Wersja standardowa Wersja z powiększonym kontrastem Wersja tekstowa
FACEBOOK...
REKOMENDACJE
ZAPRASZAMY DO KINA
INFORMACJE
SZUKAJ W SERWISIE

VII Konkurs Plastyczny Lubię smoki

od: 01.06.2017 do: 01.06.2017

1 czerwca 2017 roku o godzinie 16:00 w Oświęcimskim Centrum Kultury zostanie podsumowany VII Konkurs Plastyczny "Lubię smoki". Konkurs, organizowany w ramach obchodów Dnia Dziecka, adresowany do uczestników z terenu powiatu oświęcimskiego (uczniów klas IV-VI ze szkół podstawowych oraz uczniów gimnazjów), służy poznaniu baśni, legend i mitów z różnych regionów świata, zachęceniu do poszukiwań opisów fantastycznych stworów w literaturze światowej, a także rozwijaniu twórczej wyobraźni dzieci i młodzieży.

Wystawa pokonkursowa prezentowana będzie do 15 czerwca 2017 roku.

Do udziału w konkursie zostały nadesłane 294 prace plastyczne.

Komisja w składzie: Agnieszka Kobielusz – plastyk, Magdalena Prochowska – plastyk, Arleta Uroda – plastyk, przyznała nagrodę specjalną, równorzędne nagrody i wyróżnienia w dwóch kategoriach wiekowych oraz wyróżniła udziałem w pokonkursowej wystawie prace 62 autorów.

-nagroda specjalna:

Aleksandra Mrozik - Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji Gminy Oświęcim, Brzezinka

-kategoria wiekowa – uczniowie klas IV–VI:

-równorzędne nagrody:


Jan Niemczyk - Dom Kultury, Kęty
Aleksandra Romik - Dom Kultury, Kęty
Katarzyna Dwornik - Dom Kultury, Kęty
Julia Kubica - Zespół Szkolno-Gimnazjalny nr 1, Kęty
Martyna Kliś - Zespół Szkolno-Gimnazjalny nr 1, Kęty
Szymon Szafraniec - Zespół Szkolno-Gimnazjalny nr 1, Kęty
Julia Dybczyńska (2 prace) - Zespół Szkolno-Gimnazjalny, Nowa Wieś
Daria Mamica - Zespół Szkolno-Gimnazjalny, Nowa Wieś
Małgorzata Filip - Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 1, Osiek
Mateusz Rybak (2 prace) - Młodzieżowy Dom Kultury, Oświęcim
Michał Rybak - Młodzieżowy Dom Kultury, Oświęcim  
Kinga Konik - Młodzieżowy Dom Kultury, Oświęcim
Martyna Bartecka - Młodzieżowy Dom Kultury, Oświęcim
Martyna Szewczyk - Młodzieżowy Dom Kultury, Oświęcim
Gabriela Roślik - Młodzieżowy Dom Kultury, Oświęcim
Katarzyna Kamyk - Oświęcimskie Centrum Kultury, Oświęcim
Martyna Hryncyszyn - Oświęcimskie Centrum Kultury, Oświęcim
Marta Jurkiewicz - Oświęcimskie Centrum Kultury, Oświęcim
Anita Smreczak - Szkoła Podstawowa nr 1, Oświęcim
Kinga Czarnik - Szkoła Podstawowa nr 5, Oświęcim

-równorzędne wyróżnienia:

Bartłomiej Pest - Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 5, Szkoła Podstawowa nr 2, Brzeszcze
Karolina Latała - Zespół Szkolno-Przedszkolny, Bulowice
Faustyna Maria Klęczar - Szkoła Podstawowa nr 2, Osiek
Aleksandra Gołowieszko - Młodzieżowy Dom Kultury, Oświęcim
Selena Wrzalik - Młodzieżowy Dom Kultury, Oświęcim
Rafał Garstka - Oświęcimskie Centrum Kultury, Oświęcim
Mariola Żmuda - Oświęcimskie Centrum Kultury, Oświęcim
Natalia Łazik - Szkoła Podstawowa nr 1, Oświęcim
Julia Konopka - Szkoła podstawowa nr 4, Oświęcim
Kacper Fajer - Zespół Szkół nr 1, Oświęcim
Zuzanna Michałek - Zespół Szkół Podstawowo-Gimnazjalnych, Przeciszów
Julia Ledwik - Szkoła Podstawowa, Rajsko

-kategoria wiekowa – uczniowie szkół gimnazjalnych:

-równorzędne nagrody:


Arkadiusz Kciuk - Samorządowy Zespół Szkół w Gorzowie, Chełmek
Julia Adamus - Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 1, Osiek
Makary Tarasek - Miejskie Gimnazjum nr 2, Oświęcim
Karolina Bizoń - Miejskie Gimnazjum nr 2, Oświęcim
Magdalena Klamka - Miejskie Gimnazjum nr 2, Oświęcim
Urszula Bazylewicz - Miejskie Gimnazjum nr 2, Oświęcim
Zuzanna Czarnik - Miejskie Gimnazjum nr 2, Oświęcim
Martyna Jedynowicz - Młodzieżowy Dom Kultury, Oświęcim
Igor Stoczek - Młodzieżowy Dom Kultury, Oświęcim
Aleksandra Brusik - Młodzieżowy Dom Kultury, Oświęcim
Julia Martyka - Oświęcimskie Centrum Kultury, Oświęcim
Beata Paprzyca - Oświęcimskie Centrum Kultury, Oświęcim
Agnieszka Hodur (2 prace) - Oświęcimskie Centrum Kultury, Oświęcim/Zespół Szkół Zawodowych Towarzystwa Salezjańskiego, Oświęcim
Kaja Patrzyk - Oświęcimskie Centrum Kultury, Oświęcim
Katarzyna Wójcik - Zespół Szkół Zawodowych Towarzystwa Salezjańskiego, Oświęcim
Wiktoria Biesik - Zespół Szkół Zawodowych Towarzystwa Salezjańskiego, Oświęcim
Gabriela Balon - Zespół Szkół Zawodowych Towarzystwa Salezjańskiego, Oświęcim
Magdalena Szymańska - Zespół Szkół Zawodowych Towarzystwa Salezjańskiego, Oświęcim
Wiktoria Moskała - Zespół Szkół nr 1, Oświęcim  
Wiktoria Wójcik - Sołectwo Stawy Grojeckie
Marcelina Kęska - Gimnazjum Gminne nr 2, Zaborze
Katarzyna Żyła - Gimnazjum Gminne nr 2, Zaborze

-równorzędne wyróżnienia:

Julia Pękala - Miejskie Gimnazjum nr 2, Oświęcim
Julia Bartecka - Miejskie Gimnazjum nr 2, Oświęcim
Aleksandra Konik - Młodzieżowy Dom Kultury, Oświęcim
Wiktoria Kaim - Oświęcimskie Centrum Kultury, Oświęcim
Klaudia Kmiecik - Zespół Szkół nr 1, Oświęcim
Milena Rams - Zespół Szkół Zawodowych Towarzystwa Salezjańskiego, Oświęcim
Miłosz Michalak - Zespół Szkół Zawodowych Towarzystwa Salezjańskiego, Oświęcim
Wiktoria Bylica - Zespół Szkół Zawodowych Towarzystwa Salezjańskiego, Oświęcim
Kinga Kokoszka - Zespół Szkół Zawodowych Towarzystwa Salezjańskiego, Oświęcim

-prace przestrzenne:

-równorzędne nagrody:


Iga Żółtowska - Szkoła Podstawowa, Poręba Wielka
Michał Piwowarczyk - Szkoła Podstawowa, Poręba Wielka
Marcel Wądrzyk - Szkoła Podstawowa, Poręba Wielka
Martyna Cinalska - Szkoła Podstawowa, Poręba Wielka
Zuzanna Tobiczyk - Gimnazjum Gminne nr 2, Zaborze

-równorzędne wyróżnienia:

Kamil Mazur - Zespół Szkół nr 1, Oświęcim
Gabriela Szymańska - Szkoła Podstawowa, Poręba Wielka
Wiktoria Nowak - Szkoła Podstawowa, Poręba Wielka
Mateusz Marzec - Szkoła Podstawowa, Poręba Wielka
Dawid Dudek - Szkoła Podstawowa, Poręba Wielka

Wyróżnienia przez kwalifikację prac do udziału w pokonkursowej wystawie:

Anna Kocemba - Zespół Szkolno-Przedszkolny, Bulowice
Angelika Kierpiec - Zespół Szkolno-Przedszkolny, Bulowice
Jan Niemczyk - Dom Kultury, Kęty
Oliwia Głowa - Zespół Szkolno-Gimnazjalny, Nowa Wieś
Emilia Cendrowska - Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 1, Osiek
Natalia Wojtala - Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 1, Osiek
Oliwia Żmudka - Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 1, Osiek
Jakub Zajas - Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 1, Osiek
Karolina Madej - Miejskie Gimnazjum nr 2, Oświęcim
Piotr Tokarczyk - Miejskie Gimnazjum nr 2, Oświęcim
Julia Majtczak - Miejskie Gimnazjum nr 2, Oświęcim
Sara Myrdko - Miejskie Gimnazjum nr 2, Oświęcim
Natalia Wanat - Miejskie Gimnazjum nr 2, Oświęcim
Magdalena Nowak - Miejskie Gimnazjum nr 2, Oświęcim
Michał Rybak - Młodzieżowy Dom Kultury, Oświęcim
Igor Stoczek - Młodzieżowy Dom Kultury, Oświęcim
Aleksandra Oleś - Młodzieżowy Dom Kultury, Oświęcim
Zuzanna Kokosza - Oświęcimskie Centrum Kultury, Oświęcim
Wiktoria Czyżycka - Oświęcimskie Centrum Kultury, Oświęcim
Zuzanna Szostek - Oświęcimskie Centrum Kultury, Oświęcim
Ola Żmudka - Oświęcimskie Centrum Kultury, Oświęcim
Wiktoria Dąbrowska - Oświęcimskie Centrum Kultury, Oświęcim
Julia Martyka - Oświęcimskie Centrum Kultury, Oświęcim
Paulina Kała - Oświęcimskie Centrum Kultury, Oświęcim
Wiktoria Kaim - Oświęcimskie Centrum Kultury, Oświęcim
Natalia Łazik - Szkoła Podstawowa nr 1, Oświęcim
Lena Pająk - Szkoła Podstawowa nr 9, Oświęcim
Aneta Socha - Szkoła Podstawowa nr 11, Oświęcim
Szymon Tokarski - Szkoła Podstawowa nr 11, Oświęcim  
Martyna Nasieniak - Zespół Szkół nr 1, Oświęcim
Patrycja Porębska - Zespół Szkół nr 1, Oświęcim
Joanna Kobosko - Zespół Szkół nr 1, Oświęcim
Dominika Fajer - Zespół Szkół nr 1, Oświęcim
Aleksandra Kotyla - Zespół Szkół nr 1, Oświęcim
Emilia Bugańska - Zespół Szkół nr 1, Oświęcim
Joanna Kuczera - Zespół Szkół Zawodowych Towarzystwa Salezjańskiego, Oświęcim
Mateusz Dąbroś - Zespół Szkół Zawodowych Towarzystwa Salezjańskiego, Oświęcim
Oliwia Michalska - Zespół Szkół Zawodowych Towarzystwa Salezjańskiego, Oświęcim
Sara Gancarczyk - Zespół Szkół Zawodowych Towarzystwa Salezjańskiego, Oświęcim
Oliwia Streluk - Zespół Szkół Zawodowych Towarzystwa Salezjańskiego, Oświęcim
Stefan Andruszko (2 prace) - Zespół Szkół Zawodowych Towarzystwa Salezjańskiego, Oświęcim
Oliwier Połeć - Zespół Szkół Zawodowych Towarzystwa Salezjańskiego, Oświęcim
Maciej Palus - Zespół Szkół Zawodowych Towarzystwa Salezjańskiego, Oświęcim
Urszula Czebotar (2 prace) - Zespół Szkół Zawodowych Towarzystwa Salezjańskiego, Oświęcim  
Angelika Botor - Zespół Szkół Zawodowych Towarzystwa Salezjańskiego, Oświęcim
Joanna Lichańska - Zespół Szkół Zawodowych Towarzystwa Salezjańskiego, Oświęcim
Maria Malcher - Zespół Szkół Zawodowych Towarzystwa Salezjańskiego, Oświęcim
Karolina Dąbroś - Zespół Szkół Zawodowych Towarzystwa Salezjańskiego, Oświęcim
Gabriela Jarosz - Zespół Szkół Zawodowych Towarzystwa Salezjańskiego, Oświęcim
Wiktoria Hamerska - Zespół Szkół Zawodowych Towarzystwa Salezjańskiego, Oświęcim
Weronika Znaleźniak - Zespół Szkół Zawodowych Towarzystwa Salezjańskiego, Oświęcim
Kinga Toporek - Szkoła Podstawowa, Poręba Wielka
Kamil Dziubek - Szkoła Podstawowa, Poręba Wielka
Patryk Kruczała - Szkoła Podstawowa, Poręba Wielka
Olgierd Kulig - Szkoła Podstawowa, Poręba Wielka
Igor Koczur - Szkoła Podstawowa, Poręba Wielka
Mariola Żmuda - Szkoła Podstawowa, Poręba Wielka
Miłosz Michałek - Zespół Szkół Podstawowo-Gimnazjalnych, Przeciszów
Julia Stachura - Zespół Szkół Podstawowo-Gimnazjalnych, Przeciszów
Monika Jekiełek - Szkoła Podstawowa, Rajsko
Lidia Jastrzębiowska - Szkoła Podstawowa, Rajsko
Zuzanna Wasztyl - Gimnazjum Gminne nr 2, Zaborze



W krainie Minionków - Dzień Dziecka z Oświęcimskim Centrum Kultury Oświęcimskie Centrum Kultury zaprasza 1 czerwca 2017 roku dzieci duże i małe oraz... dorosłe na Dzień Dziecka pn. "W krainie Minionków" . W godzinach od 15:00 do 19:00 na parkingu obok Oświęcimskiego Centrum Kultury dzieci będą mogły skorzystać z dmuchańców , animacji i ...czytaj więcej...
maj 2017
  P W Ś C P S N
18 1 2 3 4 5 6 7
19 8 9 10 11 12 13 14
20 15 16 17 18 19 20 21
21 22 23 24 25 26 27 28
22 29 30 31
poprzedni następny

W GALERII

Realizacja: HEXADE.COM (Grafik, projektant, webdesigner)