Wersja standardowa Wersja z powiększonym kontrastem Wersja tekstowa
FACEBOOK...
REKOMENDACJE
ZAPRASZAMY DO KINA
INFORMACJE
SZUKAJ W SERWISIE

Klimakterium 2, czyli menopauzy szał

od: 30.03.2019 do: 30.03.2019

30 marca 2019 roku o godzinie 18:00 w Oświęcimskim Centrum Kultury ponownie pojawią się, z Teatru Capitol w Warszawie, bohaterki drugiej części kultowego spektaklu teatralnego z pogranicza musicalu, kabaretu i farsy pt. "Klimakterium 2, czyli menopauzy szał".

Wydawało się, że w temacie... klimakterium zostało powiedziane już wszystko. Na szczęście nie! Elżbieta Jodłowska powróciła z nowym hitem! "Klimakterium 2, czyli menopauzy szał" powstał na wyraźną prośbę publiczności, która chciała poznać dalsze losy bohaterek – już nie młodych, ale jakże młodych.

Wciąż walcząca z nadwagą, ale już nie bezrobotna Pamela i Zosia - zaradna pani domu starym zwyczajem przybywają świętować kolejne urodziny Maliny. Tym razem spotykają się w jej, dopiero co otwartym, pubie. Brakuje tylko Krychy, która też miała przybyć, ale...! Za to pojawia się - obdarzona liryczną duszą - Angela, która wraz z Maliną prowadzi interes. Zaczyna się zabawa! W pubie jest głośno, a kobiety które sporo czasu się nie widziały - mają sobie wiele do powiedzenia...

Zupełnie nowe piosenki we wspaniałych aranżacjach i z zabawnymi tekstami, których nie można przestać nucić, złożone choreograficzne układy i ta niepowtarzalna energia, którą występujące na scenie aktorki dzielą się z publicznością. Część z nich pojawiła się w "Klimakterium... i już", ale do tego zacnego grona dołączyły nowe artystki - wszystkie znakomite. I każda z nich wnosi do spektaklu coś zupełnie niepowtarzalnego.

Klimakterium 2, czyli menopauzy szał

reżyseria: Krzysztof Jaślar i Elżbieta Jodłowska
kierownictwo muzyczne: Janusz Bogacki
scenografia i kostiumy: Andrzej Lewczuk
choreografia: Jakub Lewandowski
przygotowanie muzyczne: Aldona Krasucka
wykonawcy w zmiennej obsadzie: Pamela (Elżbieta Jodłowska/Małgorzata Duda/Maria Winiarska/Dorota Nowakowska), Malina (Anna Korcz/Ewa Cichocka/Joanna Jeżewska/Elżbieta Jarosik/Elżbieta Panas), Zosia (Elżbieta Okupska/Grażyna Zielińska/Ludmiła Warzecha/Katarzyna Kozak), Angela (Małgorzata Gadecka/Renata Zarębska/Anna Wojton/Ewa Złotowska)
czas: 150 minut (1 przerwa)

Przed dokonaniem rezerwacji i zakupu biletów prosimy o zapoznanie się z poniższymi regulaminami. Rezerwacja i zakup biletów jest akceptacją niniejszych regulaminów.

Regulamin rezerwacji i zakupu biletów w Oświęcimskim Centrum Kultury.
Regulamin internetowej sprzedaży biletów na wydarzenia organizowane przez Oświęcimskie Centrum Kultury.


bilety: 70 zł, 60 zł, 50 zł 
Mała Akademia we współpracy z BBC Earth Nasze Kino Oświęcimskiego Centrum Kultury zaprasza dzieci i dorosłych od lutego do kwietnia 2019 roku na cykl filmów przyrodniczych, w ramach Małej Akademii we współpracy z BBC Earth , które uwrażliwiają widza na piękno natury i przenoszą w niezwykły - zachwycający i wzruszający świat...czytaj więcej...

dzisiaj

marzec 2019
  P W Ś C P S N
09 1 2 3
10 4 5 6 7 8 9 10
11 11 12 13 14 15 16 17
12 18 19 20 21 22 23 24
13 25 26 27 28 29 30 31
poprzedni następny

W GALERII

Realizacja: HEXADE.COM (Grafik, projektant, webdesigner)