Wersja standardowa Wersja z powiększonym kontrastem Wersja tekstowa
FACEBOOK...

X Konkurs Plastyczny Lubię smoki 2020

od: do:

24 września 2020 roku o godzinie 17:00 w sali widowiskowej Oświęcimskiego Centrum Kultury odbędzie się podsumowanie konkursu i wręczenie nagród dla laureatów X Konkursu Plastycznego "Lubię smoki". Konkurs, adresowany do uczestników w wieku 10-15 lat, z terenu powiatu oświęcimskiego, służący poznaniu baśni, legend i mitów z różnych regionów świata, zachęceniu do poszukiwań opisów fantastycznych stworów w literaturze światowej, a także rozwijaniu twórczej wyobraźni dzieci i młodzieży, w 2020 roku odbywał się online.

Komisja w składzie:
Władysława Kapcińska - plastyk
Anna Żubrowska - artysta-plastyk
Magdalena Prochowska - plastyk

po obejrzeniu 152 prac nadesłanych na konkurs przez 148 autorów, przyznała równorzędne nagrody i wyróżnienia, w dwóch kategoriach wiekowych, dla form płaskich, równorzędne nagrody i wyróżnienia dla form przestrzennych oraz wyróżniła udziałem w pokonkursowej prezentacji prace 17 autorów.

nagrodzone prace



prace płaskie

kategoria wiekowa 10-12 lat

- równorzędne nagrody


Wiktoria Firlej - Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 5, Szkoła Podstawowa nr 2, Brzeszcze
Nikola Wróbel - Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 5, Szkoła Podstawowa nr 2, Brzeszcze
Adam Pieczonka - Szkoła Podstawowa nr 4, Oświęcim
Ksenia Bartecka - Szkoła Podstawowa nr 9, Oświęcim
Marta Karolus - Szkoła Podstawowa nr 9, Oświęcim
Amelia Chodorowicz - Oświęcim
Helena Dąbrowska - Oświęcim
Maja Koczur - Szkoła Podstawowa, Zaborze

- równorzędne wyróżnienia


Karolina Bębenkowska - Samorządowy Zespół Szkół nr 1, Chełmek
Maja Latko - Samorządowy Zespół Szkół nr 1, Chełmek
Lena Gosko - Osiedlowy Dom Kultury Zasole, Oświęcim
Lena Miziołek - Osiedlowy Dom Kultury Zasole, Oświęcim
Pola Kras – Oświęcim

kategoria wiekowa 13-15 lat

- równorzędne nagrody


Katarzyna Pater - Laboratorium Sztuki, Oświęcim
Patrycja Kuligowska - Młodzieżowy Dom Kultury, Oświęcim
Martyna Ryszka - Szkoła Podstawowa nr 4, Oświęcim
Gabriela Ziomkiewicz - Szkoła Podstawowa nr 4, Oświęcim
Wiktoria Dąbrowska - Oświęcim
Martyna Stanclik - Rajsko

- równorzędne wyróżnienia

Natalia Wojciechowska - Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 5, Szkoła Podstawowa nr 2, Brzeszcze
Pola Syska - Samorządowy Zespół Szkół nr 1, Chełmek
Franciszek Kacorzyk - Laboratorium Sztuki, Oświęcim
Patrycja Kuligowska - Młodzieżowy Dom Kultury, Oświęcim
Wiktoria Czyżycka - Oświęcimskie Centrum Kultury, Oświęcim
Julia Królikowska - Szkoła Podstawowa nr 2, Oświęcim
Bartosz Danecki - Szkoła Podstawowa, Zaborze

prace przestrzenne

- równorzędne nagrody

Patryk Nycz - Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 5, Szkoła Podstawowa nr 2, Brzeszcze
Antoni Fąfara - Samorządowy Zespół Szkół nr 1, Chełmek
Gabriela Koczur - Szkoła Podstawowa, Zaborze

- równorzędne wyróżnienia

Anna Trybuś - Samorządowy Zespół Szkół nr 1, Chełmek
Rafał Trybuś - Samorządowy Zespół Szkół nr 1, Chełmek
Justyna Kulig - Szkoła Podstawowa nr 9, Oświęcim

Autorzy wyróżnieni udziałem w pokonkursowej prezentacji prac

Julia Jabłońska - Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 5, Szkoła Podstawowa nr 2, Brzeszcze
Rozalia Bajer - Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 5, Szkoła Podstawowa nr 2, Brzeszcze
Aleksandra Kornas - Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 5, Szkoła Podstawowa nr 2, Brzeszcze
Emilia Roman - Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 5, Szkoła Podstawowa nr 2, Brzeszcze
Nikola Nadolska - Samorządowy Zespół Szkół nr 1, Chełmek
Martyna Rzycka - Szkoła Podstawowa nr 2, Oświęcim
Maja Banasik - Szkoła Podstawowa nr 4, Oświęcim
Tymoteusz Sanak - Szkoła Podstawowa nr 4, Oświęcim
Magdalena Stybak - Szkoła Podstawowa nr 4, Oświęcim
Oliwia Suślik - Szkoła Podstawowa nr 11, Oświęcim
Sonia Syryńska-Giro - Szkoła Podstawowa nr 11, Oświęcim
Patrycja Chomicz - Oświęcim
Antonina Grelowska - Oświęcim
Zuzanna Konopka - Oświęcim
Natalia Krawczyk - Oświęcim
Weronika Zielińska - Oświęcim  
Julia Matula - Zaborze, Oświęcim



Czy wiesz, że... Reprezentacyjny Zespół Pieśni i Tańca Miasta Oświęcim „Hajduki” działa nieprzerwanie od ponad 50 lat . W październiku 2018 roku odbyły się jubileuszowe koncerty z okazji 50-lecia działalności artystycznej Zespołu Pieśni i Tańca „Hajduki” działającego w ...czytaj więcej...

dzisiaj

lipiec 2020
  P W Ś C P S N
27 1 2 3 4 5
28 6 7 8 9 10 11 12
29 13 14 15 16 17 18 19
30 20 21 22 23 24 25 26
31 27 28 29 30 31
poprzedni następny

W GALERII

Realizacja: HEXADE.COM (Grafik, projektant, webdesigner)