Wersja standardowa Wersja z powiększonym kontrastem Wersja tekstowa
FACEBOOK...

harmonogram zajęć stałych w sezonie 2019/2020

od: do:

Reprezentacyjny Zespół Pieśni i Tańca Miasta Oświęcim "Hajduki"
kierownik zespołu: Marek Pociennik
instruktorzy: Ewa Żak, Justyna Pociennik - Mini Hajduki, Anna Starzyk - Małe Hajduki, Marek Pociennik - grupa reprezentacyjna i grupa oldboys, Jacek Furtak - kierownik muzyczny
poniedziałek: godz. 18:00-19:30 Małe Hajduki
wtorek: godz. 17:00-17:45 Mini Hajduki
wtorek: godz. 18:00-19:30 grupa reprezentacyjna
wtorek: godz. 19:30-21:00 grupa old boys
środa: godz. 18:00-19:30 Małe Hajduki
czwartek: godz. 17:00-17:45 Mini Hajduki
czwartek: godz. 18:00-19:30 grupa reprezentacyjna
czwartek: godz. 19:30-21:00 grupa old boys

Formacja Tańca Towarzyskiego "Elita Mini"
instruktor: Paweł Kaźnica
środa: godz. 16:00-17:00

Formacja Tańca Towarzyskiego "Elita Junior"

instruktor: Paweł Kaźnica
poniedziałek: godz. 16:00-18:00 (Szkoła Tańca)
środa: godz. 17:00-19:00
 
Formacja Tańca Towarzyskiego "Elita Lejdis"
instruktor: Paweł Kaźnica
poniedziałek: godz. 18:00-20:00 (Szkoła Tańca)
wtorek: godz. 18:00-20:00 (Szkoła Tańca)

Formacja Tańca Towarzyskiego "Elita New Team"
instruktor: Paweł Kaźnica
piątek: godz. 18:00-20:30 (Szkoła Tańca)
sobota, niedziela: według ustaleń (Szkoła Tańca)

Formacja Tańca Nowoczesnego i Cheerleaders "Contra"

instruktor: Paweł Kaźnica
wtorek: godz. 16:00-18:00 (Szkoła Tańca)

Grupa teatralna "Mega"

instruktor: Agnieszka Berny
wtorek: godz. 15:30-16:30

Grupa teatralna "Budzik Teatralny"

instruktor: Aleksandra Lisak
niedziela (co dwa tygodnie): godz. 10:00-12:00

Rytmika
instruktor: Monika Rochowiak
czwartek: godz. 15:45-16:15
czwartek: godz. 16:45-17:15

Do Mi So
instruktor: Monika Rochowiak
czwartek: godz. 13:45-15:15
piątek: godz. 13:45-18:15

Indywidualna nauka śpiewu
instruktor: Monika Rochowiak
czwartek: godz. 16:15-16:45

Rysunek, malarstwo, martwa natura

instruktor: Anna Żubrowska
poniedziałek: godz. 17:00-19:00

Rysunek
instruktor: Magdalena Prochowska
środa: godz. 16:00-17:30
czwartek: godz. 16:00-17:30
czwartek: godz. 17:30-19:00

Diy - sztuka i rękodzieło
instruktor: Magdalena Prochowska
środa: 17:30-19:00

Sekcja plastyczna
instruktor: Władysława Kapcińska
wtorek: godz. 17:00-18:30
środa: godz. 15:30-17:00
środa: godz. 17:30-19:00
czwartek: godz. 15:30-17:00
czwartek: godz. 17:30-19:00

Zespół Folklorystyczny "Dolina Soły"
opiekun: Teresa Piskorz
poniedziałek: godz. 19:30-21:00

Zespół Pieśni i Tańca "Bratkowie"
opiekunowie: Bożena Bochaczyk, Alina Płachta
poniedziałek: godz. 19:30-21:00

Studio Baletowe

prowadzący: Karolina Momot
poniedziałek: godz. 15:45-18:15
poniedziałek: godz. 16:00-20:10
wtorek: godz. 15:15-20:15
środa: godz. 16:00-20:10

Hobby Dance 
instruktor: Sławomir Kurzak
środa: godz. 19:30-22:30 (Szkoła Tańca)

Zajęcia taneczne
wtorek: godz. 20:00-22:00

Miejska Orkiestra Dęta
dyrygent: Łukasz Jabcoń
środa: godz. 17:00-19:00

Luohan Quigong
prowadzący: Anna Korzeń
poniedziałek: 18:30-19:30
piątek: 18:30-19:30

Tai Chi
prowadzący: Katarzyna Lehnert
poniedziałek: godz. 18:30-20:00
środa: godz. 20:00-21:00

Amatorski Klub Filmowy "Chemik"
instruktor: Bartosz Gajda
wtorek: godz. 16:00-19:00
środa: godz. 16:00-19:00

Klub Filatelistów i Numizmatyków
prezes: Józef Gonciarczyk
piątek: godz. 16:00-18:00

Brydż sportowy

opiekun: Ryszard Zwolak
czwartek: godz. 16:30-21:00

Oświęcimski Klub Fantastyki

opiekun: Paweł Lach
piątek: godz. 17:00-20:00
sobota lub niedziela: godz. 14:00-19:00

Uniwersytet Trzeciego Wieku

opiekun: Karolina Domider
wykłady: wtorki

zajęcia stałe:


Kabaret "Czarna Rękawiczka"
instruktor: Małgorzata Zakutyńska
poniedziałek: godz. 9:30-11:30
wtorek: godz. 10:00-12:00

Zespół taneczny "Pretty Woman"

instruktor: Paweł Kaźnica
poniedziałek: godz. 11:30-12:30 (Szkoła Tańca)
środa: godz. 10:30-11:30 (Szkoła Tańca)
piątek: godz. 10:30-11:30 (Szkoła Tańca)

Zespół wokalny "Ballada"

instruktor: Mirosław Kramarczyk
środa: godz. 9:30-11:00

język angielski
instruktor: Irena Wojcieszek
poniedziałek: godz. 14:30-15:30
poniedziałek: godz. 15:30-16:30
piątek: godz. 15:30-16:30

pilates
instruktor: Agnieszka
poniedziałek: godz. 9:15-10:15 (Szkoła Tańca)
poniedziałek: godz. 10:15-11:15 (Szkoła Tańca)
środa: godz. 9:15-10:15 (Szkoła Tańca)
piątek: godz. 9:15-10:15 (Szkoła Tańca)

gimnastyka
instruktor: Monika Banach
poniedziałek: godz. 9:45-10:30 (Kryta Pływalnia)
wtorek: godz. 10:30-11:15 (Kryta Pływalnia)
środa: godz. 11:45-12:30
środa: godz. 12:30-13:15
czwartek: godz. 9:45-10:30 (Kryta Pływalnia)
czwartek: godz. 10:35-11:20 (Kryta Pływalnia)
piątek: godz. 9:00-9:45 (Kryta Pływalnia)

nordic walking
środa: godz. 9:00-10:30 (Bulwary)
piątek: godz. 9:00-10:30 (Bulwary)

Grupa Tkacka "Osnowa"
instruktor: Małgorzata Stec
I poniedziałek miesiąca godz. 16:00-17:30

pozostałe według ustaleń

Pliki do pobrania:

opłaty za zajęcia w sezonie artystycznym 2019/2020.pdf (Rozmiar: 264970 bajtów)


Czy wiesz, że... Witold Kaczanowski (Wit Leszek Kaczanowski | Witold-K) - absolwent warszawskiej Akademii Sztuk Pięknych - jest wybitnym polskim artystą - malarzem, rzeźbiarzem, grafikiem, rysownikiem, autorem wykonanej w latach 1959-1961 wielkiej kompozycji malarskiej na sklepieniu sali widowiskowej...czytaj więcej...

dzisiaj

sierpień 2020
  P W Ś C P S N
31 1 2
32 3 4 5 6 7 8 9
33 10 11 12 13 14 15 16
34 17 18 19 20 21 22 23
35 24 25 26 27 28 29 30
36 31
poprzedni następny

W GALERII

Realizacja: HEXADE.COM (Grafik, projektant, webdesigner)