Wersja standardowa Wersja z powiększonym kontrastem Wersja tekstowa
FACEBOOK...

XXIV Konkurs Plastyczny Moje marzenia

od: do:

XXIV Konkurs Plastyczny "Moje marzenia", adresowany do uczestników w wieku 5-13 lat, z terenu powiatu oświęcimskiego, pragnących za pomocą dowolnej techniki plastycznej przedstawić swoje marzenia, w 2020 roku odbywał się online.

Komisja w składzie:
Władysława Kapcińska
- plastyk
Anna Żubrowska - artysta-plastyk
Magdalena Prochowska - plastyk,

po obejrzeniu 119 prac konkursowych nadesłanych przez 107 autorów, przyznała równorzędne wyróżnienia I, II i III stopnia w trzech kategoriach wiekowych oraz wyróżniła udziałem w pokonkursowej prezentacji prace 20 autorów.

Praca tytułowa - Kalina Bury.

Nagrody i dyplomy zostaną przekazane laureatom konkursu po wakacjach.

nagrodzone prace



- kategoria wiekowa – dzieci w wieku przedszkolnym

- wyróżnienia I stopnia

Anna Janiga - Osiedlowy Dom Kultury Zasole, Oświęcim
Oliwia Zając - Osiedlowy Dom Kultury Zasole, Oświęcim

- wyróżnienia II stopnia

Dariusz Drabek - Zespół Szkolno-Przedszkolny, Graboszyce
Emilia Kobylańska - Osiedlowy Dom Kultury Zasole, Oświęcim
Karolina Wrona - Osiedlowy Dom Kultury Zasole, Oświęcim

wyróżnienia III stopnia

Liliana Pawełek - Zespół Szkolno-Przedszkolny, Graboszyce
Kaja Socha - Przedszkole nr 8, Oświęcim

- kategoria wiekowa – uczniowie klas I–III

- wyróżnienia I stopnia


Amelia Próchniak - Szkoła Podstawowa nr 1, Kęty
Ksenia Bartecka - Szkoła Podstawowa nr 9 , Oświęcim
Natalia Tomala - Osiedlowy Dom Kultury Zasole, Oświęcim
Iga Heród - Poręba Wielka

- wyróżnienia II stopnia

Emilia Krawczyk - Szkoła Podstawowa, Grojec
Kamila Drąg - Młodzieżowy Dom Kultury, Oświęcim
Ida Borowska - Oświęcimskie Centrum Kultury, Oświęcim
Lena Janus - Oświęcimskie Centrum Kultury, Oświęcim
Gabriela Skoczek - Oświęcimskie Centrum Kultury, Oświęcim
Natalia Morydz - Oświęcim

- wyróżnienia III stopnia


Maja Danek - Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 5, Szkoła Podstawowa nr 2, Brzeszcze
Hanna Kazimierczak - Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 5, Szkoła Podstawowa nr 2, Brzeszcze (2 prace)
Julia Frączek - Osiedlowy Dom Kultury Zasole, Oświęcim
Angelika Bliźniak - Oświęcimskie Centrum Kultury, Oświęcim
Martyna Turaj - Oświęcim
Adam Krawczyk - Oświęcim

- kategoria wiekowa – uczniowie klas IV–VI

- wyróżnienia I stopnia


Kalina Bury - Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 5, Szkoła Podstawowa nr 2, Brzeszcze
Ksawery Przeczek - Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 5, Szkoła Podstawowa nr 2, Brzeszcze
Dariusz Wanat - Samorządowy Zespół Szkół nr 1, Chełmek
Tymoteusz Sanak - Szkoła Podstawowa nr 4, Oświęcim
Zuzanna Konopka - Oświęcim

- wyróżnienia II stopnia

Milena Kysiak - Samorządowy Zespół Szkół nr 1, Chełmek
Agnieszka Wija - Młodzieżowy Dom Kultury, Oświęcim
Laura Babiuch - Oświęcimskie Centrum Kultury, Oświęcim
Zofia Krupa - Szkoła Podstawowa, Rajsko

- wyróżnienia III stopnia

Barbara Winczowska - Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 5, Szkoła Podstawowa nr 2, Brzeszcze
Adrianna Zembaty - Samorządowy Zespół Szkół nr 1, Chełmek
Gabriela Ziomkiewicz - Szkoła Podstawowa nr 4, Oświęcim
Olga Wasińska - Szkoła Podstawowa nr 4, Oświęcim

Autorzy prac wyróżnieni udziałem w pokonkursowej prezentacji prac


Julia Jabłońska - Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 5, Szkoła Podstawowa nr 2, Brzeszcze
Emilia Naglik - Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 5, Szkoła Podstawowa nr 2, Brzeszcze
Michał Rybarczyk - Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 5, Szkoła Podstawowa nr 2, Brzeszcze
Nikola Nadolska - Samorządowy Zespół Szkół nr 1, Chełmek
Wiktor Chylaszek - Samorządowy Zespół Szkół nr 1, Chełmek
Hanna Wójcik - Szkoła Podstawowa, Grojec
Martyna Duda - Osiedlowy Dom Kultury Zasole, Oświęcim
Gabriela Janiga - Osiedlowy Dom Kultury Zasole, Oświęcim
Ewa Gwóźdź - Oświęcimskie Centrum Kultury, Oświęcim
Olga Kolber - Oświęcimskie Centrum Kultury, Oświęcim
Adam Pieczonka - Szkoła Podstawowa nr 4, Oświęcim
Tatiana Ignaczak - Szkoła Podstawowa nr 5, Oświęcim
Mikołaj Dąbrowski - Oświęcim
Aleksandra Sobczuk - Oświęcim
Emilia Ścierska - Oświęcim
Filip Miłoń - Oświęcim
Krzysztof Miłoń - Oświęcim
Zofia Krupa - Szkoła Podstawowa, Rajsko
Krzysztof Mysiakowski - Rajsko
Julia Gawęda - Grodzisko, Zator

Nagrody i dyplomy zostaną przekazane laureatom konkursu po wakacjach.



Czy wiesz, że... Witold Kaczanowski (Wit Leszek Kaczanowski | Witold-K) - absolwent warszawskiej Akademii Sztuk Pięknych - jest wybitnym polskim artystą - malarzem, rzeźbiarzem, grafikiem, rysownikiem, autorem wykonanej w latach 1959-1961 wielkiej kompozycji malarskiej na sklepieniu sali widowiskowej...czytaj więcej...

dzisiaj

sierpień 2020
  P W Ś C P S N
31 1 2
32 3 4 5 6 7 8 9
33 10 11 12 13 14 15 16
34 17 18 19 20 21 22 23
35 24 25 26 27 28 29 30
36 31
poprzedni następny

W GALERII

Realizacja: HEXADE.COM (Grafik, projektant, webdesigner)