Wersja standardowa Wersja z powiększonym kontrastem Wersja tekstowa
FACEBOOK...

Lubię smoki 2011

od: do:

W dniach od 1 do 26 czerwca 2011 roku (podsumowanie konkursu 1 czerwca o godzinie 16:00) w Oświęcimskim Centrum Kultury prezentowana była pokonkursowa wystawa Konkursu Plastycznego "Lubię smoki".

Konkurs Plastyczny "Lubię smoki" organizowany jest przez Oświęcimskie Centrum Kultury w ramach obchodów Dnia Dziecka. Konkurs adresowany jest do dzieci i młodzieży z terenu Oświęcimia i służy poznaniu baśni, legend i mitów z różnych regionów świata, zachęceniu do poszukiwań opisów fantastycznych stworów w literaturze światowej, a także rozwijaniu twórczej wyobraźni.

Do udziału w konkursie zostało nadesłanych, przez 217 autorów, 228 prac plastycznych.

Jury w składzie: Beata Kapcińska–Jurczyk – nauczyciel i metodyk plastyki, Katarzyna Krawczyk – plastyk, Magdalena Prochowska – plastyk, Arleta Uroda – plastyk, po obejrzeniu prac nadesłanych na konkurs przyznało nagrody w dwóch kategoriach wiekowych oraz zakwalifikowało do udziału w pokonkursowej wystawie prace 18 autorów.


-kategoria wiekowa 7–11 lat:

-równorzędne nagrody:

Zofia Ryś, Oświęcim
Ewa Góralczyk, Szkoła Podstawowa nr 9, Oświęcim
Jakub Baran, Szkoła Podstawowa nr 4, Oświęcim
Małgorzata Rochowiak, Oświęcimskie Centrum Kultury, Oświęcim
Maciej Moc, Oświęcimskie Centrum Kultury, Oświęcimiu
Kaja Patrzyk, Oświęcimskie Centrum Kultury, Oświęcim

-wyróżnienia I stopnia:

Aleksandra Rachmajda, Szkoła Podstawowa nr 9, Oświęcim
Karolina Lasatowicz, Młodzieżowy Dom Kultury, Oświęcim
Izabela Sporysz, Szkoła Podstawowa nr 4, Oświęcim
Mikołaj Ferenc, Szkoła Podstawowa nr 4, Oświęcim
Michał Świerguła, Szkoła Podstawowa nr 4, Oświęcim
Milena Cudzich, Oświęcimskie Centrum Kultury, Oświęcim

-wyróżnienia II stopnia:

Karolina Barszcz, Szkoła Podstawowa nr 4, Oświęcim
Karolina Żak, Młodzieżowy Dom Kultury, Oświęcim
Stefan Andruszko, Oświęcimskie Centrum Kultury, Oświęcim
Magdalena Głowiczka, Szkoła Podstawowa nr 5, Oświęcim
Emilia Fik, Szkoła Podstawowa nr 5, Oświęcim

-wyróżnienia III stopnia:

Marta Semik, Szkoła Podstawowa nr 11, Oświęcim
Julia Dziwak, Szkoła Podstawowa nr 4, Oświęcim
Mateusz Widlarz, Szkoła Podstawowa nr 4, Oświęcim
Izabela Chodacka, Zespół Szkół nr 1, Oświęcim
Nina Pielesz, Szkoła Podstawowa nr 5, Oświęcim

-kategoria wiekowa 12–16 lat:

-równorzędne nagrody:

Elżbieta Gabryszak, Zespół Szkół nr 1, Oświęcim
Zuzanna Matejko, Młodzieżowy Dom Kultury, Oświęcim
Marlena kubas, Oświęcimskie Centrum Kultury, Oświęcim
Patryk Stelmach, Oświęcimskie Centrum Kultury, Oświęcim

-wyróżnienia I stopnia:

Kacper Kuk, Oświęcimskie Centrum Kultury, Oświęcim
Patrycja Meus, Oświęcimskie Centrum Kultury, Oświęcim
Aleksandra Różycka, Zespół Szkół Zawodowych Towarzystwa Salezjańskiego, Oświęcim
Patrycja Stelmach, Miejskie Gimnazjum nr 2, Oświęcim
Wojciech Kubica, Miejskie Gimnazjum nr 2, Oświęcim

-wyróżnienie II stopnia:

Dominika Kawczak,Oświęcimskie Centrum Kultury, Oświęcim

Autorzy prac zakwalifikowanych do udziału w pokonkursowej wystawie:

Wiktoria Urbańczyk, Zespół Szkół nr 1, Oświęcim
Hubert Sereś, Młodzieżowy Dom Kultury, Oświęcim
Róża Zaucha, Oświęcimskie Centrum Kultury, Oświęcim
Daria Jeruszka, Miejskie Gimnazjum nr 2, Oświęcim
Kamila Ademi, Miejskie Gimnazjum nr 2, Oświęcim
Magdalena Gołba, Zespół Szkół Zawodowych Towarzystwa Salezjańskiego, Oświęcim
Malwina Kopijasz, Zespół Szkół Zawodowych Towarzystwa Salezjańskiego, Oświęcim
Dawid Pastuszek, Szkoła Podstawowa nr 4, Oświęcim
Wiktoria Olejarz, Szkoła Podstawowa nr 4, Oświęcim
Kacper Kyrcz, Szkoła Podstawowa nr 4, Oświęcim
Amelia Bloch, Szkoła Podstawowa nr 4, Oświęcim
Natalia Olszewska, Szkoła Podstawowa nr 4, Oświęcim
Klaudia Kościelnik, Szkoła Podstawowa nr 4, Oświęcim
Antonina Nagi, Szkoła Podstawowa nr 4, Oświęcim
Daniel Angielaszek, Szkoła Podstawowa nr 4, Oświęcim
Julia Wieczorek, Szkoła Podstawowa nr 4, Oświęcim
Klaudia Kmiecik, Szkoła Podstawowa nr 4, Oświęcim
Anita Olejarz, Szkoła Podstawowa nr 4, Oświęcim



Jesień, zima i wiosna w Oświęcimskim Centrum Kultury Oświęcimskie Centrum Kultury zaprasza od września 2020 roku na przeniesione wydarzenia artystyczne oraz nowe wydarzenia - koncerty, spektakle i programy kabaretowe. Prezentujemy wybrane imprezy zaplanowane od września do kwietnia przyszłego roku w aktualnych terminach . Oświęcimskie...czytaj więcej...

dzisiaj

wrzesień 2020
  P W Ś C P S N
36 1 2 3 4 5 6
37 7 8 9 10 11 12 13
38 14 15 16 17 18 19 20
39 21 22 23 24 25 26 27
40 28 29 30
poprzedni następny

W GALERII

Realizacja: HEXADE.COM (Grafik, projektant, webdesigner)