Wersja standardowa Wersja z powiększonym kontrastem Wersja tekstowa
FACEBOOK...
REKOMENDACJE
ZAPRASZAMY DO KINA
INFORMACJE
SZUKAJ W SERWISIE

kalendarz imprez OCK

od: 27.12.2019 do: 30.06.2020



20.02 godz. 8:30, 11:00 "Lekcje w kinie" - program edukacyjny dla dzieci i młodzieży (bilety w placówkach oświatowych)

20.02 godz. 19:00 Koncert karnawałowy w wykonaniu Wielkiej Orkiestry Młodych Muzyków pod dyrekcją Przemysława Drabczyka

22.02 Karnawałowy Bal Seniorów (wstęp za zaproszeniami)

23.02 godz. 16:00 Międzynarodowy Festiwal Iluzji "Champions of Illusion"

24.02 godz. 17:00 "Harmonia piękna" - spotkanie w ramach IV edycji projektu pn. "Być kobietą, być kobietą..."
25.02 godz. 14:00 "Sztuka jako...", cz. 6 - wykład Anny Krawczyk w ramach Uniwersytetu Trzeciego Wieku

25.02 godz. 17:00 "Piktorialne impresje" - otwarcie wystawy fotografii Jiříego Jurzykowskiego i Josefa Frydrycha

26.02 godz. 8:30, 10:15 "Doktor Dolittle i jego zwierzęta" - spektakle w wykonaniu Narodowego Teatru Edukacji we Wrocławiu (bilety w placówkach oświatowych)

26.02 godz. 12:00 "Hobbit. Tam i z powrotem" - spektakl w wykonaniu Narodowego Teatru Edukacji we Wrocławiu (bilety w placówkach oświatowych)

28.02 godz. 9:00, 12:00 "Pan Tadeusz" - spektakle  w wykonaniu Nowego Teatru im. Witkacego w Słupsku (bilety w placówkach oświatowych)
29.02 godz. 18:00 "Seks nocy letniej" - spektakl komediowy z Teatru Bagatela w Krakowie Uwaga! Zmiana terminu - spektakl przeniesiony na 7 marca

2.03 "Tajemniczy ogród" - spektakl organizowany przez Krakowską Agencję Artystyczną (bilety w placówkach oświatowych)
3.03 godz. 8:20, 10:00 "O Czerwonym Kapturku, czyli do prawdy po sznurku" - spektakl w wykonaniu Teatru Moich Marzeń w Chorzowie (bilety w placówkach oświatowych)

3.03 godz. 11:50 "W 80 dni dookoła świata" - spektakl w wykonaniu Teatru Moich Marzeń w Chorzowie (bilety w placówkach oświatowych)

3.03 godz. 14:00 "Czy możemy wygrać ze smogiem?" - wykład Piotra Siergieja w ramach Uniwersytetu Trzeciego Wieku
7.03 godz. 18:00 "Seks nocy letniej" - spektakl komediowy z Teatru Bagatela w Krakowie Spektakl przeniesiony z 29 lutego

8.03 godz. 18:00 "Koncert Galowy - Krzesimir Dębski zaprasza" - koncert w wykonaniu Warszawskiej Orkiestry Kameralnej "Impressione" pod dyrekcją Krzesimira Dębskiego oraz solistów - Mileny Lange i Adama Szerszenia

9.03 "Królowa Śniegu" - spektakl w wykonaniu Katolickiego Teatru Edukacji w Krakowie (bilety w placówkach oświatowych)

9.03 "Legendy warszawskie" - spektakl w wykonaniu Katolickiego Teatru Edukacji w Krakowie (bilety w placówkach oświatowych)

10.03 godz. 14:00 "Przedszkolaki dla seniorów" - występ dzieci z Niepublicznego Przedszkola "Tęczowe Przedszkole" w ramach Uniwersytetu Trzeciego Wieku
11.03 "Jaś i Małgosia" - spektakl w wykonaniu Wrocławskiego Teatru In-Art (bilety w placówkach oświatowych)
13.03 godz. 9:00 "Dziady" - spektakl w wykonaniu Teatru Cracovia w Krakowie (bilety w placówkach oświatowych)

13.03 godz. 12:00 "Tango" - spektakl w wykonaniu Teatru Cracovia w Krakowie (bilety w placówkach oświatowych)

14.03 godz. 10:00 "Judo, kształtuje ciało i umysł" (grupa wiekowa 10-12 lat) - wykład mgr Jolanty Poświat w ramach Oświęcimskiego Uniwersytetu Dziecięcego
Uwaga! Prosimy, żeby słuchacze na wykład ubrali się w wygodne sportowe stroje
(Osiedlowy Dom Kultury Zasole, ul. Obozowa 16)

14.03 godz. 11:30 "Judo, kształtuje ciało i umysł" (grupa wiekowa 6-9 lat) - wykład mgr Jolanty Poświat w ramach Oświęcimskiego Uniwersytetu Dziecięcego
Uwaga! Prosimy, żeby słuchacze na wykład ubrali się w wygodne sportowe stroje
(Osiedlowy Dom Kultury Zasole, ul. Obozowa 16)

14.03 godz. 17:00 "Tu i teraz!" - program Kabaretu Smile

15.03 godz. 16:00, 18:30 "Nerwica natręctw" - spektakl komediowy z Teatr Gudejko w Warszawie w wykonaniu Jowity Budnik, Katarzyny Herman/Katarzyny Ankudowicz, Karoliny Sawki, Artura Barcisia/Andrzeja Zielińskiego, Rafała Królikowskiego i Zdzisława Wardejna

16.03 godz. 10:00 "Poszła Ola do... zoo" - turniej dla przedszkoli z cyklu "Poszła Ola do..."
17.03 godz. 14:00 "Sztuka jako..., cz. 7 - wykład Anny Krawczyk w ramach Uniwersytetu Trzeciego Wieku

18.03 godz. 18:00 "Kirgistan - konno i pieszo przez Niebiańskie Góry" - "Spotkanie przy globusie" z Jakubem Czajkowskim

20.03 godz. 10:00 65. Ogólnopolski Konkurs Recytatorski - eliminacje powiatowe i koncert laureatów

20.03 godz. 19:00 "2. Gala Stand up w Oświęcimiu" - wykonawcy: Błażej Krajewski, Wiolka Walaszczyk, Jacek Stramik, Tomek Kołecki i Darek Gadowski

21.03 godz. 19:00 "30 lat jak jeden koncert..." - koncert zespołu "Raz Dwa Trzy"

24.03 godz. 14:00 "Świat jest teatrem, aktorami ludzie" - wykład Janusza Toczka w ramach Uniwersytetu Trzeciego Wieku
26.03 godz. 16:30 "Atrakcyjny dodatek" - projektowanie biżuterii - spotkanie w ramach IV edycji projektu pn. "Być kobietą, być kobietą..."
29.03 godz. 19:00 Koncert "Muzyka zespołu Queen symfonicznie" w wykonaniu chóru i orkiestry "Alla Vienna"

30.03 godz. 19:00 "Kolacja pożegnalna" - spektakl komediowy w wykonaniu Katarzyny Skrzyneckiej, Janusza Chabiora i Piotra Gąsowskiego

31.03 "Królowa śniegu" - spektakl w wykonaniu Katolickiego Teatru Edukacji w Krakowie (bilety w placówkach oświatowych)

31.03 "Legendy warszawskie" - spektakl w wykonaniu Katolickiego Teatru Edukacji w Krakowie (bilety w placówkach oświatowych)

31.03 godz. 14:00 "Wędrówki z Andrzejem Pasławskim" - spotkanie z podróżnikiem w ramach Uniwersytetu Trzeciego Wieku

4.04 godz. 10:00 "Tomek na Czarnym Lądzie" (grupa wiekowa 10-12 lat) - wykład Tomasza Nowaka w ramach Oświęcimskiego Uniwersytetu Dziecięcego
(Oświęcimskie Centrum Kultury, ul. Śniadeckiego 24)
4.04 godz. 11:30 "Tomek na Czarnym Lądzie" (grupa wiekowa 6-9 lat) - wykład Tomasza Nowaka w ramach Oświęcimskiego Uniwersytetu Dziecięcego
(Oświęcimskie Centrum Kultury, ul. Śniadeckiego 24)

5.04 godz. 9:30-17:30 Wielki Charytatywny Kiermasz Wiosenny Małej Orkiestry Wielkiej Pomocy

15.04 godz. 18:00 "Albania - piękna nieznajoma" - "Spotkanie przy globusie" z Andrzejem Pasławskim

18.04 godz. 18:00 "Atrament z nutą maliny" - koncert Stanisławy Celińskiej z zespołem pod kierownictwem Macieja Muraszko

20.04 godz. 10:00 "Poszła Ola do... kina" - turniej dla przedszkoli z cyklu "Poszła Ola do..."
23.04 godz. 16:00 Przegląd Przedszkolnych Zespołów Ludowych "Mały Hajduk"

23.04 godz. 18:00 "Być kobieta, być kobietą..." - zakończenie IV edycji projektu pn. "Być kobietą, być kobietą..."
24.04 godz. 18:30 "Koncert Wiedeński" - przeboje Straussa, arie i duety z operetek wiedeńskich w wykonaniu solistów - Anny Ciereszko i Tomasza Tracza oraz Kameralnego Zespołu Straussowskiego w składzie: Emilia Zawisza, Klaudyna Wąsiewicz, Piotr Łukaszczyk i Andrzej Tulik

26.04 godz. 18:00 "Kolor Cafe. Przeboje włoskie i francuskie" - koncert Michała Bajora

27.04 godz. 12:00 Gala Powiatowego Przeglądu Artystycznego "Kreatywni" 2020 organizowanego przez Młodzieżowy Domu Kultury w Oświęcimiu

28.04 "Lekcje w kinie" - program edukacyjny dla dzieci i młodzieży (bilety w placówkach oświatowych)
9.05 godz. 10:00 "Niezwykły świat Hansa Christiana Andersena" (grupa wiekowa 10-12 lat) - wykład Lidii Bień w ramach Oświęcimskiego Uniwersytetu Dziecięcego
(Osiedlowy Dom Kultury Zasole, ul. Obozowa 16)

9.05 godz. 11:30 "Niezwykły świat Hansa Christiana Andersena" (grupa wiekowa 6-9 lat) - wykład Lidii Bień w ramach Oświęcimskiego Uniwersytetu Dziecięcego
(Osiedlowy Dom Kultury Zasole, ul. Obozowa 16)

14.05 "Lekcje w kinie" - program edukacyjny dla dzieci i młodzieży (bilety w placówkach oświatowych)

15.05 XXVIII Ogólnopolskie Spotkania Recytatorów i Śpiewających Poezję "Amor sprawił..."

18.05 godz. 10:00 "Poszła Ola do... ogrodu" - turniej dla przedszkoli z cyklu "Poszła Ola do..."
22.05 godz. 17:00 Jubileusz Szkoły Podstawowej nr 11 w Oświęcimiu

23.05 godz. 20:00 Premierowy program Kabaretu Hrabi

30.05 VIII Ogólnopolski Festiwal Tańca "Taki Taniec"

1.06 Dzień Dziecka z Oświęcimskim Centrum Kultury

2.06 godz. 8:30, 10:15 "Baśń o tolerancji" - spektakle w wykonaniu Narodowego Teatru Edukacji we Wrocławiu (bilety w placówkach oświatowych)

2.06 godz. 12:00 "Inny chłopak. Opowieść o tolerancji" - spektakl w wykonaniu Narodowego Teatru Edukacji we Wrocławiu (bilety w placówkach oświatowych)

6.06 godz. 11:00 "Zwierzęta na służbie - konie i psy na tropie śladów kryminalistycznych" - wykład dr Joanny Stojer-Polańskiej w ramach Oświęcimskiego Uniwersytetu Dziecięcego, zakończenie roku akademickiego, wręczenie dyplomów
(Oświęcimskie Centrum Kultury, ul. Śniadeckiego 24)

29.08-3.09 Święto Miasta Oświęcim 2020







Zima i wiosna w Oświęcimskim Centrum Kultury Oświęcimskie Centrum Kultury zaprasza od stycznia 2020 roku na wydarzenia artystyczne - koncerty, spektakle i programy kabaretowe. Prezentujemy wybrane imprezy zaplanowane od stycznia do maja. Informacje o kolejnych przedsięwzięciach będą pojawiały się sukcesywnie na naszej stronie. 23...czytaj więcej...
wrzesień 2019
  P W Ś C P S N
35 1
36 2 3 4 5 6 7 8
37 9 10 11 12 13 14 15
38 16 17 18 19 20 21 22
39 23 24 25 26 27 28 29
40 30
poprzedni następny

W GALERII

Realizacja: HEXADE.COM (Grafik, projektant, webdesigner)