Wersja standardowa Wersja z powiększonym kontrastem Wersja tekstowa
FACEBOOK...
REKOMENDACJE
ZAPRASZAMY DO KINA
INFORMACJE
SZUKAJ W SERWISIE

VI Taki Taniec 2018 - lista startowa

od: do:

26 maja 2018 roku od godziny 9:00 w Oświęcimskim Centrum Kultury będzie się odbywał, pod patronatem Prezydenta Miasta Oświęcim, VI Ogólnopolski Festiwal Tańca "Taki Taniec".

Festiwal - popularyzujący taniec jako atrakcyjną formę aktywnego stylu życia - adresowany jest do uczestników w wieku 6-25 lat - dla formacji i zespołów - dla różnych kategorii tanecznych. Podczas festiwalu ocenie podlegać będą: technika tańca, choreografia, wyraz artystyczny i dobór muzyki i strojów. Uczestników festiwalu oceni komisja sędziowska w składzie: Aneta Bułka, Dariusz Dragan, Jacek Kremer, Mateusz Nowak, Rafał Lebiest. Dla zwycięzców przewidziane zostały medale, puchary, dyplomy oraz Grand Prix dla najlepszego wykonawcy.

Do udziału w festiwalu zgłosiło się ponad 100 zespołów/formacji - około 1500 uczestników.

Organizatorem festiwalu jest Oświęcimskie Centrum Kultury.

Konkurs jest realizowany przy wsparciu finansowym Miasta Oświęcim.

Lista startowa

UWAGA! Podane godziny, poza godziną rozpoczęcia festiwalu, mogą ulec przesunięciom.


godz. 9:00-12:15 I blok prezentacji konkursowych

HIP-HOP
DZIECI

Power & Speed, DanceArt Szkoła Tańca, Krzeszowice
GRW Skills, Grawitacja Dance Academy, Oświęcim
D-Kids, Coco Dance Center, Brzeg
Milli Street Kids, Akademia Tańca Millenium, Brzeszcze
K-Boom, Gminny Ośrodek Kultury, Suszec

HIP-HOP JUNIORZY

Noizze, Centrum Kultury i Sportu, Miechów
RDS King, Royal Dance Studio, Trzebinia
Beat City, Miejskie Centrum Kultury, Żywiec
FD4, Frygi Drygi, Zabierzów
GRW Teens, Grawitacja Dance Academy, Oświęcim
K2 Junior, Spółdzielczy Dom Kultury, Zgierz
Escape, Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury, Strumień
Mały Detal, Coco Dance Center, Brzeg
eLDe WOW, Studio Tańca Let's Dance, Gliwice
Milli Street Junior, Akademia Tańca Millenium, Brzeszcze
Reakcja, Inter Arts Agency Reaction, Niepołomice
TMS, Studio Tańca StepArt, Żory
eLDe J's, Studio Tańca Let's Dance, Gliwice
Delete, Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury, Strumień
Rox Kids, Ośrodek Wypoczynkowy Parzenica, Zakopane

HIP-HOP
MŁODZIEŻ

GRW Team, Grawitacja Dance Academy, Oświęcim
Rox, Ośrodek Wypoczynkowy Parzenica, Zakopane
K2 Kadra, Spółdzielczy Dom Kultury, Zgierz
Detal, Coco Dance Center, Brzeg
eLDe CREW, Studio Tańca Let's Dance, Gliwice
FD2, Frygi Drygi, Zabierzów

TANIEC TOWARZYSKI DZIECI

Stars, Szkoła Tańca Astra, Oświęcim
Bączki, Akademia Tańca i Sportu Mass-Team, Radomsko
Ciniminis, Szkoła Tańca Prestiż, Oświęcim
Sweets, Szkoła Tańca Astra, Oświęcim

TANIEC TOWARZYSKI JUNIORZY

Błysk, Szkoła Tańca Astra, Oświęcim
Choco, Szkoła Tańca Prestiż, Oświęcim
Impuls, Szkoła Tańca Astra, Oświęcim
Ego Junior, Miejskie Centrum Kultury, Żywiec
Crystal, Szkoła Tańca Prestiż, Oświęcim
Super Girls, Szkoła Tańca Astra, Oświęcim
Focus, Szkoła Tańca Prestiż, Oświęcim
Elita Kids, Oświęcimskie Centrum Kultury, Oświęcim
Bingo, Szkoła Tańca Astra, Oświęcim
Magic Stars, Szkoła Tańca Prestiż, Oświęcim
Akcent, Szkoła Tańca Astra, Oświęcim

TANIEC TOWARZYSKI MŁODZIEŻ

Elita Lejdis, Oświęcimskie Centrum Kultury, Oświęcim
Prima, Szkoła Tańca Prestiż, Oświęcim
Ego Dance, Miejskie Centrum Kultury, Żywiec
Elita New Team, Oświęcimskie Centrum Kultury, Oświęcim

Rozdanie nagród I bloku prezentacji konkursowych przed rozpoczęciem II bloku.
Czas podawany będzie na bieżąco w dniu imprezy.


godz. 13:15-16:00 II blok prezentacji konkursowych

DISCO DANCE, CHEERLEADERS – DZIECI


Sarmatki, Sarmata Gym, Będzin
Super Pszczółki, Akademia Tańca i Sportu Mass-Team, Radomsko
Elastic Minis, Dance4You Fitness Club, Będzin
Super Gimone, Uczniowski Klub Sportowy Orlęta, Sosnowiec
La La Dance, Akademia Tańca i Sportu Mass-Team, Radomsko

DISCO DANCE, CHEERLEADERS – JUNIORZY, MŁODZIEŻ

Cheerleaders Extreme, Gminne Centrum Kultury, Polanka Wielka
Mini Gimone, Uczniowski Klub Sportowy Orlęta, Sosnowiec
Milli Cheer Kids, Akademia Tańca Millenium, Brzeszcze
Elite Disco, Akademia Tańca Elite, Jaworzno
TG Dance, Akademia Tańca i Sportu Mass-Team, Radomsko
Jagódki, Parafialny Klub Sportowy, Kraków
Gimone, Uczniowski Klub Sportowy Orlęta, Sosnowiec
Contra, Oświęcimskie Centrum Kultury, Oświęcim

UWAGA! Połączone zostały - w kategorii tanecznej DISCO DANCE, CHEERLEADERS - kategorie wiekowe juniorzy i młodzież.

JAZZ, TANIEC WSPÓŁCZESNY – DZIECI

Silver, Centrum Kultury i Wypoczynku, Proszowice
Milli Jazz Kids, Akademia Tańca Millenium, Brzeszcze
Flexi Junior, Ognisko Pracy Pozaszkolnej, Bielsko-Biała
Orange, Centrum Kultury i Wypoczynku, Proszowice
Mała Classica, Studio Baletowe Classica, Oświęcim
Brisa, Studio Baletu i Tańca, Tuchów
Milli Milusie, Akademia Tańca Millenium, Brzeszcze
Green, Centrum Kultury i Wypoczynku, Proszowice
Elite 4, Akademia Tańca Elite, Jaworzno

JAZZ, TANIEC WSPÓŁCZESNY – JUNIORZY

Sigma, Dance # Love it Studio Tańca, Bielsko-Biała
Milli Jazz Junior, Akademia Tańca Millenium, Brzeszcze
Fantazja, Społeczny Dom Kultury, Zgierz
Reakcja, Inter Arts Agency Reaction, Niepołomice
Youniverse, Studio Baletowe Classica, Oświęcim
Respekt, Miejskie Centrum Kultury, Żywiec
Ligero, Studio Baletu i Tańca, Tuchów
FD3, Frygi Drygi, Zabierzów
Contra, Miejski Dom Kultury, Wapienica
Antidotum II, Miejski Dom Kultury, Częstochowa
Classica, Studio Baletowe Classica, Oświęcim
Flexi, Ognisko Pracy Pozaszkolnej, Bielsko-Biała

JAZZ, TANIEC WSPÓŁCZESNY – MŁODZIEŻ

WN-Dance Group, WN-Dance Group, Żory
J-J, Ognisko Pracy Pozaszkolnej, Bielsko-Biała
FD1, Frygi Drygi, Zabierzów
Beznazwy, Samorządowe Centrum Kultury, Mielec
Millenium Senior Team, Akademia Tańca Millenium, Brzeszcze
Modern Motion, Dance # Love it Studio Tańca, Bielsko-Biała
Gold, Centrum Kultury i Wypoczynku, Proszowice
GRW Jazz One, Grawitacja Dance Academy, Oświęcim
Antidotum III, Miejski Dom Kultury, Częstochowa
Assamble, Studio Baletowe Laili Arifuliny, Rzeszów

Rozdanie nagród II bloku prezentacji konkursowych przed rozpoczęciem III bloku.
Czas podawany będzie na bieżąco w dniu imprezy.


godz. 16:45-18:30 III blok prezentacji konkursowych

SHOW DANCE, TEATR TAŃCA – DZIECI


Rytm Kadetki, Miejski Ośrodek Kultury, Czerwionka-Leszczyny
Nemezis Junior, Ustrzycki Dom Kultury, Ustrzyki Dolne
Talentshow, Gliwickie Stowarzyszenie Taneczno-Sportowe, Gliwice
Smyk, Szkoła Podstawowa nr 2, Ustrzyki Dolne

SHOW DANCE – JUNIORZY

Balans, Miejskie Centrum Kultury, Żywiec
Kik - grupa średnia, Dom Kultury, Pysznica
Ego, Stowarzyszenie Siemacha, Kraków
Feniks Junior, Staromiejskie Centrum Kultury Młodzieży, Kraków
Kleks I, Regionalne Centrum Kultur Pogranicza, Krosno
Fuks, Niżańskie Centrum Kultury, Nisko
Rytm Juniorki, Miejski Ośrodek Kultury, Czerwionka-Leszczyny

SHOW DANCE, TEATR TAŃCA – MŁODZIEŻ

FDA Silver, Freedom Dance Academy, Zawiercie
Kik - grupa młodzieżowa, Dom Kultury, Pysznica
Feniks, Staromiejskie Centrum Kultury Młodzieży, Kraków
Rytm Seniorki, Miejski Ośrodek Kultury, Czerwionka-Leszczyny
Teatr Matafora, Zespół Szkól Mechaniczno-Elektrycznych, Żywiec
Assamble, Studio Baletowe Laili Arifuliny, Rzeszów

TEATR TAŃCA – JUNIORZY

Szok, Szkoła Podstawowa nr 3, Mielec
Teatralni, Prywatne Liceum Ogólnokształcące, Dąbrowa Górnicza
Arland Junior, Autorska Szkoła Musicalowa, Łódź
Inspiracja, Creative Dance, Sosnowiec
Beznazwy II, Samorządowe Centrum Kultury, Mielec
Black, Centrum Kultury i Wypoczynku, Proszowice

UWAGA! Połączone zostały kategorie taneczne SHOW DANCE i TEATR TAŃCA dla kategorii wiekowych dzieci i młodzież.

Rozdanie nagród III bloku prezentacji konkursowych i Grand Prix po przerwie.
Czas podawany będzie na bieżąco w dniu imprezy.


W przypadku rezygnacji z udziału w festiwalu prosimy o wcześniejsze powiadomienie.


Wykonawcy proszeni są o przybycie na 1 godzinę przed występem. Wejście do budynku OCK od godziny 8:00. Wstęp na widownię wolny. Liczba miejsc ograniczona.


XIV Oświęcimski Kinowy Ogródek Plenerowy - nocne kino plenerowe 23 czerwca 2018 roku o godzinie 21:23 na parkingu obok Oświęcimskiego Centrum Kultury odbędzie się - tradycyjnie na powitanie lata i wakacji - plenerowa projekcja filmowa - w ramach XIV Oświęcimskiego Kinowego Ogródka Plenerowego . Na plenerowym ekranie pojawią się dwa filmy: ...czytaj więcej...

dzisiaj

maj 2018
  P W Ś C P S N
18 1 2 3 4 5 6
19 7 8 9 10 11 12 13
20 14 15 16 17 18 19 20
21 21 22 23 24 25 26 27
22 28 29 30 31
poprzedni następny

W GALERII

Realizacja: HEXADE.COM (Grafik, projektant, webdesigner)