Wersja standardowa Wersja z powiększonym kontrastem Wersja tekstowa
FACEBOOK...
REKOMENDACJE
ZAPRASZAMY DO KINA
INFORMACJE
SZUKAJ W SERWISIE

harmonogram zajęć stałych w sezonie 2016/2017

od: 18.04.2017 do: 30.06.2017

Reprezentacyjny Zespół Pieśni i Tańca Miasta Oświęcim "Hajduki"
kierownik zespołu: Marek Pociennik
instruktorzy: Ewa Żak, Justyna Pociennik - Mini Hajduki, Anna Starzyk - Małe Hajduki, Marek Pociennik - grupa reprezentacyjna i grupa oldboys, Jacek Furtak – kierownik muzyczny
poniedziałek: 17:00-17:45 Mini Hajduki
poniedziałek: 18:00-19:30 Małe Hajduki
wtorek: 18:00-19:30 grupa reprezentacyjna
wtorek: 19:30-21:00 grupa oldboys
środa: 17:00-17:45 Mini Hajduki
czwartek: 16:45-18:00 Małe Hajduki
czwartek: 18:00-19:30 grupa reprezentacyjna

Grupa teatralna dla młodzieży "Butterfly"
instruktor: Agnieszka Berny
poniedziałek: 15:30-17:00

Grupa teatralna dla dzieci "Mega"
instruktor: Agnieszka Berny
wtorek: 15:30-17:00

Budzik Teatralny
instruktor: Aleksandra Lisak
niedziela (co dwa tygodnie): 10:00-12:00

Taniec towarzyski dla dzieci
instruktor: Paweł Kaźnica
poniedziałek: 16:30-17:30 (Szkoła Tańca, ul. Solskiego 2)

Formacja Tańca Towarzyskiego "Elita Lejdis"
instruktor: Paweł Kaźnica
poniedziałek: 18:00-20:00 (Szkoła Tańca, ul. Solskiego 2)

Formacja Tańca Nowoczesnego i Cheerleaders "Contra"
instruktor: Paweł Kaźnica
wtorek: 16:00-18:00 (Szkoła Tańca, ul. Solskiego 2)
czwartek: 16:00-18:00

Formacja Tańca Nowoczesnego i Cheerleaders "Contra Junior"
instruktor: Paweł Kaźnica
czwartek: 18:00-19:00

Formacja Tańca Towarzyskiego "Elita New Team"
instruktor: Paweł Kaźnica
wtorek: 18:00-20:30 (Szkoła Tańca, ul. Solskiego 2)
sobota: 15:00-20:00 (Szkoła Tańca, ul. Solskiego 2)

Zespół "Joined"
kontakt: Łukasz Kwiatkowski, Konrad Karkoszka
wtorek: 21:00-23:00
piątek: 21:00-23:00

Zespół "Besides"
kontakt: Bartek Urbańczyk, Piotr Świąder-Pruszyński
środa: 21:00-23:00
czwartek: 21:00-23:00

Orkiestra dęta
kapelmistrz: Józef Dziędziel
środa: 15:00-17:00

Sekcja plastyczna
instruktor: Władysława Kapcińska
wtorek: 15:30-17:00
wtorek: 17:30-19:00
środa: 14:00-15:30
środa: 15:45-17:15
środa: 17:30-19:00

Sekcja plastyczna
instruktor: Magdalena Prochowska
czwartek: 16:00-17:00

Rysunek
instruktor: Magdalena Prochowska
środa: 16:30-18:00 młodzież
czwartek: 17:00-18:30 dorośli

Zajęcia teatralne Zespołu Szkół nr 1
instruktor: Anna Chodacka
poniedziałek: 7:10-12:30
czwartek: 7:10-12:30

Zespół Folklorystyczny "Dolina Soły"
opiekun: Krystyna Wawrzuta
poniedziałek: 19:00 - 21:00

Zespół Folklorystyczny "Bratkowie"
opiekun: Bożena Bochaczyk
piątek: 19:00-21:00

Studio Baletowe
prowadzący: Karolina Momot
wtorek: 15:40-19:45
środa: 15:40-19:45

Zajęcia taneczne
wtorek: 20:00-22:00

Kurs samoobrony
prowadzący: Marek Szust
poniedziałek: 20:30-22:00
piątek: 19:30-21:00

Tai Chi
prowadzący: Katarzyna Lehnert
poniedziałek: 18:30-20:00
środa: 20:00-21:00

Amatorski Klub Filmowy "Chemik"
instruktor: Bartosz Gajda
wtorek: 15:00-19:00
środa: 15:00-19:00

Mali Giganci Nauki
prowadzący: Kornelia Płoszczyca
czwartek: 16:00-17:30

Brydż sportowy
opiekun: Ryszard Zwolak
czwartek: 16:00-21:00

Klub Filatelistów i Numizmatyków
prezes klubu: Józef Gonciarczyk
piątek: 16:00-19:00

Oświęcimski Klub Fantastyki
opiekun: Paweł Lach
piątek: 17:00-20:00
sobota lub niedziela: 14:00-19:00

Oświęcimski Uniwersytet Dziecięcy
opiekunowie: Agnieszka Berny, Arleta Uroda
wykłady: sobota (raz w miesiącu) godz. 10:00 (grupa wiekowa 6-9 lat), godz. 11:30 (grupa wiekowa 10-12 lat) - naprzemiennie w Oświęcimskim Centrum Kultury i Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej

Uniwersytet Trzeciego Wieku
opiekun: Karolina Domider
wykłady: wtorki
Kabaret "Czarna Rękawiczka": poniedziałek godz. 9:00-11:00 i wtorek godz. 10:00-12:00 (OCK)
Zespół Taneczny "Pretty Woman": poniedziałek godz. 11:30-13:00 i piątek godz. 10:30-12:00 (Szkoła Tańca, ul. Solskiego 2)
Zespół Wokalny "Ballada": środa godz. 9:30-11:00 (OCK)
nordic walking: środa i piątek godz. 9:00-10:30
decoupage: czwartek godz. 12:00-13:30
ćwiczenie pamięci: piątek godz. 10:00-11:30 (OCK)
pilates: poniedziałek godz. 9:15-10:15 i 10:15-11:15, środa i piątek godz. 9:15-10:15 (Szkoła Tańca, ul. Solskiego 2)
gimnastyka: wtorek godz. 11:30 i 12:15 (OCK), czwartek godz. 17:00 i 17:45 (Zespół Szkół nr 1)
taniec: środa, czwartek i piątek godz. 15:30-17:30 (Szkoła Tańca, ul. Solskiego 2)
tai-chi: wtorek godz. 10:00-11:30
język angielski: poniedziałek godz. 14:30 gr. 1, czwartek godz. 14:30 gr. 4 i 15:15 gr. 3, piątek godz. 13:30 gr. 2 i 14:30 gr. 5 (OCK)
bibułkarstwo: poniedziałek godz. 11:00-13:00 (OCK)
florystyka: czwartek godz. 15:15 (Akademia Zawodowa)
grupa akademicka: dwa razy w miesiącu (PWSZ, ul. Kolbego 8)
sekcja tkactwa artystycznego "Osnowa": I piątek miesiąca godz. 9:00-10:30 (OCK)
pozostałe według ustaleń

Szkoła Tańca
instruktor: Sławomir Kurzak
środa: 15:30-17:30 Uniwersytet Trzeciego Wieku
środa: 19:30-22:30 Klub Miłośników Tańca Towarzyskiego "Hobby Dance 2"
czwartek: 15:30-17:30 Uniwersytet Trzeciego Wieku
czwartek: 17:30-19:30 Kurs Tańca Towarzyskiego dla dorosłych
czwartek: 19:30-22:30 Klub Miłośników Tańca Towarzyskiego "Hobby Dance"
piątek: 15:30-17:30 Uniwersytet Trzeciego Wieku
piątek: 17:30-19:30 Dziecięca Szkółka Taneczna
piątek: 19:30-21:30 Kurs Tańca Towarzyskiego 50+



Bohater naszych czasów - retransmisja z Teatru Bolszoj 7 maja 2017 roku o godzinie 17:00 w Naszym Kinie Oświęcimskiego Centrum Kultury odbędzie się retransmisja baletu z Teatru Bolszoj w Moskwie pt. "Bohater naszych czasów" . Carska Rosja. Młody oficer Pieczorin zostaje wysłany na Kaukaz. Bardziej niż służba pochłaniają go...czytaj więcej...

dzisiaj

kwiecień 2017
  P W Ś C P S N
13 1 2
14 3 4 5 6 7 8 9
15 10 11 12 13 14 15 16
16 17 18 19 20 21 22 23
17 24 25 26 27 28 29 30
poprzedni następny

W GALERII

Realizacja: HEXADE.COM (Grafik, projektant, webdesigner)