Wersja standardowa Wersja z powiększonym kontrastem Wersja tekstowa
FACEBOOK...

VII Ogólnopolski Festiwal Tańca Taki Taniec

od: 25.05.2019 do: 25.05.2019

25 maja 2019 roku od godziny 9:00 w Oświęcimskim Centrum Kultury będzie się odbywał, pod patronatem Prezydenta Miasta Oświęcim, VII Ogólnopolski Festiwal Tańca "Taki Taniec".

Festiwal "Taki Taniec" - popularyzujący taniec jako atrakcyjną formę aktywnego stylu życia - adresowany jest do uczestników w wieku 6-25 lat - dla formacji i zespołów - dla różnych kategorii tanecznych: taniec towarzyski, jazz, taniec współczesny, hip-hop, disco dance, cheerleaders, show dance, teatr tańca. Podczas festiwalu ocenie podlegać będą: technika tańca, choreografia, wyraz artystyczny, dobór muzyki i strojów.

Uczestników festiwalu oceni komisja sędziowska w składzie:
Anna Derfel
Dariusz Dragan
Jacek Kremer
Rafał Lebiest
Sławomir Orawiec


Do udziału w festiwalu zgłosiło się 138 zespołów/formacji - około 2000 uczestników.

Dla zwycięzców przewidziane zostały dyplomy, medale, puchary.

Najlepszy wykonawca otrzyma Grand Prix - nagrodę Prezydenta Miasta Oświęcim.

Organizatorem festiwalu jest Oświęcimskie Centrum Kultury.

Konkurs jest realizowany przy wsparciu finansowym Miasta Oświęcim.

Lista startowa

UWAGA! Podane godziny, poza godziną rozpoczęcia festiwalu, mogą ulec przesunięciom.

godz. 9:00-13:00 I blok prezentacji konkursowych

TANIEC TOWARZYSKI - DZIECI


Czaderki, Szkoła Tańca Prestiż, Oświęcim
Mini As, Akademia Tańca As, Sosnowiec
Smyki, Szkoła Tańca Astra, Oświęcim
Bączki, Akademia Tańca i Sportu Mass-Team, Radomsko
Słodziaki, Szkoła Tańca Astra, Oświęcim
Ciniminis, Szkoła Tańca Prestiż, Oświęcim
Blask, Szkoła Tańca Astra, Oświęcim
Big Bee Team, Akademia Tańca i Sportu Mass-Team, Radomsko
Sweets, Szkoła Tańca Astra, Oświęcim
Princesski, Szkoła Tańca Prestiż, Oświęcim
Atomówki, Akademia Tańca As, Sosnowiec
Huragan, Miejski Dom Kultury, Bielsko-Biała
Motylki, Szkoła Tańca Prestiż, Oświęcim

TANIEC TOWARZYSKI - JUNIORZY

Chilli, Szkoła Tańca Prestiż, Oświęcim
Bingo, Szkoła Tańca Astra, Oświęcim
Boskie Asy, Akademia Tańca As, Sosnowiec
TG Dance, Akademia Tańca i Sportu Mass-Team, Radomsko
Super Girls, Szkoła Tańca Astra, Oświęcim
Choco, Szkoła Tańca Prestiż, Oświęcim
Monsun, Miejski Dom Kultury, Bielsko-Biała
Impuls, Szkoła Tańca Astra, Oświęcim
Elita Junior, Oświęcimskie Centrum Kultury, Oświęcim
Błysk, Szkoła Tańca Astra, Oświęcim

TANIEC TOWARZYSKI - MŁODZIEŻ

Elita Lejdis, Oświęcimskie Centrum Kultury, Oświęcim
Focus, Szkoła Tańca Prestiż, Oświęcim
Elita New Team, Oświęcimskie Centrum Kultury, Oświęcim

JAZZ, TANIEC WSPÓŁCZESNY - DZIECI


Silver, Centrum Kultury i Wypoczynku, Proszowice
Migotki, Akademia Tańca Perfect, Knurów
Baletki, Studio Artystyczne Maciej, Zabrze
Milli Jazz Kids, Akademia Tańca Millenium, Brzeszcze
Orange, Centrum Kultury i Wypoczynku, Proszowice
Actus Animi, Stowarzyszenie Przyjaciół Actus Animi, Wolbrom
Dance Effort IV, Młodzieżowy Dom Kultury Fort 49 Krzesławice, Kraków
Mała Classica, Studio Baletowe Classica, Oświęcim
Yellow, Centrum Kultury i Wypoczynku, Proszowice
Deraz, Studio Tańca Pineapple, Gliwice
Pa De Sza, Baletki, Studio Artystyczne Maciej, Zabrze
Intro, Studio Tańca Eska, Gliwice

JAZZ, TANIEC WSPÓŁCZESNY - JUNIORZY

Reakcja, Reakcja Centrum Tańca i Ruchu, Wieliczka
Millenium Junior Team, Akademia Tańca Millenium, Brzeszcze
Mini Perły, Studio Tańca Releve, Cieszyn
Black, Centrum Kultury i Wypoczynku, Proszowice
Contra, Pałac Kultury Zagłębia, Dąbrowa Górnicza
Jazz Junior, Prywatna Szkoła Baletowa, Bielsko-Biała
Coś Mi Burczy, Studio Tańca Pineapple, Gliwice
GRW Jazz Junior, Grawitacja Dance Academy, Oświęcim
Perły, Studio Tańca Releve, Cieszyn
Paradox I, Miejski Ośrodek Kultury i Sportu, Pyskowice
Milli Jazz Team, Akademia Tańca Millenium, Brzeszcze
Exjazz Top, Explozja Tańca, Jastrzębie-Zdrój
Saturday Fever, Prywatna Szkoła Baletowa, Bielsko-Biała
Blue, Centrum Kultury i Wypoczynku, Proszowice
Echo, Akademia Tańca Perfect, Knurów
Impresja, Prywatna Szkoła Baletowa, Bielsko-Biała

JAZZ, TANIEC WSPÓŁCZESNY - MŁODZIEŻ

Gaja, Pałac Kultury Zagłębia, Dąbrowa Górnicza
GRW Jazz Senior, Grawitacja Dance Academy, Oświęcim
Gold, Centrum Kultury i Wypoczynku, Proszowice
Paradox, Miejski Ośrodek Kultury i Sportu, Pyskowice
Millenium Senior Team, Akademia Tańca Millenium, Brzeszcze
Laris, Ośrodek Kultury Ruczaj, Kraków
Exjazz, Explozja Tańca, Jastrzębie-Zdrój
Onyx, Akademia Tańca Miczałowscy, Rzeszów
Cafune, Studio Tańca Check This Out, Rybnik
Adepci Gliwickiego Teatru Tańca, Fundacja Artystyczna Pozytywka, Gliwice
Tess, Tarnogórskie Centrum Kultury, Tarnowskie Góry

Rozdanie nagród I bloku prezentacji konkursowych przed rozpoczęciem II bloku.
Czas podawany będzie na bieżąco w dniu imprezy.

godz. 14:00-16:30 II blok prezentacji konkursowych

HIP-HOP - DZIECI


GRW Sweets, Grawitacja Dance Academy, Oświęcim
Pinki, Centrum Kultury i Promocji, Brzeźnica
Badoo Kids, Badoo Dance Szkoła Tańca, Sosnowiec
elDe Freeze, Let's Dance Studio Tańca, Gliwice
Akuku, Akademia Tańca Perfect, Knurów

HIP-HOP - JUNIORZY
 
Power & Speed, Danceart Szkoła Tańca, Krzeszowice
TMS, Miejski Ośrodek Kultury, Żory
NSN Crew, Studio Tańca i Fitness EU4YA, Zawiercie
GRW Teens, Grawitacja Dance Academy, Oświęcim
Delete, Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury, Strumień
Reakcja, Reakcja Centrum Tańca i Ruchu, Wieliczka
Igrek I, Spółdzielnia Mieszkaniowa Budowlani, Radom
Bad One, Centrum Kultury i Promocji, Brzeźnica
TMS Crew, Miejski Ośrodek Kultury, Żory
Badoo, Badoo Dance Szkoła Tańca, Sosnowiec
Szok Team, Studio Tańca i Ruchu Szok, Jastrzębie-Zdrój
Best, Regionalny Ośrodek Kultury, Zator
Millenium Junior Squad, Akademia Tańca Millenium, Brzeszcze
Escape, Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury, Strumień
K-Boom, Gminny Ośrodek Kultury, Suszec
Delight, Akademia Tańca Perfect, Knurów
Energy, Akademia Tańca Perfect, Knurów

HIP-HOP - MŁODZIEŻ


Igrek II, Spółdzielnia Mieszkaniowa Budowlani, Radom
elDe Flow, Let's Dance Studio Tańca, Gliwice
GRW Team, Grawitacja Dance Academy, Oświęcim
Rox, Rox Dance Studio, Zakopane
K2 Kadra, Spółdzielczy Dom Kultury, Łódź
Dance Army, Klub Centrum Przygotowań do Misji Zagranicznych, Kielce
Szanujmy Się, Check This Out, Rybnik
Igrek III, Spółdzielnia Mieszkaniowa Budowlani, Radom

DISCO DANCE, CHEERLEADERS - DZIECI

Mały Skandal, Miejski Klub, Sosnowiec
Mini Paka, Gminny Ośrodek Kultury, Chełm Śląski
Stars, Szkoła Podstawowa, Juszczyn
Sarmatki, Sarmata Gym, Będzin
Mini Mini Skandal, Miejski Klub, Sosnowiec
Elastic Minis, Dance4You Fitness Club, Będzin
Szalone Małolaty, Studio Tańca Marty Starowicz, Zagórze
Super Gimone, Uczniowski Klub Sportowy Orlęta, Sosnowiec

DISCO DANCE, CHEERLEADERS - JUNIORZY

Cheerleaders Extreme, Gminne Centrum Kultury, Polanka Wielka
Debeściaki, Akademia Tańca i Sportu Mass-Team, Radomsko
Elastic, Dance4You Fitness Club, Będzin
Millenium Junior Cheer Team, Akademia Tańca Millenium, Brzeszcze
Junior Skandal, Miejski Klub, Sosnowiec
Rytm, Zespół Placówek Oświatowych, Skalbmierz
Elastic Junior, Dance4You Fitness Club, Będzin
Infinity, Szkoła Podstawowa, Juszczyn
Crazy Dance, Akademia Tańca i Sportu Mass-Team, Radomsko
Skandal, Miejski Klub, Sosnowiec
Contra, Oświęcimskie Centrum Kultury, Oświęcim

Rozdanie nagród II bloku prezentacji konkursowych przed rozpoczęciem III bloku.
Czas podawany będzie na bieżąco w dniu imprezy.

godz. 17:15-18:45 III blok prezentacji konkursowych

UWAGA! Połączone zostały kategorie taneczne SHOW DANCE i TEATR TAŃCA.

SHOW DANCE, TEATR TAŃCA - DZIECI

Voice II, Dom Kultury, Tuchów
Impuls, Młodzieżowy Dom Kultury Fabryczna, Wrocław
Raz i Dwa, Gminny Ośrodek Kultury, Chełm Śląski
Chochliki, Studio Ruchu Endorfina, Katowice
Dwuznak, Miejski Dom Kultury, Hałcnów
Fabryka Tańca, Młodzieżowy Dom Kultury Fabryczna, Wrocław

SHOW DANCE, TEATR TAŃCA - JUNIORZY


Flawless, Akademia Tańca Perfect, Knurów
Classica, Studio Baletowe Classica, Oświęcim
Mini Mini, Ośrodek Kultury Ruczaj, Kraków
Polly Art Team Juniors, Polly Art Academy, Opole
Puls, Libiąskie Centrum Kultury, Libiąż
Kosmox, Ośrodek Kultury Ruczaj, Kraków
Vivero Master Junior, Studio Tańca Vivero, Rybnik
RDS Team, Royal Dance Studio, Trzebinia
Karmel, Akademia Tańca Miczałowscy, Rzeszów
Dance Effort III, Młodzieżowy Dom Kultury Fort 49 Krzesławice, Kraków
Voce, Dąbrowski Dom Kultury, Dąbrowa Tarnowska
Impuls, Ośrodek Kultury Ruczaj, Kraków

SHOW DANCE, TEATR TAŃCA - MŁODZIEŻ

Polly Art Team Adults, Polly Art Academy, Opole
NoName, Ośrodek Kultury Ruczaj, Kraków
Impresja, Studio Ruchu Endorfina, Katowice
Inside, ODK RSM Pulsar, Ruda Śląska
Integro, Młodzieżowy Dom Kultury Fabryczna, Wrocław
Imagine, Prywatna Szkoła Baletowa, Bielsko-Biała

Rozdanie nagród III bloku prezentacji konkursowych i Grand Prix po przerwie - około godziny 19:15/19:30. Czas podawany będzie na bieżąco w dniu imprezy.

Wykonawcy proszeni są o przybycie na 1 godzinę przed występem. Wejście do budynku OCK od godziny 8:00. Wstęp na widownię wolny. Liczba miejsc ograniczona.

W przypadku rezygnacji z udziału w festiwalu prosimy o wcześniejsze powiadomienie koordynatora festiwalu.


Koordynator festiwalu: Kornelia Płoszczyca-Big
tel. (33) 842 44 61, 842 57 82, e-mail: kornelia.ploszczyca-big@ock.org.pl



Moje hiszpańskie serce - recital fortepianowy Katarzyny Musiał 2 czerwca 2019 roku o godzinie 18:00 w Oświęcimskim Centrum Kultury odbędzie się, w ramach projektu Dom otwarty z cyklu Muzyka - źródło skojarzeń , recital fortepianowy Katarzyny Musiał pt. "Moje hiszpańskie serce" . Koncert rozpoczyna tournée Katarzyny Musiał promujący jej...czytaj więcej...

dzisiaj

maj 2019
  P W Ś C P S N
18 1 2 3 4 5
19 6 7 8 9 10 11 12
20 13 14 15 16 17 18 19
21 20 21 22 23 24 25 26
22 27 28 29 30 31
poprzedni następny

W GALERII

Realizacja: HEXADE.COM (Grafik, projektant, webdesigner)