Wersja standardowa Wersja z powiększonym kontrastem Wersja tekstowa
FACEBOOK...

Moje marzenia 2011

od: do:

W dniach od 1 do 26 czerwca 2011 roku (podsumowanie konkursu 1 czerwca o godzinie 16:00) w Oświęcimskim Centrum Kultury prezentowana była pokonkursowa wystawa XV Powiatowego Konkursu Plastycznego "Moje marzenia".

Powiatowy Konkurs Plastyczny "Moje marzenia" organizowany jest przez Oświęcimskie Centrum Kultury w ramach obchodów Dnia Dziecka. Konkurs adresowany jest do dzieci w wieku 6-12 lat z terenu powiatu oświęcimskiego, pragnących za pomocą dowolnej techniki plastycznej przedstawić swoje marzenia.

Do udziału w tegorocznym konkursie zostało nadesłanych, przez 208 autorów, 327 prac plastycznych.

Jury w składzie: Beata Kapcińska–Jurczyk – nauczyciel i metodyk plastyki, Katarzyna Krawczyk – plastyk, Magdalena Prochowska – plastyk, Arleta Uroda – plastyk, po obejrzeniu prac nadesłanych na konkurs przyznało nagrody w trzech kategoriach wiekowych oraz zakwalifikowało do udziału w pokonkursowej wystawie prace 45 autorów.


-kategoria wiekowa – dzieci w wieku przedszkolnym:

-wyróżnienia I stopnia:

Aleksandra Langner, Oświęcimskie Centrum Kultury, Oświęcim
Ola Miśkiewicz, Miejskie Przedszkole nr 16, Oświęcim
Katarzyna Kamyk, Miejskie Przedszkole nr 16, Oświęcim
Daniel Ćwiertnia, Zespół Szkolno–Przedszkolny, Głębowice
Kacper Fajer, Oświęcim

-wyróżnienia II stopnia:

Natalia Prędka, Miejskie Przedszkole nr 16, Oświęcim
Gabriela Formas, Oświęcimskie Centrum Kultury, Oświęcim
Wiktoria Wójcik, Oświęcimskie Centrum Kultury, Oświęcim
Maria Andruszko, Oświęcimskie Centrum Kultury, Oświęcim

-wyróżnienia III stopnia:

Dominika Fajer, Oświęcim
Martyna Mazgaj, Zespół Szkolno–Przedszkolny, Głębowice
Piotr Kocęba, Zespół Szkolno–Przedszkolny, Głębowice
Amelia Noszka, Zespół Szkolno–Przedszkolny, Głębowice
Wiktoria Dąbrowska, Oświęcimskie Centrum Kultury, Oświęcim


-kategoria wiekowa – dzieci z klas I–III:

-wyróżnienia I stopnia:

Wiktoria Przychocka, Szkoła Podstawowa nr 4, Oświęcim
Jakub Stańczyk, Szkoła Podstawowa, Brzezinka
Paulina Chrapkowicz, Dom Kultury, Kęty
Grzegorz Płonka, Zespół Szkolno–Przedszkolny nr 1, Osiek
Alicja Pańczak, Szkoła Podstawowa nr 5, Oświęcim

-wyróżnienia II stopnia:

Dominik Żabiński, Zespół Szkolno–Przedszkolny nr 1, Osiek
Patrycja Kluska, Zespół Szkół nr 1, Oświęcim
Patrycja Nowak, Szkoła Podstawowa nr 4, Oświęcim
Maja Faber, Szkoła Podstawowa nr 4, Oświęcim
Miłosz Dubiel, Szkoła Podstawowa, Brzezinka
Jakub Wróbel, Zespół Szkolno–Przedszkolny, Bulowice
Maja Rybacka, Oświęcimskie Centrum Kultury, Oświęcim

-wyróżnienia III stopnia:

Antonina Nagi, Szkoła Podstawowa nr 4, Oświęcim
Ewa Góralczyk, Szkoła Podstawowa nr 4, Oświęcim
Julia Wieczorek, Szkoła Podstawowa nr 4, Oświęcim
Michał Sędziak, Dom Kultury, Kęty
Martyna Bartecka, Szkoła Podstawowa nr 9, Oświęcim
Kinga Bodzoń, Szkoła Podstawowa nr 1, Oświęcim
Nicola Suliga, Szkoła Podstawowa nr 1, Oświęcim 
Emilia Polak, Oświęcimskie Centrum Kultury, Oświęcim
Laura Bacik, Oświęcimskie Centrum Kultury, Oświęcim

-kategoria wiekowa – dzieci z klas IV–VI:

-wyróżnienia I stopnia:

Karolina Janus, Zespół Szkół nr 1, Oświęcim
Grzegorz Wójcicki, Zespół Szkół nr 1, Oświęcim
Milena Cudzich, Oświęcimskie Centrum Kultury, Oświęcim
Aleksandra Płonka, Zespół Szkolno–Przedszkolny nr 1, Osiek

-wyróżnienia II stopnia:

Krzysztof Kusak, Zespół Szkolno–Przedszkolny nr 1, Osiek
Kamil Goleniec, Zespół Szkół nr 1, Oświęcim
Anna Chmielowska, Szkoła Podstawowa nr 9, Oświęcim
Maciej Woszczyna, Szkoła Podstawowa nr 2, Brzeszcze

-wyróżnienia III stopnia:

Tomasz Wojtik, Szkoła Podstawowa nr 9, Oświęcim
Karolina Lasatowicz, Szkoła Podstawowa nr 11, Oświęcim
Aleksandra Meduna, Szkoła Podstawowa nr 11, Oświęcim
Kornelia Zając, Zespół Szkół nr 1, Oświęcim
Zofia Ryś, Oświęcim

Autorzy prac zakwalifikowanych do udziału w pokonkursowej wystawie:

Natalia Niedziela, Zespół Szkolno–Przedszkolny, Bulowice
Anna Kocemba, Zespół Szkolno–Przedszkolny, Bulowice
Konrad Jura, Zespół Szkolno–Przedszkolny, Bulowice
Kinga Trzaska, Zespół Szkolno–Przedszkolny, Głębowice
Szymon Jekiełek, Zespół Szkolno–Przedszkolny, Głębowice
Karolina Bies, Zespół Szkolno–Przedszkolny, Głębowice
Kinga Bereta, Dom Kultury, Kęty
Amelia Smolarek, Dom Kultury, Kęty
Piotr Wierzbiński, Dom Kultury, Kęty
Weronika Procner, Dom Kultury, Kęty
Wojciech Frej, Zespół Szkolno–Przedszkolny nr 1, Osiek
Kamil Bernaś, Zespół Szkolno–Przedszkolny nr 1, Osiek
Marlena Szyszka, Zespół Szkolno–Przedszkolny nr 1, Osiek
Karolina Drabczyk, Zesół Szkolno–Przedszkolny nr 1, Osiek
Ewelina Paszek, Zespół Szkolno–Przedszkolny nr 1, Osiek
Julia Konarczak, Zespół Szkolno–Przedszkolny nr 1, Osiek
Piotr Płachta, Szkoła Podstawowa nr 1, Oświęcim
Klaudia Jakubiec, Szkoła Podstawowa nr 1, Oświęcim
Weronika Kurek, Szkoła Podstawowa nr 1, Oświęcim
Angelika Botor, Szkoła Podstawowa nr 1, Oświęcim
Aleksandra Mech, Zespół Szkół nr 1, Oświęcim
Ksenia Domżał, Zespół Szkół nr 1, Oświęcim
Adrianna Lenartowicz, Zespół Szkół nr 1, Oświęcim
Barbara Ślusarczyk, Zespół Szkół nr 1, Oświęcim
Martyna Olejarz, Zespół Szkół nr 1, Oświęcim
Jakub Kuligowski, Zespół Szkół nr 1, Oświęcim
Anna Stańczyk, Szkoła Podstawowa nr 11, Oświęcim
Kacper Kyrcz, Szkoła Podstawowa nr 4, Oświęcim
Ola Marszałek, Szkoła Podstawowa nr 4, Oświęcim
Julia Wieczorek, Szkoła Postawowa nr 4, Oświęcim
Daniel Angielaszek, 10 lat – Szkoła Podstawowa nr 4, Oświęcim
Agnieszka Odrobina, Szkoła Podstawowa nr 4, Oświęcim
Karolina Czuba, Szkoła Podstawowa nr 5, Oświęcim
Beata Przeżywalska, Szkoła Podstawowa nr 5, Oświęcim
Michał Sikora, Szkoła Podstawowa nr 9, Oświęcim
Anna Stańczyk, Młodzieżowy Dom Kultury, Oświęcim
Dominika Spiesz, Młodzieżowy Dom Kultury, Oświęcim
Wiktoria Wójcik, Oświęcimskie Centrum Kultury, Oświęcim
Aleksandra Langner, Oświęcimskie Centrum Kultury, Oświęcim
Wiktoria Dąbrowska, Oświęcimskie Centrum Kultury, Oświęcim
Zofia Hodur, Oświęcimskie Centrum Kultury, Oświęcim
Klaudia Michalak, Oświęcimskie Centrum Kultury, Oświęcim
Wiktoria Stawowczyk, Oświęcimskie Centrum Kultury, Oświęcim
Maja Rybacka, Oświęcimskie Centrum Kultury, Oświęcim
Lena Kłys, Oświęcim



Wieści z Ratusza | 18.09 czytaj więcej...

dzisiaj

wrzesień 2020
  P W Ś C P S N
36 1 2 3 4 5 6
37 7 8 9 10 11 12 13
38 14 15 16 17 18 19 20
39 21 22 23 24 25 26 27
40 28 29 30
poprzedni następny

W GALERII

Realizacja: HEXADE.COM (Grafik, projektant, webdesigner)