Wersja standardowa Wersja z powiększonym kontrastem Wersja tekstowa
FACEBOOK...

Zima i wiosna w Oświęcimskim Centrum Kultury

od: do:

Oświęcimskie Centrum Kultury zaprasza na kolejne wydarzenia artystyczne - koncerty, spektakle, programy kabaretowe. Prezentujemy wybrane imprezy zaplanowane od stycznia 2019 roku. Informacje o innych przedsięwzięciach będą pojawiały się sukcesywnie na naszej stronie.

23 kwietnia w spektaklu pt. "Triathlon Story"... w hotelowym pokoju - wieczorem, przypadkowo - spotykają się czterej uczestnicy zawodów triathlonowych - różnych profesji - Waldemar Błaszczyk, Andrzej Deskur, Piotr Nowak, Bartłomiej Topa. Łączy ich triathlon, a dzieli wszystko!

10 maja wystąpi Przemek Strączek/Chiao Hua Quartet z koncertem pt. "Three Continents", będącym próbą połączenia orientalnej egzotyki z europejskim jazzem, w którym przewodnią rolę melodyczną odgrywa tradycyjny instrument chiński - erhu.

11 maja | koncert przeniesiony z lutego - bilety zachowują ważność | odbędzie się koncert zespołu Stare Dobre Małżeństwo - najbardziej rozpoznawalnego zespół z kręgu piosenki poetyckiej i ballady folkowej w Polsce, od przeszło trzech dekad prowadzonego przez Krzysztofa Myszkowskiego - charyzmatycznego pieśniarza, kompozytora i autora tekstów. W programie koncertu znajdą się utwory z najnowszej płyty "Blizny czasu" oraz ponadczasowe piosenki zespołu.

17 maja
w brawurową muzyczną podróż zabierze nas - podczas swojego recitalu - Hanna Śleszyńska obdarzona wielką siłą głosu i wspaniałym aktorskim talentem swobodnie czująca się zarówno w rolach dramatycznych, komediowych, jak i musicalowych.

29 maja boso - ze swoim programem stand up pt. "Prawo dżungli" - zawita Wojciech Cejrowski, który z fantazją i doskonałym poczuciem humoru zaprowadzi słuchaczy do najbardziej egzotycznych miejsc świata oraz zapewni wrażenia, których publiczność nie zapomni przez długi czas.

2 czerwca - z recitalem fortepianowym pt. "Moje hiszpańskie serce" - wystąpi Katarzyny Musiał należąca do elitarnego grona Artystów Steinway - koncertująca jako solistka i kameralistka, a także z orkiestrami w Ameryce Północnej, Europie i Azji, której koncert w Oświęcimiu rozpocznie tournée promujące jej najnowszą płytę pt. "My Spanish Heart".


23.04 godz. 19:00 "Triathlon Story" - spektakl komediowy w wykonaniu Waldemara Błaszczyka, Andrzeja Deskura, Piotra Nowaka, Bartłomieja Topy 

10.05 godz. 19:00 "Three Continents" - koncert w wykonaniu Przemek Strączek/Chiao Hua Quartet ramach projektu "Dom otwarty" z cyklu "Muzyka - źródło skojarzeń"

11.05 godz. 19:00 | koncert przeniesiony z lutego - bilety zachowują ważność | Koncert zespołu Stare Dobre Małżeństwo

17.05 godz. 19:00 Recital Hanny Śleszyńskiej

29.05 godz. 19:30 "Prawo dżungli" - Wojciech Cejrowski boso do Oświęcimia

2.06 godz. 18:00 "Moje hiszpańskie serce" - recital fortepianowy Katarzyny Musiał w ramach projektu "Dom otwarty" z cyklu "Muzyka - źródło skojarzeń"

Za ewentualne zmiany w programie przepraszamy i prosimy o śledzenie wydarzeń na naszej stronie.

Informacje o innych przedsięwzięciach będą pojawiały się sukcesywnie na naszej stronie oraz w Głosie Ziemi OświęcimskiejWystawa na ekranie Nasze Kino Oświęcimskiego Centrum Kultury zaprasza, od lutego do czerwca 2019 roku , na cykl filmów o sztuce - "Wystawa na ekranie" . "Wystawa na ekranie" to prezentacja kolekcji najwybitniejszych artystów malarstwa z najważniejszych muzeów na całym świecie. Na...czytaj więcej...
kwiecień 2019
  P W Ś C P S N
14 1 2 3 4 5 6 7
15 8 9 10 11 12 13 14
16 15 16 17 18 19 20 21
17 22 23 24 25 26 27 28
18 29 30
poprzedni następny

W GALERII

Realizacja: HEXADE.COM (Grafik, projektant, webdesigner)