy Dom Kultury, Oświęcim
Lena Karkoszka - Młodzieżowy Dom Kultury, Oświęcim
Kaja Karkoszka - Młodzieżowy Dom Kultury, Oświęcim
Przemysław Klimek - Młodzieżowy Dom Kultury, Oświęcim
Marta Kocimska - Młodzieżowy Dom Kultury, Oświęcim
Patrycja Kuligowska - Młodzieżowy Dom Kultury, Oświęcim
Lena Bratek - Osiedlowy Dom Kultury Zasole - Oświęcimskie Centrum Kultury, Oświęcim
Emilia Nycz - Osiedlowy Dom Kultury Zasole - Oświęcimskie Centrum Kultury, Oświęcim
Wiktoria Gomułka - Oświęcimskie Centrum Kultury, Oświęcim
Martyna Hryncyszyn - Oświęcimskie Centrum Kultury, Oświęcim
Zuzanna Konopka (2 prace) - Oświęcimskie Centrum Kultury, Oświęcim
Antonina Grelowska - Szkoła Podstawowa nr 4, Oświęcim
Emilia Bugańska - Szkoła Podstawowa nr 8, Oświęcim
Patrycja Kluska - Szkoła Podstawowa nr 8, Oświęcim
Anna Mayerberg - Szkoła Podstawowa nr 8, Oświęcim
Selena Wrzalik - Szkoła Podstawowa nr 8, Oświęcim
Marta Brzęk (2 prace) - Szkoła Podstawowa nr 9, Oświęcim
Natalia Cholewka - Szkoła Podstawowa nr 9, Oświęcim
Jagoda Bibrzycka - Zespół Szkół Zawodowych Towarzystwa Salezjańskiego, Oświęcim
Weronika Bliźnik - Zespół Szkół Zawodowych Towarzystwa Salezjańskiego, Oświęcim
Urszula Czebotar (2 prace) - Zespół Szkół Zawodowych Towarzystwa Salezjańskiego, Oświęcim
Weronika Grończak - Zespół Szkół Zawodowych Towarzystwa Salezjańskiego, Oświęcim
Emilia Jachna - Zespół Szkół Zawodowych Towarzystwa Salezjańskiego, Oświęcim
Zuzanna Ledwoń - Zespół Szkół Zawodowych Towarzystwa Salezjańskiego, Oświęcim
Aleksandra Lubińska - Zespół Szkół Zawodowych Towarzystwa Salezjańskiego, Oświęcim
Sandra Stachura - Zespół Szkół Zawodowych Towarzystwa Salezjańskiego, Oświęcim
Magdalena Szymańska - Zespół Szkół Zawodowych Towarzystwa Salezjańskiego, Oświęcim
Jakub Borowczyk - Szkoła Podstawowa, Poręba Wielka
Kacper Hałatek - Szkoła Podstawowa, Poręba Wielka
Piotr Pietrańczyk - Szkoła Podstawowa, Poręba Wielka
Wiktoria Pietrańczyk - Szkoła Podstawowa, Poręba Wielka
Natalia Wacławek - Szkoła Podstawowa, Poręba Wielka
Kamila Dziwak - Szkoła Podstawowa, Rajsko
Angelika Enson - Szkoła Podstawowa, Rajsko
Wiktoria Korbel - Szkoła Podstawowa, Rajsko
Jacek Księżarczyk - Szkoła Podstawowa, Rajsko
Stanisław Majerski - Szkoła Podstawowa, Rajsko
Krzysztof Mysiakowski - Szkoła Podstawowa, Rajsko
Emilia Sobol - Szkoła Podstawowa, Rajsko


Jesień w Oświęcimskim Centrum Kultury Oświęcimskie Centrum Kultury zaprasza od września 2019 roku na kolejne wydarzenia artystyczne - spektakle, programy kabaretowe i koncerty. Prezentujemy wybrane imprezy. Informacje o kolejnych przedsięwzięciach będą pojawiały się sukcesywnie na naszej stronie. 21 września w Oświęcimskim...czytaj więcej...

dzisiaj

czerwiec 2019
  P W Ś C P S N
22 1 2
23 3 4 5 6 7 8 9
24 10 11 12 13 14 15 16
25 17 18 19 20 21 22 23
26 24 25 26 27 28 29 30
poprzedni następny

W GALERII

Realizacja: HEXADE.COM (Grafik, projektant, webdesigner)