Wersja standardowa Wersja z powiększonym kontrastem Wersja tekstowa
FACEBOOK...

Moje marzenia 2015

od: do:

W dniach od 1 do 30 czerwca 2015 roku (podsumowanie konkursu 1 czerwca o godzinie 16:00) w galerii "Tyle światów" Oświęcimskiego Centrum Kultury prezentowana była pokonkursowa wystawa XIX Konkursu Plastycznego "Moje marzenia".

Konkurs organizowany jest przez Oświęcimskie Centrum Kultury w ramach obchodów Dnia Dziecka i jest adresowany jest do dzieci z terenu powiatu oświęcimskiego.

Do udziału w tegorocznym konkursie zostały nadesłane, przez 561 autorów, 583 prace plastyczne.

Komisja w składzie
: Beata Kapcińska-Jurczyk – plastyk, Martyna Paluchiewicz-Łabaj – artysta plastyk, Magdalena Prochowska – plastyk, przyznała wyróżnienia I, II i III stopnia w trzech kategoriach wiekowych oraz zakwalifikowała do udziału w pokonkursowej wystawie prace 41 autorów.

-kategoria wiekowa – dzieci w wieku przedszkolnym:

-wyróżnienia I stopnia:


1.Zuzanna Zmilczak, 6 lat – Dom Kultury, Kęty
2.Zofia Wiśniewska, 6 lat – Dom Kultury, Kęty
3.Róża Bakalarska, 5 lat – Grojec
4.Maja Stanclik, 5 lat – Przedszkole Samorządowe, Rajsko
5.Krzysztof Mysiakowski, 6 lat – Przedszkole Samorządowe, Rajsko
6.Magdalena Meus, 6 lat – Oświęcimskie Centrum Kultury, Oświęcim
7.Michalina Wieczorek, 5 lat – Miejskie Przedszkole nr 16, Oświęcim
8.Emilia Romańska, 6 lat – Miejskie Przedszkole nr 16, Oświęcim
9.Martyna Migdałek, 6 lat – Zespół Szkolno-Przedszkolny, Witkowice
10.Natalia Wierońska, 6 lat – Zespół Szkolno-Przedszkolny, Witkowice
11.Ksawier Hudecki, 6 lat – Zespół Szkolno-Przedszkolny, Witkowice
12.Kinga Grzegorczyk, 6 lat – Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 6, Jawiszowice
13.Igor Sałacki, 7 lat – Przedszkole Samorządowe, Zaborze

-wyróżnienia II stopnia:

1.Nikodem Snopkowski, 6 lat – Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji Gminy Oświęcim, Brzezinka
2.Joanna Janik, 6 lat – Przedszkole Samorządowe, Rajsko oraz Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji Gminy Oświęcim, Brzezinka
3.Joanna Strycharska,  6 lat – Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji Gminy Oświęcim, Brzezinka
4.Wiktoria Pawela, 5 lat – Przedszkole Samorządowe, Rajsko
5.Pola Adamus, 5 lat – Miejskie Przedszkole nr 16, Oświęcim
6.Wiktoria Czyczyło, 6 lat – Miejskie Przedszkole nr 16, Oświęcim
7.Urszula Meduna, 6 lat – Oświęcimskie Centrum Kultury, Oświęcim
8.Weronika Martyniak, 6 lat – Młodzieżowy Dom Kultury, Oświęcim
9.Iga Żebro, 6 lat – Młodzieżowy Dom Kultury, Oświęcim
10.Oliwia Kuśnierz, 6 lat, Grojec

-wyróżnienia III stopnia:

1.Zuzanna Wąsik, 5 lat – Miejskie Przedszkole nr 16, Oświęcim
2.Kinga Grzegorczyk, 6 lat – Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 6, Jawiszowice
3.Antoni Muchewicz, 6 lat – Samorządowa Placówka Wychowania Przedszkolnego nr 8, Kęty
4.Julia Jęśko, 7 lat – Samorządowa Placówka Wychowania Przedszkolnego nr 7, Kęty
5.Dominika Sadlok, 6 lat – Przedszkole nr 2 „Słoneczko”, Brzeszcze
6.Ksenia Klęczar, 6 lat, Grojec
7.Maria Marczyńska, 6 lat – Zespół Szkolno-Przedszkolny, Witkowice
8.Amelia Kawończyk, 6 lat – Zespół Szkolno-Przedszkolny, Witkowice
9.Joanna Janik, 6 lat – Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji Gminy Oświęcim, Brzezinka
10.Hanna Wojciechowska, 7 lat – Przedszkole Samorządowe, Zaborze

-kategoria wiekowa – uczniowie klas I–III:

-wyróżnienia I stopnia:


1.Marta Jurkiewicz, 9 lat – Oświęcimskie Centrum Kultury, Oświęcim
2.Katarzyna Kamyk, 9 lat – Oświęcimskie Centrum Kultury, Oświęcim
3.Olga Moskała-Wróbel, 8 lat – Oświęcimskie Centrum Kultury, Oświęcim
4.Oliwia Lizoniak, 8 lat – Oświęcimskie Centrum Kultury, Oświęcim
5.Maja Kryza, 10 lat – Oświęcimskie Centrum Kultury, Oświęcim
6.Zuzanna Konopka, 8 lat – Oświęcimskie Centrum Kultury, Oświęcim
7.Michał Rybak, 9 lat – Młodzieżowy Dom Kultury, Oświęcim
8.Dagmara Krawczyk, 7 lat – Młodzieżowy Dom Kultury, Oświęcim
9.Kamila Waliczek, 8 lat – Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji Gminy Oświęcim, Brzezinka
10.Joanna Kobosko, 9 lat – Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji Gminy Oświęcim, Brzezinka

-wyróżnienia II stopnia:

1.Dominika Palka, 8 lat – Świetlica Terapeutyczna Stowarzyszenia „Szansa“, Oświęcim
2.Jakub Cech, 8 lat – Szkoła Podstawowa, Grojec
3.Oliwia Stokłosa, 7 lat, Grojec
4.Wiktoria Wójcik, 9 lat – Szkoła Podstawowa, Grojec
5.Karolina Karlik, 8 lat – Szkoła Podstawowa nr 4, Oświęcim
6.Weronika Olszewska, 10 lat – Szkoła Podstawowa nr 4, Oświęcim
7.Adrian Czula, 9 lat – Szkoła Podstawowa nr 4, Oświęcim
8.Julia Bagier, 10 lat – Szkoła Podstawowa nr 4, Oświęcim
9.Igor Bartosz, 10 lat – Szkoła Podstawowa nr 4, Oświęcim
10.Magdalena Mąsior, 7 lat – Szkoła Podstawowa nr 4, Oświęcim
11.Miłosz Sadkowski, 10 lat – Szkoła Podstawowa nr 4, Oświęcim
12.Sebastian Nowak, 10 lat – Szkoła podstawowa nr 4, Oświęcim
13.Kinga Konik, 8 lat – Oświęcimskie Centrum Kultury, Oświęcim

-wyróżnienia III stopnia:


1.Monika Woźniczka, 8 lat – Szkoła Podstawowa nr 4, Oświęcim
2.Klaudia Nagi, 9 lat – Szkoła Podstawowa nr 4, Oświęcim
3.Wiktoria Dąbrowska, 10 lat – Oświęcimskie Centrum Kultury, Oświęcim
4.Amelia Pawełczyk, 9 lat – Oświęcimskie Centrum Kultury, Oświęcim
5.Wiktoria Kovacs, 10 lat – Oświęcimskie Centrum Kultury, Oświęcim
6.Nikola Bojarzyn, 8 lat – Stowarzyszenie Rodzina Kolpinga, Oświęcim 
7.Zuzanna Korczewska, 9 lat – Samorządowy Zespół Szkół nr 1, Chełmek
8.Antonina Stachura, 9 lat – Samorządowy Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 2, Chełmek

-kategoria wiekowa – uczniowie klas IV–VI:

-wyróżnienia I stopnia:


1.Paulina Plata, 12 lat – Młodzieżowy Dom Kultury, Oświęcim
2.Patrycja Markiewicz, 11 lat – Młodzieżowy Dom Kultury, Oświęcim
3.Julia Kulikowska, 11 lat – Młodzieżowy Dom Kultury, Oświęcim
4.Monika Marsowicz, 12 lat – Oświęcimskie Centrum Kultury, Oświęcim
5.Wiktoria Kaim, 11 lat – Oświęcimskie Centrum Kultury, Oświęcim
6.Łukasz Puchała, 12 lat – Zespół Szkolno-Gimnazjalny nr 2, Kęty
7.Michał Płonka, 10 lat – Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 1, Osiek
8.Sara Sanak, 10 lat – Zespół Szkół Podstawowo-Gimnazjalnych, Piotrowice

-wyróżnienia II stopnia:

1.Joanna Haczek, 12 lat – Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 5, Szkoła Podstawowa nr 2, Brzeszcze
2.Karolina Żak, 11 lat – Stowarzyszenie Rodzina Kolpinga, Oświęcim 
3.Katarzyna Kloska, 10 lat – Stowarzyszenie Rodzina Kolpinga, Oświęcim
4.Olga Ziarno, 12 lat – Szkoła Podstawowa nr 2, Osiek
5.Izabela Boba, 12 lat – Szkoła Podstawowa nr 2, Osiek
6.Katarzyna Biziorek, 13 lat – Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 1, Osiek
7.Wiktoria Dziedzic, 11 lat – Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 1, Osiek
8.Klaudzia Polak, 10 lat – Szkoła Podstawowa nr 5, Oświęcim

-wyróżnienia III stopnia:

1.Daria Kusak, 10 lat – Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 1, Osiek
2.Szymon Tyran, 10 lat – Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 1, Osiek
3.Małgorzata Filip, 10 lat – Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 1, Osiek
4.Patrycja Zielińska, 13 lat – Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji Gminy Oświęcim, Brzezinka
5.Wojciech Żak, 13 lat – Szkoła Podstawowa, Rajsko
6.Julia Ledwik, 11 lat – Szkoła Podstawowa, Rajsko
7.Joanna Kajtoch, 10 lat – Szkoła Podstawowa nr 4, Oświęcim

Autorzy prac zakwalifikowanych do udziału w pokonkursowej wystawie:

1.Wiktoria Jarnot, 10 lat, Grojec
2.Ewa Domżał, 9 lat, Grojec
3.Marika Możdżeń, 7 lat, Grojec
4.Gabriela Formas, 11 lat – Oświęcimskie Centrum Kultury, Oświęcim
5.Weronika Szojda, 8 lat – Oświęcimskie Centrum Kultury, Oświęcim
6.Maja Wyrobek, 12 lat – Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 6, Jawiszowice
7.Wiktoria Wojtala, 11 lat – Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 1, Osiek
8.Patryk Michałek, 9 lat – Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 1, Osiek
9.Oliwia Drabczyk, 9 lat – Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 1, Osiek
10.Matylda Foit, 6 lat – Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 1, Osiek
11.Wiktoria Borycka, 11 lat – Szkoła Podstawowa, Rajsko
12.Dominik Górski, 13 lat – Szkoła Podstawowa, Rajsko
13.Monika Marsowicz, 12 lat – Zespół Szkół Podstawowo-Gimnazjalnych, Piotrowice
14.Anna Maca,  10 lat – Samorządowy Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 2, Chełmek
15.Justyna Szewczyk, 9 lat – Samorządowy Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 2, Chełmek
16.Martyna Kokoszka, 7 lat – Samorządowy Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 2, Chełmek
17.Kaja Grochal, 7 lat – Samorządowy Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 2, Chełmek
18.Wiktoria Ryszka, 7 lat – Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji Gminy Oświęcim, Brzezinka
19.Sandra Lewandowska, 9 lat – Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji Gminy Oświęcim, Brzezinka
20.Paweł Jamróz, 10 lat – Szkoła Podstawowa nr 4, Oświęcim
21.Maciej Gwiazdoń, 10 lat – Szkoła Podstawowa nr 4, Oświęcim
22.Marzena Droździewicz, 10 lat – Szkoła Podstawowa nr 4, Oświęcim
23.Sergiusz Habczyk, 10 lat – Szkoła Podstawowa nr 4, Oświęcim
24.Lena Mrowiec, 8 lat – Szkoła Podstawowa nr 4, Oświęcim
25.Amelia Zawadzka, 8 lat – Szkoła Podstawowa nr 4, Oświęcim
26.Zuzanna Konopko, 8 lat – Szkoła Podstawowa nr 4, Oświęcim
27.Antonina Jędrzejewska, 7 lat – Szkoła Podstawowa nr 4, Oświęcim
28.Gabriela Ziomkiewicz, 7 lat – Szkoła Podstawowa nr 4, Oświęcim
29.Emilia Bugańska, 9 lat – Szkoła Podstawowa nr 9, Oświęcim
30.Lilianna Małysa, 10 lat – Stowarzyszenie Rodzina Kolpinga, Oświęcim
31.Gabriela Stawowczyk, 6 lat – Zespół Szkolno-Przedszkolny, Witkowice
32.Jakub Gałdyn, 6 lat – Zespół Szkolno-Przedszkolny, Witkowice
33.Lidia Zięba, 6 lat – Zespół Szkolno-Przedszkolny, Witkowice
34.Klaudia Szymonek, 5 lat – Miejskie Przedszkole nr 7, Oświęcim
35.Adam Adamus, 5 lat – Miejskie Przedszkole nr 16, Oświęcim
36.Katarzyna Żak, 5 lat – Miejskie Przedszkole nr 16, Oświęcim
37.Inez Prochowska, 7 lat – Miejskie Przedszkole nr 16, Oświęcim 
38.Filip Niedziela, 6 lat – Przedszkole nr 2 „Słoneczko”, Brzeszcze
39.Weronika Wójcik, 6 lat – Przedszkole nr 2 „Słoneczko”, Brzeszcze
40.Miron Lisak, 6 lat – Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 5, Szkoła Podstawowa nr 2, Brzeszcze
41.Agata Konior, 7 lat – Samorządowa Placówka Wychowania Przedszkolnego nr 7, Kęty



Głos Ziemi Oświęcimskiej nr 7 online 21 lipca został wydany lipcowy numer Głosu Ziemi Oświęcimskiej . Gazeta będzie kolportowana do mieszkań i budynków prywatnych na terenie miasta. Zapraszamy do lektury w wersji elektronicznej . Numer sierpniowy pojawi się 25 sierpnia . czytaj więcej...

dzisiaj

sierpień 2020
  P W Ś C P S N
31 1 2
32 3 4 5 6 7 8 9
33 10 11 12 13 14 15 16
34 17 18 19 20 21 22 23
35 24 25 26 27 28 29 30
36 31
poprzedni następny

W GALERII

Realizacja: HEXADE.COM (Grafik, projektant, webdesigner)