Wersja standardowa Wersja z powiększonym kontrastem Wersja tekstowa
FACEBOOK...
REKOMENDACJE
ZAPRASZAMY DO KINA
INFORMACJE
SZUKAJ W SERWISIE

Moje marzenia i Lubię smoki

od: do:

1 czerwca 2018 roku o godzinie 16:00 w Oświęcimskim Centrum Kultury zostaną podsumowane dwa konkursy plastyczne - XXII Konkurs Plastyczny "Moje marzenia" i VIII Konkurs Plastyczny "Lubię smoki" - organizowane w ramach obchodów Dnia Dziecka. Wystawy pokonkursowe prezentowane będą do 17 czerwca 2018 roku.

Komisja w składzie: Agnieszka Kobielusz - plastyk, Monika Sitek - plastyk, Magdalena Prochowska - plastyk, przyznała:

XXII Konkurs Plastyczny "Moje marzenia"

Do udziału w konkursie zostało nadesłanych 585 prac plastycznych.

Komisja przyznała równorzędne wyróżnienia I, II i III stopnia w trzech kategoriach wiekowych oraz wyróżniła zakwalifikowaniem do udziału w pokonkursowej wystawie prace 41 autorów.

-kategoria wiekowa – dzieci w wieku przedszkolnym:

-wyróżnienia I stopnia:


Szymon Bies - Zespół Szkolno-Przedszkolny, Głębowice
Wojciech Gąsiorek - Zespół Szkolno-Przedszkolny, Głębowice
Zofia Kolarczyk - Niepubliczne Przedszkole „Bajka”, Oświęcim
Alan Mizia - Niepubliczne Przedszkole „Promyczek”, Oświęcim
Martyna Strojek - Niepubliczne Przedszkole „Promyczek”, Oświęcim
Emilia Suska - Oświęcimskie Centrum Kultury, Oświęcim

-wyróżnienia II stopnia:

Kacper Wojnar - Zespół Szkolno-Przedszkolny, Głębowice
Adam Marcinkowski - Niepubliczne Przedszkole „Bajka”, Oświęcim
Patrycja Witek - Niepubliczne Przedszkole „Promyczek”, Oświęcim
Emilia Orłoś - Oświęcimskie Centrum Kultury, Oświęcim
Kinga Chalcarz - Przedszkole Samorządowe, Rajsko
Paweł Wykręt - Przedszkole Samorządowe, Rajsko

-wyróżnienia III stopnia:

Jakub Brońka - Zespół Szkolno-Przedszkolny, Głębowice
Natasza Makuch - Zespół Szkolno-Przedszkolny, Głębowice
Anna Sala - Zespół Szkolno-Przedszkolny, Głębowice
Amelia Pinacy - Miejskie Przedszkole nr 14, Oświęcim
Maria Pojałowska - Miejskie Przedszkole nr 14, Oświęcim
Maja Groszek - Miejskie Przedszkole nr 14, Oświęcim
Alicja Pietraszko - Miejskie Przedszkole nr 14, Oświęcim

-kategoria wiekowa – uczniowie klas I–III:

-wyróżnienia I stopnia:


Ksenia Klęczar - Szkoła Podstawowa, Grojec
Szymon Spisak - Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 1, Osiek
Nadia Gawrońska-Mersztain - Młodzieżowy Dom Kultury, Oświęcim
Maja Doległo - Młodzieżowy Dom Kultury, Oświęcim
Lena Gosko - Młodzieżowy Dom Kultury, Oświęcim  
Daria Kruk - Oświęcimskie Centrum Kultury, Oświęcim

-wyróżnienia II stopnia:

Miłosz Naglik - Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 1, Osiek
Natalia Niemiec - Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 1, Osiek
Oliwia Zeman - Młodzieżowy Dom Kultury, Oświęcim  
Karolina Korczyk - Młodzieżowy Dom Kultury, Oświęcim  
Maja Nicieja - Oświęcimskie Centrum Kultury, Oświęcim
Martyna Kruk - Oświęcimskie Centrum Kultury, Oświęcim
Heleńka Drzyżdzyk - Oświęcimskie Centrum Kultury, Oświęcim
Gabriela Ptak (2 prace) - Szkoła Podstawowa, Rajsko

-wyróżnienia III stopnia:

Anna Sikora - Szkoła Podstawowa, Graboszyce
Antoni Luranc - Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 1, Osiek
Emilia Zięba - Oświęcimskie Centrum Kultury, Oświęcim
Michał Zajas - Szkoła Podstawowa nr 4, Oświęcim
Zofia Pieszko - Szkoła Podstawowa nr 4, Oświęcim
Piotr Górniak - Szkoła Podstawowa nr 4, Oświęcim
Wojciech Bulla - Szkoła Podstawowa, Rajsko

-kategoria wiekowa – uczniowie klas IV–VI:

-wyróżnienia I stopnia:


Adrianna Zembaty - Samorządowy Zespół Szkół nr 1, Chełmek
Martyna Kokoszka - Młodzieżowy Dom Kultury, Oświęcim  
Alicja Mądrala - Młodzieżowy Dom Kultury, Oświęcim  
Michał Lichański - Oświęcimskie Centrum Kultury, Oświęcim
Nicola Żurek - Szkoła Podstawowa nr 5, Oświęcim
Maja Kryza - Szkoła Podstawowa nr 8, Oświęcim
Angelika Szewczyk - Szkoła Podstawowa nr 11, Oświęcim

-wyróżnienia II stopnia:

Wiktoria Kovacs (2 prace) - Oświęcimskie Centrum Kultury, Oświęcim
Wiktoria Dąbrowska - Oświęcimskie Centrum Kultury, Oświęcim
Julia Guja - Szkoła Podstawowa nr 2, Oświęcim
Maja Pióro - Szkoła Podstawowa nr 2, Oświęcim
Maja Kokoszka - Szkoła Podstawowa nr 2, Oświęcim
Rafał Garstka - Szkoła Podstawowa nr 4, Oświęcim
Karolina Zając - Szkoła Podstawowa nr 4, Oświęcim
Miłosz Sadkowski - Szkoła Podstawowa nr 4, Oświęcim
Aleksandra Juda - Szkoła Podstawowa nr 8, Oświęcim
Jagoda Kaczyńska - Szkoła Podstawowa nr 11, Oświęcim

-wyróżnienia III stopnia:

Jakub Gara - Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 5, Szkoła Podstawowa nr 2, Brzeszcze
Patryk Chrapkiewicz - Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 5, Szkoła Podstawowa nr 2, Brzeszcze
Pola Syska - Samorządowy Zespół Szkół nr 1, Chełmek
Maja Poznańska - Samorządowy Zespół Szkół nr 1, Chełmek
Karolina Szmigiel - Samorządowy Zespół Szkół nr 1, Chełmek
Oliwia Kołacz - Oświęcimskie Centrum Kultury, Oświęcim
Pola Kras - Oświęcimskie Centrum Kultury, Oświęcim
Kinga Konik - Oświęcimskie Centrum Kultury, Oświęcim
Gabriela Formas - Szkoła Podstawowa nr 4, Oświęcim
Filip Ptaszyński - Szkoła Podstawowa nr 5, Oświęcim
Patrycja Porębska - Szkoła Podstawowa nr 8, Oświęcim
Mikołaj Olejarz - Szkoła Podstawowa nr 8, Oświęcim
Bartosz Oczkowski - Szkoła Podstawowa nr 11, Oświęcim

Autorzy prac wyróżnieni zakwalifikowaniem do udziału w pokonkursowej wystawie:

Lena Ciągała - Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji Gminy Oświęcim, Brzezinka
Weronika Lisowska - Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 5, Szkoła Podstawowa nr 2, Brzeszcze
Marcin Jarek - Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 5, Szkoła Podstawowa nr 2, Brzeszcze
Katarzyna Kotula - Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 5, Szkoła Podstawowa nr 2, Brzeszcze
Nikola Nadolska - Samorządowy Zespół Szkół nr 1, Chełmek
Franciszek Matusyk - Samorządowy Zespół Szkół nr 1, Chełmek
Natalia Domasik - Zespół Szkolno-Przedszkolny, Głębowice
Amelia Świergosz - Szkoła Podstawowa, Graboszyce
Michał Szczepaniak - Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 1, Osiek
Łukasz Bies - Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 1, Osiek
Milena Wysogląd - Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 1, Osiek
Bartosz Tlałka - Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 1, Osiek
Kalina Boroń - Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 1, Osiek
Aurelia Mika - Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 1, Osiek
Julia Gembala - Miejskie Przedszkole nr 14, Oświęcim
Nicola Michalska - Miejskie Przedszkole nr 14, Oświęcim
Katarzyna Janik - Miejskie Przedszkole nr 14, Oświęcim
Dominik Heród - Miejskie Przedszkole nr 18, Oświęcim
Julia Milowska - Miejskie Przedszkole nr 18, Oświęcim
Kiara Gosiaczewska - Niepubliczne Przedszkole „Bajka”, Oświęcim
Martyna Strojek - Niepubliczne Przedszkole „Promyczek”, Oświęcim
Wiktor Maroszek - Niepubliczne Przedszkole „Promyczek”, Oświęcim
Matylda Kwadrans - Młodzieżowy Dom Kultury, Oświęcim
Selin Tulgar - Szkoła Podstawowa nr 4, Oświęcim
Wiktoria Wojtala - Szkoła Podstawowa nr 4, Oświęcim
Hanna Dudka - Szkoła Podstawowa nr 4, Oświęcim
Nina Rydzoń - Szkoła Podstawowa nr 4, Oświęcim
Natalia Nowak - Szkoła Podstawowa nr 4, Oświęcim
Oliwia Zalewska - Szkoła Podstawowa nr 4, Oświęcim
Natalia Stachura - Szkoła Podstawowa nr 4, Oświęcim
Klaudia Stańczyk - Szkoła Podstawowa nr 4, Oświęcim
Kalina Kozera - Szkoła Podstawowa nr 5, Oświęcim
Jakub Grzybowski - Szkoła Podstawowa nr 5, Oświęcim
Selena Wrzalik - Szkoła Podstawowa nr 8, Oświęcim
Natalia Cholewka (2 prace) - Szkoła Podstawowa nr 9, Oświęcim
Dawid Żmuda - Szkoła Podstawowa nr 11, Oświęcim
Izabella Olszewska - Szkoła Podstawowa nr 11, Oświęcim
Bartosz Oczkowski - Szkoła Podstawowa nr 11, Oświęcim
Natasza Jankowska - Samorządowe Przedszkole, Polanka Wielka
Aleksandra Wójcik - Samorządowe Przedszkole, Polanka Wielka
Zofia Nalepa - Samorządowe Przedszkole, Polanka Wielka

VIII Konkurs Plastyczny "Lubię smoki"

Komisja przyznała równorzędne nagrody i wyróżnienia w dwóch kategoriach wiekowych oraz wyróżniła zakwalifikowaniem do udziału w pokonkursowej wystawie prace 63 autorów.

Do udziału w konkursie zostało nadesłanych 525 prac plastycznych.

-kategoria wiekowa – uczniowie klas IV–VI:

-nagrody:


Jakub Mrozik - Szkoła Podstawowa, Grojec
Olga Moskała-Wróbel (2 prace) - Oświęcimskie Centrum Kultury, Oświęcim
Dominik Noga - Szkoła Podstawowa nr 1, Przeciszów
Zuzanna Halska - Szkoła Podstawowa, Zaborze
Lena Owcarz (2 prace) - Szkoła Podstawowa, Zaborze

-wyróżnienia:

Konrad Krzystoń - Zespół Szkolno-Przedszkolny, Głębowice
Amelia Matyjasik - Zespół Szkolno-Przedszkolny, Głębowice
Aleksander Gorczyca - Szkoła Podstawowa nr 4, Oświęcim

-kategoria wiekowa – uczniowie klas VII i gimnazjalnych oraz ponadpodstawowych:

-nagrody:


Natalia Wojtala - Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 1, Osiek
Laura Bies - Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 1, Osiek
Julia Jekiełek - Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 1, Osiek
Mateusz Rybak - Młodzieżowy Dom Kultury, Oświęcim
Martyna Szewczyk - Młodzieżowy Dom Kultury, Oświęcim
Aleksandra Gołowieszko - Młodzieżowy Dom Kultury, Oświęcim
Wiktoria Kaim (2 prace) - Oświęcimskie Centrum Kultury, Oświęcim
Mateusz Miodoński - Powiatowy Zespół nr 2 Szkół Ogólnokształcących, Mistrzostwa Sportowego i Technicznych, Oświęcim
Igor Wróbel - Powiatowy Zespół nr 2 Szkół Ogólnokształcących, Mistrzostwa Sportowego i Technicznych, Oświęcim
Weronika Boińska - Szkoła Podstawowa nr 2, Oświęcim
Zdzisław Adamczyk - Szkoła Podstawowa nr 2, Oświęcim
Estera Mej - Szkoła Podstawowa nr 5, Oświęcim
Igor Pietras - Szkoła Podstawowa nr 11, Oświęcim
Kinga Kokoszka - Zespół Szkół Zawodowych Towarzystwa Salezjańskiego, Oświęcim
Kajetan Tobiasz - Zespół Szkół Zawodowych Towarzystwa Salezjańskiego, Oświęcim
Ewa Paszek - Zespół Szkół Zawodowych Towarzystwa Salezjańskiego, Oświęcim
Maja Wysoczańska - Oświęcim, Zaborze

-wyróżnienia:

Libusza Czernik - Młodzieżowy Dom Kultury, Oświęcim
Marta Kocimska - Młodzieżowy Dom Kultury, Oświęcim
Michał Rybak - Młodzieżowy Dom Kultury, Oświęcim
Marta Brzęk - Młodzieżowy Dom Kultury, Oświęcim
Martyna Belniak - Oświęcimskie Centrum Kultury, Oświęcim
Rafał Garstka - Oświęcimskie Centrum Kultury, Oświęcim
Wiktoria Czyżycka - Oświęcimskie Centrum Kultury, Oświęcim
Weronika Ptaszyńska - Powiatowy Zespół nr 2 Szkół Ogólnokształcących i Mistrzostwa Sportowego i Technicznych, Oświęcim
Nicola Żurek - Szkoła Podstawowa nr 5, Oświęcim
Kinga Nowobilska - Szkoła Podstawowa nr 7, Oświęcim
Angelika Ćwiklicka - Szkoła Podstawowa nr 7, Oświęcim
Martyna Dyduch - Szkoła Podstawowa nr 8, Oświęcim
Aleksandra Konik - Zespół Szkół Zawodowych Towarzystwa Salezjańskiego, Oświęcim
Sara Gancarczyk - Zespół Szkół Zawodowych Towarzystwa Salezjańskiego, Oświęcim
Miłosz Michałek - Szkoła Podstawowa nr 1, Przeciszów
Julia Ledwik - Szkoła Podstawowa, Rajsko
Angelika Enson - Szkoła Podstawowa, Rajsko
Franciszek Kacorzyk - Sołectwo Stawy Grojeckie

-prace przestrzenne:

-nagrody:


Mateusz Neczek - Szkoła Podstawowa nr 2, Osiek
Amelia Pawełczyk - Szkoła Podstawowa, Poręba Wielka
Franciszek Foks - Szkoła Podstawowa, Poręba Wielka
Wojciech Snażyk - Szkoła Podstawowa, Poręba Wielka
Izabela Folga - Szkoła Podstawowa nr 1, Przeciszów
Franciszek Kacorzyk - Sołectwo Stawy Grojeckie

Autorzy prac wyróżnieni zakwalifikowaniem do udziału w pokonkursowej wystawie:

Julia Głogowska - Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 5, Szkoła Podstawowa nr 2, Brzeszcze
Aleksandra Jaśkowska - Szkoła Podstawowa, Brzezinka
Małgorzata Inglot - Szkoła Podstawowa, Brzezinka
Aleksandra Kutarbo - Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji Gminy Oświęcim, Brzezinka
Maria Kalemba - Samorządowy Zespół Szkół nr 1, Chełmek
Marlena Kocierz - Samorządowy Zespół Szkół nr 1, Chełmek
Zuzanna Stachowicz - Zespół Szkolno-Przedszkolny, Głębowice
Lena Sawicka - Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 1, Osiek
Patrycja Mitoraj - Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 1, Osiek
Paulina Klęczar - Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 1, Osiek
Natalia Niegel - Szkoła Podstawowa nr 2, Osiek
Miłosz Buliński - Młodzieżowy Dom Kultury, Oświęcim
Mikołaj Buliński - Młodzieżowy Dom Kultury, Oświęcim
Martyna Jedynowicz - Młodzieżowy Dom Kultury, Oświęcim
Michalina Kumańska - Młodzieżowy Dom Kultury, Oświęcim
Martyna Hryncyszyn - Oświęcimskie Centrum Kultury, Oświęcim
Martyna Belniak - Oświęcimskie Centrum Kultury, Oświęcim
Wiktoria Gomułka (2 prace) - Oświęcimskie Centrum Kultury, Oświęcim
Emilia Hutny - Oświęcimskie Centrum Kultury, Oświęcim
Mariola Żmuda - Oświęcimskie Centrum Kultury, Oświęcim
Mikołaj Para - Powiatowy Zespół nr 2 Szkół Ogólnokształcących, Mistrzostwa Sportowego i Technicznych, Oświęcim
Paulina Wojtaszewska - Powiatowy Zespół nr 2 Szkół Ogólnokształcących, Mistrzostwa Sportowego i Technicznych, Oświęcim
Paulina Budzińska - Powiatowy Zespół nr 2 Szkół Ogólnokształcących, Mistrzostwa Sportowego i Technicznych, Oświęcim
Gabriela Kuszneruk - Szkoła Podstawowa nr 1, Oświęcim
Piotr Pudaś - Szkoła Podstawowa nr 2, Oświęcim
Lena Kokoszka - Szkoła Podstawowa nr 2, Oświęcim
Maja Pióro - Szkoła Podstawowa nr 2, Oświęcim
Antoni Starzyński - Szkoła Podstawowa nr 2, Oświęcim
Liliana Kirejczyk - Szkoła Podstawowa nr 2, Oświęcim
Oliwia Racięcka - Szkoła Podstawowa nr 4, Oświęcim
Amelia Kowalczyk - Szkoła Podstawowa nr 4, Oświęcim
Gabriela Formas - Szkoła Podstawowa nr 4, Oświęcim
Alicja Szurmiak - Szkoła Podstawowa nr 5, Oświęcim
Emilia Bugańska - Szkoła Podstawowa nr 8, Oświęcim
Inez Nosal - Szkoła Podstawowa nr 8, Oświęcim
Stanisław Ptaszyński - Szkoła Podstawowa nr 8, Oświęcim 
Natalia Mańka-Paluch - Szkoła Podstawowa nr 9, Oświęcim
Alicja Mróz - Szkoła Podstawowa nr 11, Oświęcim
Małgorzata Płaczek - Szkoła Podstawowa nr 11, Oświęcim
Katarzyna Pietrańska - Szkoła Podstawowa nr 11, Oświęcim
Emilia Jachna - Zespół Szkół Zawodowych Towarzystwa Salezjańskiego, Oświęcim
Zofia Goraus - Zespół Szkół Zawodowych Towarzystwa Salezjańskiego, Oświęcim
Iga Drobina - Zespół Szkół Zawodowych Towarzystwa Salezjańskiego, Oświęcim
Sandra Stachura - Zespół Szkół Zawodowych Towarzystwa Salezjańskiego, Oświęcim
Weronika Znaleźniak - Zespół Szkół Zawodowych Towarzystwa Salezjańskiego, Oświęcim
Klaudia Brandys - Zespół Szkół Zawodowych Towarzystwa Salezjańskiego, Oświęcim
Urszula Czebotar - Zespół Szkół Zawodowych Towarzystwa Salezjańskiego, Oświęcim
Karolina Kokoszka - Zespół Szkół Zawodowych Towarzystwa Salezjańskiego, Oświęcim
Sandra Gargacz - Szkoła Podstawowa, Poręba Wielka
Gabriela Kawczak - Szkoła Podstawowa, Poręba Wielka
Eliza Święcicka - Szkoła Podstawowa, Poręba Wielka
Radosław Wysogląd - Szkoła Podstawowa, Poręba Wielka
Nikola Piprek - Szkoła Podstawowa, Poręba Wielka
Kinga Konik - Szkoła Podstawowa, Poręba Wielka
Kacper Kożuch - Szkoła Podstawowa, Poręba Wielka
Aleksandra Toporek - Szkoła Podstawowa, Poręba Wielka
Hanna Mendyk - Szkoła Podstawowa nr 1, Przeciszów
Lena Paluchowska - Szkoła Podstawowa nr 1, Przeciszów
Emilia Łuszczkiewicz - Szkoła Podstawowa, Rajsko
Wiktoria Czyżycka - Szkoła Podstawowa, Rajsko
Adam Kozak - Szkoła Podstawowa, Zaborze
Aleksandra Pinazza - Szkoła Podstawowa, Zaborze
Emilia Szczygieł - Szkoła Podstawowa, Zaborze



Jesień w Oświęcimskim Centrum Kultury Oświęcimskie Centrum Kultury zaprasza od września 2018 roku na kolejne wydarzenia artystyczne - spektakle, koncerty, programy kabaretowe. Prezentujemy wybrane imprezy zaplanowane od września do grudnia 2018 roku . Informacje o innych przedsięwzięciach będą pojawiały się sukcesywnie na naszej...czytaj więcej...

dzisiaj

maj 2018
  P W Ś C P S N
18 1 2 3 4 5 6
19 7 8 9 10 11 12 13
20 14 15 16 17 18 19 20
21 21 22 23 24 25 26 27
22 28 29 30 31
poprzedni następny

W GALERII

Realizacja: HEXADE.COM (Grafik, projektant, webdesigner)