Wersja standardowa Wersja z powiększonym kontrastem Wersja tekstowa
FACEBOOK...

2019

od: do:

STYCZEŃ

5.01.2019 godz. 19:00 "Koncert Wiedeński. Noworoczna Gala" - największe przeboje operetki i musicalu w wykonaniu Orkiestry Królewskiej „Odessa” pod dyrekcją Myroslawa Krilla oraz solistów - Halyny Gregorchak (sopran), Valerii Tulis (sopran), Volodymira Ordynskiego (tenor), Oleksandra Chuvpylo (tenor) i tancerzy Teatru Operetki w Kijowie z udziałem - w foyer - mimów z Teatru Gry i Ludzie w Katowicach
6.01.2019 godz. 17:00 Gala wręczenia Nagrody św. Maksymiliana Marii Kolbego - wykład Teresy Wontor-Cichy - historyka Centrum Badań Państwowego Muzeum Auschwitz-Birkenau pt. "Duchowni z pomocą więźniom Obozu Auschwitz - na wybranych przykładach", wręczenie przez "Nagrody św. Maksymiliana Marii Kolbego" za wybitne osiągnięcia na polu ewangelizacji w diecezji bielsko-żywieckiej, projekcja filmu pt. "Dwie korony"
7.01.2019 godz. 17:00 Koncert Noworoczny Miasta Oświęcim i Starostwa Powiatowego w Oświęcimiu
8.01.2019 godz. 14:00 "Kultura ocalona - kultura zatracona", cz. 2 - wykład Anny Krawczyk w ramach Uniwersytetu Trzeciego Wieku
8.01.2019 godz. 17:00 "Bez komputera też jest fajnie" - zajęcia edukacyjne dla dzieci w wieku 6-10 lat w ramach projektu pn. "A ja wiem"
8.01.2019 godz. 17:00 "Kolęda Razem" - wspólne kolędowanie w wykonaniu chóru złożonego z uczniów oświęcimskich szkół podstawowych i mieszkańców miasta
10.01.2019 godz. 15:15 "Dzień Babci i Dziadka" - impreza Niepublicznego Przedszkola Tęczowego
11.01.2019 XIV Konkurs Kolęd Polskich i Pastorałek "Hej kolęda, kolęda"
12.01.2019 godz. 10:00 "Tajemniczy świat zmysłów" (grupa wiekowa 10-12 lat) - wykład Uniwersytetu Rozwoju w Chorzowie w ramach Oświęcimskiego Uniwersytetu Dziecięcego
12.01.2019 godz. 11:30 "Tajemniczy świat zmysłów" (grupa wiekowa 6-9 lat) - wykład Uniwersytetu Rozwoju w Chorzowie w ramach Oświęcimskiego Uniwersytetu Dziecięcego
12.01.2019 godz. 18:00 "Nasze żony" - spektakl z Teatru Syrena w Warszawie w wykonaniu Wojciecha Malajkata, Wojciecha Pszoniaka i Jerzego Radziwiłowicza
13.01.2019 godz. 10:00 27. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy
14.01.2019 godz. 10:00-11:30 "Teatr Małego Gwiazdora" - warsztaty teatralne dla uczestników 6-10 lat w ramach Ferii zimowych z Oświęcimskim Centrum Kultury
14.01.2019 godz. 10:00-11:30 "Tajemnicza misja piracka" - gry, zagadki, łamigłówki dla uczestników 6-12 lat w ramach Ferii zimowych z Osiedlowym Domem Kultury Zasole
14.01.2019 godz. 12:30-14:00 "Sensoplastyka" - warsztaty kreatywne dla uczestników 6-9 lat w ramach Ferii zimowych z Osiedlowym Domem Kultury Zasole
14.01.2019 godz. 15:00-17:00 "Pracownia ceramiczna" - warsztaty ceramiczne dla uczestników 8-12 lat w ramach Ferii zimowych z Osiedlowym Domem Kultury Zasole
15.01.2019 godz. 10:00-11:30 "Teatr Małego Gwiazdora" - warsztaty teatralne dla uczestników 6-10 lat w ramach Ferii zimowych z Oświęcimskim Centrum Kultury
15.01.2019 godz. 10:00-11:30 "Moja mała, złota rybka" - warsztaty plastyczne dla uczestników 7-12 lat w ramach Ferii zimowych z Oświęcimskim Centrum Kultury
15.01.2019 godz. 10:00-11:30 "Piraci na pokład!" - warsztaty plastyczne dla uczestników 6-12 lat w ramach Ferii zimowych z Osiedlowym Domem Kultury Zasole
15.01.2019 godz. 12:30-14:00 Decoupage - warsztaty plastyczne dla uczestników 8-12 lat w ramach Ferii zimowych z Osiedlowym Domem Kultury Zasole
15.01.2019 godz. 14:00 "Kultura towarzyska - dawniej i dziś", cz. 1 - wykład Bogny Wernichowskiej w ramach Uniwersytetu Trzeciego Wieku
15.01.2019 godz. 16:00-20:00 Feryjne spotkania z OKF-em - popołudnie z fantastyką, grami karcianymi, bitewnymi, planszowymi, konsolowymi (i nie tylko!) dla młodzieży 13+ w ramach Ferii zimowych z Oświęcimskim Centrum Kultury
15.01.2019 godz. 16:30-18:30 Szaaaalony karnawał - zabawa karnawałowa przygotowana przez Teatr Aplauz w ramach Ferii zimowych z Osiedlowym Domem Kultury Zasole
16.01.2019 godz. 9:30 "Dzień Babci i Dziadka" - impreza Niepublicznego Przedszkola Przygoda
16.01.2019 godz. 10:00-11:30 "Teatr Małego Gwiazdora" - warsztaty teatralne dla uczestników 6-10 lat w ramach Ferii zimowych z Oświęcimskim Centrum Kultury
16.01.2019 godz. 10:00-11:30 "Papuga najlepszym przyjacielem pirata" - warsztaty plastyczne dla uczestników 6-12 lat w ramach Ferii zimowych z Osiedlowym Domem Kultury Zasole
16.01.2019 godz. 12:30-14:00 "Kreatywnie z komputerem" - warsztaty twórczego wykorzystania komputera dla uczestników 7-10 lat w ramach Ferii zimowych z Osiedlowym Domem Kultury Zasole
16.01.2019 godz. 16:30-18:30 "Szaaaalony karnawał" - zabawa karnawałowa przygotowana przez Teatr Aplauz w ramach Ferii zimowych z Oświęcimskim Centrum Kultury
16.01.2019 godz. 17:00-19:00 "Modele kartonowe" - warsztaty modelarskie dla uczestników 8-14 lat w ramach Ferii zimowych z Osiedlowym Domem Kultury Zasole
17.01.2019 godz. 10:00-11:30 "Teatr Małego Gwiazdora" - warsztaty teatralne dla uczestników 6-10 lat w ramach Ferii zimowych z Oświęcimskim Centrum Kultury
17.01.209 godz. 10:00-11:30 "Mały geniusz" - zajęcia interaktywne, kalambury dla uczestników 6-12 lat w ramach Ferii zimowych z Oświęcimskim Centrum Kultury
17.01.2019 godz. 10:00-11:30 "Każdy pirat ma swój styl" - warsztaty plastyczne dla uczestników 6-12 lat w ramach Ferii zimowych z Osiedlowym Domem Kultury Zasole
17.01.2019 godz. 12:30-14:30 "Zróbmy sobie komiks" - warsztaty tworzenia komiksów dla uczestników 8-12 lat w ramach Ferii zimowych z Osiedlowym Domem Kultury Zasole
17.01.2019 godz. 15:00-17:00 "Coś z niczego" - warsztaty plastyczne dla uczestników 8-12 lat w ramach Ferii zimowych z Osiedlowym Domem Kultury Zasole
17.01.2019 godz. 16:00-20:00 "Feryjne spotkania z OKF-em" - popołudnie z fantastyką, grami karcianymi, bitewnymi, planszowymi, konsolowymi (i nie tylko!) dla młodzieży 13+ w ramach Ferii zimowych z Osiedlowym Domem Kultury Zasole
18.01.2019 godz. 10:00-11:30 "Morska biesiada" - gry i zabawy dla uczestników 6-12 lat w ramach Ferii zimowych z Osiedlowym Domem Kultury Zasole
18.01.2019 godz. 10:00-11:30 "Świat na planszy" - zajęcia z grami planszowymi dla uczestników 6-12 lat w ramach Ferii zimowych z Oświęcimskim Centrum Kultury
18.01.2019 godz. 10:00-11:00 "Teatr Małego Gwiazdora" - warsztaty teatralne dla uczestników 6-10 lat w ramach Ferii zimowych z Oświęcimskim Centrum Kultury
18.01.2019 godz. 11:00 "Zimowe zamieszanie" - minispektakl przygotowany przez uczestników warsztatów teatralnych "Teatr Małego Gwiazdora" w ramach Ferii zimowych z Oświęcimskim Centrum Kultury
18.01.2019 godz. 12:30-14:00 "Wielkie kalambury" - drużynowe rozgrywki dla uczestników 6-12 lat w ramach Ferii zimowych z Osiedlowym Domem Kultury Zasole
18.01.2019 godz. 15:00-17:00 "Kreatywne wykorzystanie smartfona" - zajęcia kreatywne dla uczestników 10-14 lat w ramach Ferii zimowych z Osiedlowym Domem Kultury Zasole
18.01.2019 godz. 16:30-18:30 "LEGOmania" - warsztaty kreatywne z klockami LEGO dla uczestników 7-12 lat w ramach Ferii zimowych z Oświęcimskim Centrum Kultury
20.01.2019 godz. 10:00-20:00 "9. eRPeG-owy maraton" - sesje gier fabularnych dla młodzieży 13+ w ramach Ferii zimowych z Oświęcimskim Centrum Kultury
21.01.2019 godz. 9:00-12:00 "Śpiąca królewna" - warsztaty filmowe dla uczestników 10-14 w ramach Ferii zimowych z Oświęcimskim Centrum Kultury
21.01.2019 godz. 10:00-11:30 "Budujemy igloo" - warsztaty plastyczne dla uczestników 6-12 lat w ramach Ferii zimowych z Oświęcimskim Centrum Kultury
21.01.2019 godz. 10:00-11:30 "Teatr Małego Gwiazdora" - warsztaty teatralne dla uczestników 6-10 lat w ramach Ferii zimowych z Osiedlowym Domem Kultury Zasole
21.01.2019 godz. 12:30-14:00 "Sensoplastyka" - warsztaty kreatywne dla uczestników 6-9 lat w ramach Ferii zimowych z Osiedlowym Domem Kultury Zasole
21.01.2019 godz. 15:00-16:00 "Tanecznym krokiem" - warsztaty taneczne dla uczestników 6-8 lat w ramach Ferii zimowych z Osiedlowym Domem Kultury Zasole
21.01.2019 godz. 16:00-17:00 "Tanecznym krokiem" - warsztaty taneczne dla uczestników 9-12 lat w ramach Ferii zimowych z Osiedlowym Domem Kultury Zasole
21.01.2019 godz. 9:00-12:00 "Śpiąca królewna" - warsztaty filmowe dla uczestników 10-14 w ramach Ferii zimowych z Oświęcimskim Centrum Kultury
22.01.2019 godz. 10:00-11:30 "Mój wymarzony pokój" - warsztaty plastyczne dla uczestników 7-12 lat w ramach Ferii zimowych z Oświęcimskim Centrum Kultury
22.01.2019 godz. 10:00-11:30 "Teatr Małego Gwiazdora" - warsztaty teatralne dla uczestników 6-10 lat w ramach Ferii zimowych z Osiedlowym Domem Kultury Zasole
22.01 godz. 12:30-14:00 "Upcycling" - warsztaty plastyczne dla uczestników 9-12 lat w ramach Ferii zimowych z Osiedlowym Domem Kultury Zasole
22.01.2019 godz. 14:00 "Ziołolecznictwo w chorobach cywilizacyjnych (cukrzyca, otyłość, choroby stawów i skutki smogu)" - wykład dra Krzysztofa Blechy w ramach Uniwersytetu Trzeciego Wieku
22.01.2019 godz. 16:00-20:00 "Feryjne spotkania z OKF-em" - popołudnie z fantastyką, grami karcianymi, bitewnymi, planszowymi, konsolowymi (i nie tylko!) dla młodzieży 13+ w ramach Ferii zimowych z Oświęcimskim Centrum Kultury
22.01.2019 godz. 16:00-17:30 "LEGOmania" - warsztaty kreatywne z klockami LEGO dla uczestników 7-12 lat w ramach Ferii zimowych z Osiedlowym Domem Kultury Zasole
23.01.2019 godz. 12:30-14:00 "Kreatywnie z komputerem" - warsztaty twórczego wykorzystania komputera dla uczestników 7-10 lat w ramach Ferii zimowych z Osiedlowym Domem Kultury Zasole
23.01.2019 godz. 15:00 "Edukacyjny teatr magii" - pokaz iluzji Łukasza Podymskiego w ramach Ferii zimowych z Osiedlowym Domem Kultury Zasole
23.01.2019 godz. 17:30 "Edukacyjny teatr magii" - pokaz iluzji Łukasza Podymskiego w ramach Ferii zimowych z Oświęcimskim Centrum Kultury
24.01.2019 godz. 10:00-11:30 "Kolorowa maska" - warsztaty plastyczne dla uczestników 7-12 lat w ramach Ferii zimowych z Oświęcimskim Centrum Kultury
24.01.2019 godz. 12:30-14:00 "Balonowe szaleństwo" - warsztaty modelowania balonów dla uczestników 7-12 lat w ramach Ferii zimowych z Osiedlowym Domem Kultury Zasole
24.01.2019 godz. 15:00-16:00 "Tanecznym krokiem" - warsztaty taneczne dla uczestników 6-8 lat w ramach Ferii zimowych z Osiedlowym Domem Kultury Zasole
24.01.2019 godz. 16:00-17:00 "Tanecznym krokiem" - warsztaty taneczne dla uczestników 9-12 lat w ramach Ferii zimowych z Osiedlowym Domem Kultury Zasole
24.01.2019 godz. 16:00-20:00 "Feryjne spotkania z OKF-em" - popołudnie z fantastyką, grami karcianymi, bitewnymi, planszowymi, konsolowymi (i nie tylko!) dla młodzieży 13+ w ramach Ferii zimowych z Osiedlowym Domem Kultury Zasole
24.01.2019 godz. 18:00 Koncert Eleni
25.01.2019 godz. 10:00-11:30 "Ekotorba i ekoplecak" - warsztaty plastyczne dla uczestników 7-12 lat w ramach Ferii zimowych z Oświęcimskim Centrum Kultury
25.01.2019 godz. 11:00 "Śpiąca królewna" - minispektakl przygotowany przez uczestników warsztatów teatralnych "Teatr Małego Gwiazdora" w ramach Ferii zimowych z Osiedlowym Domem Kultury Zasole
25.01.2019 godz. 12:30-14:00 "Just dance!" - zabawa przy muzyce z popularnym programem tanecznym dla uczestników 6-12 lat w ramach Ferii zimowych z Osiedlowym Domem Kultury Zasole
25.01.2019 godz. 15:00-16:30 "Pracownia ceramiczna" - warsztaty ceramiczne dla uczestników 8-12 lat, cz. 2 w ramach Ferii zimowych z Osiedlowym Domem Kultury Zasole
25.01.2019 godz. 16:30 "Śpiąca królewna" - premiera filmu zrealizowanego podczas warsztatów filmowych w ramach Ferii zimowych z Oświęcimskim Centrum Kultury
25.01.2019 godz. 20:00 Igor Kwiatkowski z Kabaretem K2 - wieczór kabaretowy
26.01.2019 godz. 15:00-20:00 "Puzzle, puzzle" - drużynowe mistrzostwa w układaniu puzzli na czas dla dzieci, młodzieży i dorosłych w ramach Ferii zimowych z Osiedlowym Domem Kultury Zasole
26.01.2019 godz. 18:00 Koncert Noworoczny w wykonaniu Wielkiej Orkiestry Młodych Muzyków
27.01.2019 godz. 14:00-20:00 "Feryjne spotkania z OKF-em" - popołudnie z fantastyką, grami karcianymi, bitewnymi, planszowymi, konsolowymi (i nie tylko!) dla młodzieży 13+ w ramach Ferii zimowych z Oświęcimskim Centrum Kultury
28.01.2019 godz. 17:00 "Być kobietą, być kobietą..." - projekt dla pań - III edycja - spotkanie pierwsze
28.01.2019 godz. 18:00 "Opowieści z dymkiem" - finisaż komiksu
29.01.2019 godz. 14:00 "Wajda i aktorzy" - wykład dr Beaty Guczalskiej w ramach Uniwersytetu Trzeciego Wieku
30.01.2019 godz. 15:00 "Dzień Babci i Dziadka" - impreza Miejskiego Przedszkola nr 16 w Oświęcimiu
30.01.2019 godz. 18:00 "Wyspa Thassos. Szmaragdowa kraina w słonecznej Grecji" - "Spotkanie przy globusie" z Sebastianem R. Bielakiem
31.01.2019 godz. 13:00 "Dzień Babci i Dziadka" - impreza Miejskiego Przedszkola nr 15 w Oświęcimiu

LUTY

1.02.2019 godz. 17:30, 20:30 "To jest chore!" - program Kabaretu Młodych Panów
2.02.2019 godz. 11:00 Inauguracja działalności Osiedlowego Domu Kultury Zasole - animacje i zabawy dla dzieci w wykonaniu Teatru w Ruchu
2.02.2019 godz. 17:00 Inauguracja działalności Osiedlowego Domu Kultury Zasole - recital Jacka Wójcickiego z towarzyszeniem Michała Chytrzyńskiego - skrzypce
4.02.2019 godz. 8:30, 11:30 "Lekcje w kinie" - program edukacyjny dla dzieci  i młodzieży realizowany przez Centrum Edukacji Filmowej w Wołominie
5.02.2019 godz. 14:00 "Poezja łączy" - wieczór poetycki w ramach Uniwersytetu Trzeciego Wieku
5.02.2019 godz. 17:00 "Sukienka jak marzenie" - spotkanie w ramach III edycji projektu "Być kobietą, być kobietą..."
6.02.2019 godz. 17:00 "Sukienka jak marzenie" - spotkanie w ramach III edycji projektu "Być kobietą, być kobietą..."
7.02.2019 godz. 11:00 "Makbet" - spektakl dla młodzieży w wykonaniu Teatru "Cracovia"
8.02.2019 godz. 15:30 "Dzień Babci i Dziadka" - impreza Niepublicznego Przedszkola "Bajka" w Oświęcimiu
9.02.2019 godz. 10:00 "W co mogę inwestować moje kieszonkowe?" (grupa wiekowa 10-12 lat) - wykład dr inż. Sylwii Bednarek w ramach Oświęcimskiego Uniwersytetu Dziecięcego
9.02.2019 godz. 11:30 "W co mogę inwestować moje kieszonkowe?" (grupa wiekowa 6-9 lat) - wykład dr inż. Sylwii Bednarek w ramach Oświęcimskiego Uniwersytetu Dziecięcego
9.02.2019 godz. 13:30 III Karnawałowy Bal Seniorów organizowany przez Dzienny Dom Pomocy w Oświęcimiu, Stowarzyszenie "Pokolenia" przy DDP i Oświęcimskie Centrum Kultury
12.02.2019 godz. 14:00 "Kultura ocalona - kultura zatracona", cz. 3 - wykład Anny Krawczyk w ramach Uniwersytetu Trzeciego Wieku
12.02.2019 godz. 17:00 "Uroki Podhala" - otwarcie wystawy malarstwa "Grupy na Zamku"
13.02.2019 godz. 17:00 "Z czego się śmiejecie? Sami z siebie się śmiejecie" - program w wykonaniu Kabaretu "Czarna Rękawiczka" Uniwersytetu Trzeciego Wieku z Oświęcimskiego Centrum Kultury
16.02.2019 godz. 18:00 "Kłamstwo... o miłości" - spektakl komediowy z Teatru Bagatela w Krakowie w wykonaniu Magdaleny Walach, Anny Branny, Marka Kałużyńskiego, Maurycego Popiela
19.02.2019 godz. 14:00 "Elektron ciągle fascynującą cząstką materii - historia odkrycia" - wykład prof. Andrzeja Ślebarskiego w ramach Uniwersytetu Trzeciego Wieku
19.02.2019 godz. 16:30 "Dzień Babci i Dziadka" - impreza Miejskiego Przedszkola nr 7 w Oświęcimiu
22.02.2019 godz. 18:00 "Niezniszczalne" - spektakl w wykonaniu Grupy Teatralnej Niezależna z Chełmka
23.02.2019 godz. 19:00 "1. Gala Stand up w Oświęcimiu" w wykonaniu Pawła Chałupki, Olki Szczęśniak, Bartosza Zalewskiego, Adama Van Bendlera, Jaśka Borkowskiego
24.02.2019 godz. 18:00 "Blues Combo" - koncert bluesowy w wykonaniu Jimmy'ego Burnsa i Guitar Marka w ramach projektu Dom otwarty z cyklu Muzyka - źródło skojarzeń
25.02.2019 godz. 17:00 "Statkiem po Sekwanie" - zajęcia edukacyjne dla dzieci 6-10 lat w ramach projektu "A ja wiem!"
26.02.2019 godz. 14:00 "Przemoc" - wykład dra Marcina Warchoła w ramach Uniwersytetu Trzeciego Wieku | po wykładzie spektakl pt. "Tak się nie kocha" w wykonaniu Teatru przy UTW w Wadowicach
27.02.2019 godz. 11:30 "Inny świat" - spektakl dla młodzieży szkolnej
28.02.2019 godz. 18:00 "Mongolia - podróże w kraju Czyngis-chana" - "Spotkanie przy globusie" z Jakubem Czajkowskim

MARZEC

2.03.2019 godz. 18:00 "Transition" - spektakl muzyczno-iluzjonistyczny w wykonaniu Adriana Mitoraja i Paula Stepnia
4.03.2019 godz. 17:00 "Czeko czekolada!!!" - zajęcia edukacyjne dla dzieci 6-10 lat w ramach projektu "A ja wiem!"
5.03.2019 godz. 14:00 "Sztuka jako..." - wykład Anny Krawczyk w ramach Uniwersytetu Trzeciego Wieku
5.03.2019 godz. 16:30 "Bezpiecznie chce się żyć" - seminarium propagujące bezpieczeństwo w ruchu drogowym realizowane, na zlecenie Fundacji Krajowe Centrum Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego, przez firmę "Atma", połączone z koncertem zespołu "Blue Cafe"
7.03.2019 godz. 8:30 "Lekcje w kinie" - program edukacyjny dla dzieci realizowany przez Centrum Edukacji Filmowej w Wołominie
8.03.2019 godz. 19:00 Koncert "10 Tenorów" w wykonaniu solistów z Polski i Ukrainy - Michała Borkowskiego, Petro Cheliali, Dymitro Foszczanki, Mykhailo Gumennyi, Volodymira Holkina, Sergiy Huretsa, Ivana Korenivsky'ego, Bartosza Kuczyka, Mirosława Niewiadomskiego, Mariusza Adama Ruty - z towarzyszeniem Orkiestry Teatru Narodowego Operetki w Kijowie pod dyrekcją Igora Iaroshenki
9.03.2019 godz. 10:00 "Hakerzy wśród zwierząt" (grupa wiekowa 10-12 lat) - wykład dr. Andrzej Kędziorskiego w ramach Oświęcimskiego Uniwersytetu Dziecięcego
9.03.2019 godz. 11:30 "Ja widzę!" (grupa wiekowa 6-9 lat) - wykład dr. Andrzej Kędziorskiego w ramach Oświęcimskiego Uniwersytetu Dziecięcego
10.03.2019 godz. 18:00 "#Pozytywni" - spektakl w wykonaniu Olgi Bołądź, Grażyny Wolszczak, Janusza Chabiora, Łukasza Simlata
11.03.2019 godz. 17:00 "Kobieta z klasą" - spotkanie ze stylistką Martą Kitlińską i wizażystką Olgą Ćwik w ramach III edycji projektu "Być kobietą, być kobietą..."
12.03.2019 godz. 8:30, 10:15 "Dorotka po drugiej stronie lustra" - spektakle dla dzieci w wykonaniu Narodowego Teatru Edukacji
12.03.2019 godz. 12:00 "Dzieci w sieci" - spektakl dla młodzieży w wykonaniu Narodowego Teatru Edukacji
12.03.2019 godz. 14:00 "Kultura towarzyska dawniej i dziś", cz. 2 - wykład Bogny Wernichowskiej w ramach Uniwersytetu Trzeciego Wieku
14.03.2019 godz. 12:00 "Tango" - spektakl dla młodzieży w wykonaniu Teatru "Cracovia"
14.03.2019 godz. 18:00 "Koncert Szkolny" - w wykonaniu uczniów-solistów Państwowej Szkoły Muzycznej I stopnia im. K. Szymanowskiego w Oświęcimiu
15.03.2019 godz. 18:00 "To się nadaje do kabaretu!" - program Kabaretu Smile
16.03.2019 godz. 18:00 Koncert Andrzej Piaseczny akustycznie
18.03.2019 godz. 17:00 "Karaoke Kids" - zajęcia edukacyjne dla dzieci 6-10 lat w ramach projektu "A ja wiem!"
19.03.2019 godz. 14:00 "Trudne powroty. Żydowscy oświęcimianie w pierwszych latach po zakończeniu wojny" - wykład dra Artura Szyndlera w ramach Uniwersytetu Trzeciego Wieku
19.03.2019 godz. 17:00 "Uchylone drzwi" - spotkanie przy wystawie malarstwa Regionalnego Stowarzyszenia Twórców Kultury "Grupa na Zamku"
21.03.2019 godz. 10:00 64. Ogólnopolski Konkurs Recytatorski - eliminacje powiatowe
22.03.2019 godz. 18:00 "Oświęcim na fotografiach Kazimierza Jastrzembskiego" - otwarcie wystawy Kazimierza Jastrzembskiego
23.03.2019 godz. 19:00 Koncert "Jedno jest niebo dla wszystkich" - Don Vasyl & Gwiazdy Cygańskiej Pieśni 
25-26.03.2019 godz. 8:00-13:00 "Naukowiej" - mobilna wystawa interaktywna (parking obok OCK)
25.03.2019 godz. 14:30-16:30 "Naukowiej" - mobilna wystawa interaktywna (parking obok OCK)
26.03.2019 godz. 14:00 "Przewlekłe zespoły bólowe kręgosłupa. Postępowanie fizjoterapeutyczne" - wykład dra nauk medycznych Bartłomieja Czechowicza w ramach Uniwersytetu Trzeciego Wieku
26.03.2019 godz. 17:00 "Harmonia piękna" - spotkanie w ramach III edycji projektu "Być kobietą, być kobietą..."
27.03.2019 godz. 8:30 "Little Red Riding Hood" - spektakl w języku angielskim dla dzieci w wykonaniu Centrum Teatralnego
27.03.2019 godz. 10:30 "Peter Black" - spektakl w języku angielskim dla młodzieży w wykonaniu Centrum Teatralnego
28.03.2019 godz. 8:40, 10:10 "Afryka dzika" - spektakle dla dzieci w wykonaniu Teatru Współczesnego
28.03.2019 godz. 11:40 "Opowieść o zwykłej rodzinie" - spektakl dla dzieci w wykonaniu Teatru Współczesnego
28.03.2019 godz. 18:00 "7000 km dzikiej afrykańskiej przygody" - "Spotkanie przy globusie" z Jakubem Czajkowskim
29.03.2019 godz. 18:00 "Klimakterium... i już" - muzyczny spektakl komediowy z Teatru Capitol w Warszawie w wykonaniu Elżbiety Jodłowskiej, Renaty Zarębskiej, Joanny Jeżewskiej, Elżbiety Okupskiej
30.03.2019 godz. 18:00 "Klimakterium 2, czyli menopauzy szał" - muzyczny spektakl komediowy z Teatru Capitol w Warszawie w wykonaniu Elżbiety Jodłowskiej, Joanny Jeżewskiej, Elżbiety Okupskiej, Renaty Zarębskiej

KWIECIEŃ

1.04.2019 godz. 17:00 "Prima aprilis" - zajęcia edukacyjne dla dzieci 6-10 lat w ramach projektu "A ja wiem!"
2.04.2019 godz. 9:00 XXXII Małopolski Festiwal Form Muzycznych i Tanecznych Talenty Małopolski 2019 - eliminacje powiatowe dla form muzycznych
2.04.2019 godz. 15:30 "Czy kino jest lustrem świata?" - wykład Marii Malatyńskiej w ramach Uniwersytetu Trzeciego Wieku
3.04.2019 godz. 8:45, 10:10 "Piotruś Pan i piraci" - spektakle dla dzieci w wykonaniu Katolickiego Teatru Edukacji
3.04.2019 godz. 11:30 "Hobbit" - spektakl dla dzieci w wykonaniu Katolickiego Teatru Edukacji
4.04.2019 godz. 9:00 XVIII Ogólnopolskie Biennale Twórczości Plastycznej Dzieci i Młodzieży - podsumowanie konkursu, wręczenie nagród, otwarcie pokonkursowej wystawy konkursu organizowanego przez Młodzieżowy Dom Kultury w Oświęcimiu
5.04.2019 godz. 18:00 "Misterium Męki Pańskiej" - spektakl w wykonaniu Grupy Teatralnej Niezależna z Chełmka
6.04.2019 godz. 20:00 "Vip Tour" - program Kabaretu Paranienormalni
8.04.2019 godz. 18:00 "Auschwitz - w sieci dobra" - premierowy pokaz filmu zrealizowanego przez Barbarę Daczyńską, Magdalenę Plewę-Ould i Jarosława Wilczaka - spotkanie z bohaterami filmu i jego twórcami
9.04.2019 godz. 15:30 wykład w ramach Uniwersytetu Trzeciego Wieku
9.04.2019 godz. 17:00 "Życie ma smak!" - spotkanie w ramach III edycji projektu "Być kobietą, być kobietą..."
10.04.2019 godz. 15:15 "Wielkanoc" - występ Niepublicznego Tęczowego Przedszkola w Oświęcimiu
13.04.2019 godz. 10:00 "Fale dookoła nas i czy należy się ich bać i kiedy?" (grupa wiekowa 10-12 lat) - wykład prof. dr. hab. Władysława Borgieła w ramach Oświęcimskiego Uniwersytetu Dziecięcego
13.04.2019 godz. 11:30 "Zabawy ze światłem, jego własności i czym ono w końcu jest?" (grupa wiekowa 6-9 lat) - wykład prof. dr. hab. Władysława Borgieła w ramach Oświęcimskiego Uniwersytetu Dziecięcego
13.04.2019 godz. 17:00 "Koncert Wiedeński" - przeboje Straussa, arie i duety z operetek wiedeńskich w wykonaniu Kameralnego Zespołu Straussowskiego w składzie - Martyna Tomczyk (skrzypce), Andrzej Tulik (skrzypce), Piotr Łukaszczyk (fortepian) i solistów - Katarzyny Staroń-Bogacz (sopran), Jadwigi Postrożnej (mezosopran), Tomasza Tracza (tenor)
14.04.2019 godz. 9:30-17:30 Wielki Charytatywny Kiermasz Wiosenny Małej Orkiestry Wielkiej Pomocy
15.04.2019 godz. 17:00 "Zając Mądrala" - zajęcia edukacyjne dla dzieci 6-10 lat w ramach projektu "A ja wiem!"
16.04.2019 godz. 9:30 "Zielony Kopciuszek" - spektakl dla dzieci w wykonaniu Teatru Kultureska
16.04.2019 godz. 15:30 "Sztuka jako..." cz. 1 - wykład Anny Krawczyk w ramach Uniwersytetu Trzeciego Wieku
23.04.2019 godz. 16:00 Spotkanie poświąteczne w ramach Uniwersytetu Trzeciego Wieku
23.04.2019 godz. 19:00 "Triathlon Story" - spektakl komediowy w wykonaniu Waldemara Błaszczyka, Andrzeja Deskura, Piotra Nowaka, Bartłomieja Topy 
24.04.2019 godz. 17:00, 19:00 "Auschwitz - w sieci dobra" - projekcje filmu zrealizowanego przez Barbarę Daczyńską, Magdalenę Plewę-Ould i Jarosława Wilczaka
25.04.2019 godz. 18:00 "Gwatemala - kraina wielu bogów. Historia, ludzie, krajobrazy..." - "Spotkanie przy globusie" z Iwoną Żelazowską
26.04.2019 godz. 17:00 XI Ogólnopolskie Biennale Fotografii "Kochać człowieka" - podsumowanie konkursu, wręczenie nagród, otwarcie pokonkursowej wystawy
29.04.2019 godz. 13:00 "Kreatywni" - podsumowanie konkursu Młodzieżowego Domu Kultury w Oświęcimiu
30.04.2019 godz. 10:00 "Baśnie polskie" - spektakl dla dzieci w wykonaniu Wrocławskiego Teatru Edukacji In Art
30.04.2019 godz. 16:00 "Wyzwania stojące przed Muzeum Auschwitz" - wykład Andrzeja Kacorzyka w ramach Uniwersytetu Trzeciego Wieku

MAJ

6.05.2019 godz. 17:00-18:15 "Tajemniczy spacer" - zajęcia edukacyjne dla dzieci 6-10 lat w ramach projektu "A ja wiem!"
7.05.2019 godz. 16:00 Spotkanie autorskie z Janem Ryszardem Kurylczykiem w ramach Uniwersytetu Trzeciego Wieku
8.05.2019 godz. 10:00 XI Przegląd Artystyczny Osób Niepełnosprawnych "Arlekiny"
10.05.2019 godz. 19:00 "Three Continents" - koncert w wykonaniu Przemek Strączek/Chiao Hua Quartet ramach projektu "Dom otwarty" z cyklu "Muzyka - źródło skojarzeń"
11.05.2019 godz. 10:00 "Zboża zjadamy i energię z nich mamy" (grupa wiekowa 10-12 lat) - wykład Mileny Maszewskiej w ramach Oświęcimskiego Uniwersytetu Dziecięcego
11.05.2019 godz. 11:30 "Zboża zjadamy i energię z nich mamy" (grupa wiekowa 6-9 lat) - wykład Mileny Maszewskiej w ramach Oświęcimskiego Uniwersytetu Dziecięcego
11.05.2019 godz. 14:00 "Serce od serca" - akcja charytatywna | Uszyj poduszkę-serce i podaruj od serca!
11.05.2019 godz. 19:00 Koncert zespołu Stare Dobre Małżeństwo
13.05.2019 godz. 8:40, 10:20, 11:50 spektakle dla dzieci w wykonaniu Teatru Muzycznego Forte
13.05.2019 godz. 16:00 "Złote Gody" - jubileusz pożycia małżeńskiego
14.05.2019 godz. 16:00 "Złote Gody" - jubileusz pożycia małżeńskiego
14.05.2019 godz. 16:00 "Miejscówka w Montenegro" – spotkanie z podróżnikiem Andrzejem Pasławskim w ramach Uniwersytetu Trzeciego Wieku
15.05.2019 godz. 18:00 Spotkanie autorskie z pisarką Marią Paszyńską w ramach projektu "Dom otwarty" z cyklu "Literatura, słowo - platforma uniesień"
16.05.2019 godz. 18:00 Koncert Szkolny w wykonaniu uczniów Państwowej Szkoły Muzycznej I stopnia im. K. Szymanowskiego w Oświęcimiu
17.05.2019 godz. 10:00 XXVII Ogólnopolskie Spotkania Recytatorów i Śpiewających Poezję "Amor sprawił..."
17.05.2019 godz. 19:00 Recital Hanny Śleszyńskiej
19.05.2019 godz. 17:00 "Autostopem ku Kamczatce" - "Spotkanie przy globusie" z Jolantą Rydkodym
20.05.2019 godz. 16:00 "Złote Gody" - jubileusz pożycia małżeńskiego
20.05.2019 godz. 17:00 "A w sercu ciągle maj" - spotkanie w ramach III edycji projektu "Być kobietą, być kobietą..."
21.05.2019 godz. 16:00 "Unia Europejska - fakty i mity" - wykład Andrzeja Szejny w ramach Uniwersytetu Trzeciego Wieku
22.05.2019 godz. 16:00 "Złote Gody" - jubileusz pożycia małżeńskiego
24.05.2019 godz. 15:30 "Dzień Mamy" - impreza Niepublicznego Przedszkola "Bajka" w Oświęcimiu
25.05.2019 godz. 9:00-20:00 VII Ogólnopolski Festiwal Tańca "Taki Taniec"
27.05.2019 godz. 17:00 "Akcja wakacje!" - zajęcia edukacyjne dla dzieci 6-10 lat w ramach projektu "A ja wiem!"
28.05.2019 godz. 16:00 "Społeczeństwo i senior - wzajemnie oczekiwania i możliwe zyski" - wykład prof. Zofii Szaroty w ramach Uniwersytetu Trzeciego Wieku
28.05.2019 godz. 17:00 "Tobie Mamo" - koncert w wykonaniu zespołów Oświęcimskiego Centrum Kultury - formacji tanecznych Elita New Team, Elita Lejdis, Elita Junior, Contra, recytatorów z grupy teatralnej Mega, uczestników zajęć wokalnych z Osiedlowego Domu Kultury Zasole oraz grup ze Studia Baletowego Classica i uczestników zajęć Studia Wokalnego Voicesing
29.05.2019 godz. 19:30 "Prawo dżungli" - stand up Wojciecha Cejrowskiego
30.05.2019 godz. 17:00 Gala Kultury i Sportu Starostwa Powiatowego w Oświęcimiu
31.05.2019 godz. 10:30 "W krainie przygód" - przedstawienie w wykonaniu uczniów Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Oświęcimiu
31.05.2019 godz. 16:00 Przegląd Przedszkolnych Zespołów Ludowych "Mały Hajduk"

CZERWIEC

1.06.2019 godz. 12:00-19:00 "Powrót do przeszłości" - wystawa unikatowych zestawów klocków Lego - z prywatnych kolekcji - z lat 80. i 90. XX wieku
1.06.2019 godz. 15:00-19:00 Dzień Dziecka z Oświęcimskim Centrum Kultury - podsumowanie konkursów plastycznych, spektakl muzyczny pt. "Plastusiowy pamiętnik i plamy", dmuchańce i animacje, wystawa unikatowych zestawów klocków lego z lat 80. i 90. XX wieku
1.06.2019 godz. 15:00 XXIII Konkurs Plastyczny "Moje marzenia" - podsumowanie konkursu, wręczenie nagród, otwarcie pokonkursowej wystawy
1.06.2019 godz. 15:00 IX Konkurs Plastyczny "Lubię smoki" - podsumowanie konkursu, wręczenie nagród, otwarcie pokonkursowej wystawy
2.06.2019 godz. 18:00 "Moje hiszpańskie serce" - recital fortepianowy Katarzyny Musiał w ramach projektu "Dom otwarty" z cyklu "Muzyka - źródło skojarzeń"
3.06.2019 godz. 8:30, 10:15 "Jak Rumcajs Cypiska uratował" - spektakle dla dzieci w wykonaniu Narodowego Teatru Edukacji
3.06.2019 godz. 12:00 "Pan Tadeusz - obrazy" - spektakl dla młodzieży w wykonaniu Narodowego Teatru Edukacji
4.06.2019 godz. 15:00 "Gdy pamięć już nie ta... Kiedy powinniśmy się martwić problemami z pamięcią?" - wykład dr nauk medycznych Magdaleny Boczarskiej-Jedynak i mgr Małgorzaty Bujak w ramach Uniwersytetu Trzeciego Wieku
5.06.2019 godz. 18:00 "Tańczę nawet we śnie..." - spektakl podsumowujący sezon artystyczny 2018/2019 Studia Baletowego "Classica"
6.06.2019 godz. 8:40, 10:10 "Detektyw i przyjaciele" - spektakle dla dzieci w wykonaniu Teatru Współczesnego
6.06.2019 godz. 15:00 "Grease" - musical w wykonaniu młodzieży z Polski, Szkocji i Portugalii, w ramach międzynarodowego projektu artystycznego "Grease 4.0", finansowanego ze środków Komisji Europejskiej w ramach Programu Erasmus+, organizowanego przez Fundację Rozwoju Społeczeństwa Przedsiębiorczego przy partnerstwie Młodzieżowego Dom Kultury w Oświęcimiu, Scottish Youth Theatre z Wielkiej Brytanii oraz Teatro Metaphora z Portugalii
7.06.2019 godz. 13:00 "Dzień Mamy i Tatry" - impreza Miejskiego Przedszkola nr 15 w Oświęcimiu
8.06.2019 godz. 11:00 "Z kanapy na Księżyc, czyli po co nam wirtualna i rozszerzona rzeczywistość" - wykład dr. Adama Andryska, zakończenie roku akademickiego 2018/2019 Oświęcimskiego Uniwersytetu Dziecięcego
8.06.2019 godz. 17:00 V Spotkania Folklorystyczne "Sami Swoi" - koncerty zespołów: "Bratkowie" - Monowice, "Guzman Ballet Folkoloric" - Round Rock (USA), "Hajduki" - Oświęcim, "Kęty" - Kęty, "Kotlina" - Osiek, "Kukułeczka" - Daugavpils (Łotwa), "Słowianki" - Kraków
10.06.2019 godz. 16:00 "Dzień Mamy" - impreza Miejskiego Przedszkola nr 18 w Oświęcimiu
11.06.2019 godz. 10:00 "Sprzątanie świata" - podsumowanie akcji dla przedszkoli i szkół podstawowych
11.06.2019 godz. 15:30 "Dzień Mamy" - impreza Niepublicznego Przedszkola "Przygoda"
11.06.2019 godz. 16:00 "Profil szalonego konia" - wykład prof. Krzysztofa Zajasa w ramach Uniwersytetu Trzeciego Wieku
11.06.2019 godz. 18:00 "Być kobietą" - posumowanie III edycji projektu "Być kobietą, być kobietą..."
12.06.2019 godz. 15:30 "Dzień Mamy" - impreza Miejskiego Przedszkola nr 17 w Oświęcimiu
13.06.2019 godz. 10:30 "Mamma Mia!" - spektakl w języku angielskim w wykonaniu uczniów Zespołu Szkół Zawodowych Towarzystwa Salezjańskiego w Oświęcimiu
13.06.2019 godz. 17:00 "Pasowanie na tancerza" - występ grupy "Mini Hajduki" Reprezentacyjnego Zespołu Pieśni i Tańca Miasta Oświęcim "Hajduki" 
15.06.2019 godz. 16:00, 18:30 Gala Szkoły Tańca "Grawitacja Dance Academy"
16.06.2019 godz. 15:30, 18:00 Gala Szkoły Tańca "Grawitacja Dance Academy"
16.06.2019 godz. 14:00 Program w wykonaniu grupy dziecięcej "Budzik teatralny" z Oświęcimskiego Centrum Kultury
17.06.2019 godz. 17:00 "Wyczarowane linią i plamą" - otwarcie wystawy prac uczestników sekcji plastycznej Oświęcimskiego Centrum Kultury prowadzonej przez Władysławę Kapcińską
18.06.2019 godz. 15:00 Zakończenie roku akademickiego 2018/2019 Uniwersytetu Trzeciego Wieku
18.06.2019 godz. 16:30, 18:30 Gala Szkoły Tańca "Astra"
19.06.2019 godz. 16:00, 18:30 Gala Szkoły Tańca Dance Academy & Fitness "Millenium"
21.06.2019 godz. 16:30, 18:30 Gala Szkoły Tańca "Prestiż"
22.06.2019 godz. 16:30, 18:30 Gala Szkoły Tańca "Prestiż"
22.06.2019 godz. 17:00 Finisaż absolwentów oraz uczniów autorskiej pracowni Wojtka Łuki
24.06.2019 godz. 19:00 24. Letnie Koncerty Organowe - koncert w 40. rocznicę pobytu Ojca Świętego Jana Pawła II w Oświęcimiu - wykonawcy: Marek Pawełek - organy, Chór Uniwersytetu Papieskiego Jana Pawła II w Krakowie Psalmodia pod dyrekcją Włodzimierza Siedlika (Kościół św. Maksymiliana)
25.06.2019 godz. 16:00-20:00 Spotkanie Oświęcimskiego Klubu Fantastyki dla młodzieży 13+ w ramach Wakacji z fantastyką - Wakacji z Oświęcimskim Centrum Kultury
26.06.2019 godz. 17:00 "Ceramika i malarstwo" - wernisaż Marii Wyrwy, Igi Borkowskiej i Tadeusza Yogi Bromirskiego
26.06.2019 godz. 18:00 "Rysowane kobiecą ręką" - spotkanie przy wystawie uczestniczek zajęć z rysunku prowadzonych w Oświęcimskim Centrum Kultury przez Magdalenę Prochowską
27.06.2019 godz. 16:00 Spotkanie Oświęcimskiego Klubu Fantastyki dla młodzieży 13+ w ramach Wakacji z fantastyką - Wakacji z Oświęcimskim Centrum Kultury
27.06.2019 godz. 18:00 "Dacja, Dacia czy Dracula?" - "Spotkanie przy globusie" z Andrzejem Pasławskim
29.06.2019 godz. 14:00 "Powitanie lata z Osiedlowym Domem Kultury Zasole" - impreza plenerowa w Parku Zasole
29.06.2019 godz. 21:00 XV Oświęcimski Kinowy Ogródek Plenerowy - "Wallace i Gromit: Golenie owiec" i "Gotowi na wszystko. Exterminator" (parking obok OCK)

LIPIEC


1.07.2019 godz. 10:00 "W krainie teatru" - zajęcia teatralne dla dzieci 6-10 lat w ramach Wakacji z Oświęcimskim Centrum Kultury
1.07.2019 godz. 19:00 24. Letnie Koncerty Organowe - wykonawcy: młodzi artyści - laureaci Ogólnopolskiego Konkursu Muzycznego CEA 2019 - Hanna Zalewska - organy, Józef Lach - organy, Marimbazzi Duo: Paweł Dyyak - marimba, Jakub Kołodziejczyk - marimba (Kościół św. Maksymiliana)
2.07.2019 godz. 10:00 "W krainie motyli" - zajęcia plastyczne dla dzieci 8-12 lat w ramach Wakacji z Oświęcimskim Centrum Kultury
2.07.2019 godz. 10:00 "W krainie teatru" - zajęcia teatralne dla dzieci 6-10 lat w ramach Wakacji z Oświęcimskim Centrum Kultury
2.07.2019 godz. 16:00 Spotkanie Oświęcimskiego Klubu Fantastyki dla młodzieży 13+ w ramach Wakacji z fantastyką - Wakacji z Oświęcimskim Centrum Kultury
3.07.2019 godz. 10:00 "W krainie teatru" - zajęcia teatralne dla dzieci 6-10 lat w ramach Wakacji z Oświęcimskim Centrum Kultury
4.07.2019 godz. 10:00 "W krainie teatru" - zajęcia teatralne dla dzieci 6-10 lat w ramach Wakacji z Oświęcimskim Centrum Kultury
4.07.2019 godz. 16:00 Spotkanie Oświęcimskiego Klubu Fantastyki dla młodzieży 13+ w ramach Wakacji z fantastyką - Wakacji z Oświęcimskim Centrum Kultury
5.07.2019 godz. 10:00 "W krainie teatru" - zajęcia teatralne dla dzieci 6-10 lat w ramach Wakacji z Oświęcimskim Centrum Kultury
5.07.2019 godz. 10:00 "W krainie natury" - warsztaty malowania na bawełnie dla dzieci 6-10 lat w ramach Wakacji z Oświęcimskim Centrum Kultury
6.07.2019 godz. 19:00 "Nocka z grami bez prądu, czyli planszówki od zmierzchu do świtu" - dla młodzieży 13+ w ramach Wakacji z fantastyką - Wakacji z Oświęcimskim Centrum Kultury
8.07.2019 godz. 10:00 "W krainie teatru" - zajęcia teatralne dla dzieci 6-10 lat w ramach Wakacji z Oświęcimskim Centrum Kultury
8.07.2019 godz. 19:00 24. Letnie Koncerty Organowe - wykonawcy: Waldemar Krawiec - organy, Michał Mogiła - obój (Kościół św. Maksymiliana)
9.07.2019 godz. 10:00 "W krainie magicznych domków" - zajęcia plastyczno-kreatywne dzieci 8-12 lat w ramach Wakacji z Oświęcimskim Centrum Kultury
9.07.2019 godz. 10:00 "W krainie teatru" - zajęcia teatralne dla dzieci 6-10 lat w ramach Wakacji z Oświęcimskim Centrum Kultury
9.07.2019 godz. 16:00 Spotkanie Oświęcimskiego Klubu Fantastyki dla młodzieży 13+ w ramach Wakacji z fantastyką - Wakacji z Oświęcimskim Centrum Kultury
10.07.2019 godz. 10:00 "W krainie teatru" - zajęcia teatralne dla dzieci 6-10 lat w ramach Wakacji z Oświęcimskim Centrum Kultury
11.07.2019 godz. 10:00 "W krainie Lego" - warsztaty kreatywne dzieci 7-12 lat w ramach Wakacji z Oświęcimskim Centrum Kultury
11.07.2019 godz. 10:00 "W krainie teatru" - zajęcia teatralne dla dzieci 6-10 lat w ramach Wakacji z Oświęcimskim Centrum Kultury
11.07.2019 godz. 16:00 Spotkanie Oświęcimskiego Klubu Fantastyki dla młodzieży 13+ w ramach Wakacji z fantastyką - Wakacji z Oświęcimskim Centrum Kultury
12.07.2019 godz. 11:00 "W krainie księżniczek" - minispektakl przygotowany przez uczestników wakacyjnych zajęć teatralnych pn. "W krainie teatru" dla dzieci 6-10 lat w ramach Wakacji z Oświęcimskim Centrum Kultury
12.07.2019 godz. 15:00-19:00 "Lato, ach to ty" - wakacyjne wydarzenie plenerowe - dmuchańce, interaktywny spektakl pt. "Cyrk w ogrodzie" w wykonaniu Teatru w Ruchu w ramach Wakacji z Oświęcimskim Centrum Kultury
15.07.2019 godz. 10:00 "W krainie pizzy i pasty" - zajęcia edukacyjno-kreatywne dla dzieci 6-12 lat w ramach Wakacji z Oświęcimskim Centrum Kultury
15.07.2019 godz. 19:00 24. Letnie Koncerty Organowe - wykonawcy: Trio "Vox Tribus": Jacek Heczko - skrzypce, Tomasz Pająk - klarnet, Paweł Seligman - organy (Kościół św. Maksymiliana)
16.07.2019 godz. 16:00 Spotkanie Oświęcimskiego Klubu Fantastyki dla młodzieży 13+ w ramach Wakacji z fantastyką - Wakacji z Oświęcimskim Centrum Kultury
17.07.2019 godz. 10:00 "W krainie kamer i mikrofonów" - zajęcia edukacyjno-kreatywne dla dzieci 6-12 lat w ramach Wakacji z Oświęcimskim Centrum Kultury
19.07.2019 godz. 10:00 "W krainie czarów" - zajęcia plastyczno-kreatywne dla dzieci 8-12 lat w ramach Wakacji z Oświęcimskim Centrum Kultury
22.07.2019 godz. 10:00 "W krainie ptaków-dziwaków" - zajęcia plastyczno-kreatywne dla dzieci 8-12 lat w ramach Wakacji z Oświęcimskim Centrum Kultury
22.07.2019 godz. 19:00 24. Letnie Koncerty Organowe - wykonawcy: Roman Perucki - organy, Łukasz Długosz - flet (Kościół św. Maksymiliana)
23.07.2019 godz. 16:00 Spotkanie Oświęcimskiego Klubu Fantastyki dla młodzieży 13+ w ramach Wakacji z fantastyką - Wakacji z Oświęcimskim Centrum Kultury
24.07.2019 godz. 10:00 "W krainie Sekwany" - zajęcia edukacyjno-kreatywne dla dzieci 6-12 lat w ramach Wakacji z Oświęcimskim Centrum Kultury
27.07.2019 godz. 18:00 56. Tydzień Kultury Beskidzkiej: Śwarni z Nowego Targu, Brenna z Brennej, Żywczanie z Żywca, Jasen z Šaptinovci - Chorwacja,
Nádasdy z Budapesztu - Węgry
28.07.2019 godz. 18:00 56. Tydzień Kultury Beskidzkiej: Dolanie z Gilowic, Kotarzanie z Brennej, Oldrzychowice z Oldrzychowic, Ansambli Sadi Halili z Librazhdu - Albania
29.07.2019 godz. 18:00 56. Tydzień Kultury Beskidzkiej: Przyszowianie z Przyszowej, Kyczera z Legnicy, Mutins z Longueuil - Kanada, Akademia Euroart ze Sztipu - Macedonia
30.07.2019 godz. 18:00 56. Tydzień Kultury Beskidzkiej: Danzares z Santiago - Chile, Nawojowiacy z Nawojowej, Porębianie z Poręby Spytkowskiej, Kotlina z Osieka
31.07.2019 godz. 18:00 56. Tydzień Kultury Beskidzkiej: Limanowianie z Limanowej, Ansambli Sadi Halili z Librazhdu - Albania, Wisła z Płocka, Arsiani z Batumi - Gruzja

SIERPIEŃ

1.08.2019 godz. 18:00 56. Tydzień Kultury Beskidzkiej: Rzeszowiacy z Mielca, Jaworze z Jaworza, Beskid z Bielska-Białej, Ardeleana z Câmpia Turzii - Rumunia
2.08.2019 godz. 18:00 56. Tydzień Kultury Beskidzkiej: Kolory Zakarpacia z Użhorodu - Ukraina, Lipowianie z Lipowej, Markowianie z Markowej, Abrašević z Čačka - Serbia, Hajduki z Oświęcimia
3.08.2019 godz. 18:00 56. Tydzień Kultury Beskidzkiej - Koncert "Folkowe klimaty" - gruziński kwintet Urmuli, Agata Siemaszko z zespołem, Future Folk
4.08.2019 godz. 18:00 56. Tydzień Kultury Beskidzkiej: ZPiT Ziemi Cieszyńskiej z Cieszyna, Dolina Dunajca z Nowego Sącza, Ziemia Rajczańska z Rajczy, Jurošik z Michalovic - Słowacja, Danzares z Santiago - Chile
5.08.2019 godz. 10:00 "W krainie czekolady" - zajęcia edukacyjno-kreatywne dla dzieci 6-12 lat w ramach Wakacji z Oświęcimskim Centrum Kultury
5.08.2019 godz. 10:00 "W krainie filmu" - zajęcia filmowe zakończone realizacją filmu dla dzieci 6-12 lat w ramach Wakacji z Oświęcimskim Centrum Kultury
6.08.2019 godz. 10:00 "W krainie szmacianych lalek" - zajęcia plastyczno-kreatywne dla dzieci 8-12 lat w ramach Wakacji z Oświęcimskim Centrum Kultury
6.08.2019 godz. 10:00 "W krainie filmu" - zajęcia filmowe zakończone realizacją filmu dla dzieci 6-12 lat w ramach Wakacji z Oświęcimskim Centrum Kultury
7.08.2019 godz. 10:00 "W krainie karaoke" - zajęcia edukacyjno-kreatywne dla dzieci 6-12 lat w ramach Wakacji z Oświęcimskim Centrum Kultury
7.08.2019 godz. 10:00 "W krainie filmu" - zajęcia filmowe zakończone realizacją filmu dla dzieci 6-12 lat w ramach Wakacji z Oświęcimskim Centrum Kultury
8.08.2019 godz. 10:00 "W krainie filmu" - zajęcia filmowe zakończone realizacją filmu dla dzieci 6-12 lat w ramach Wakacji z Oświęcimskim Centrum Kultury
9.08.2019 godz. 10:00 "W krainie snu" - zajęcia edukacyjno-kreatywne dla dzieci 6-12 lat w ramach Wakacji z Oświęcimskim Centrum Kultury
9.08.2019 godz. 11:00 "Czerwony kapturek - w poszukiwaniu wilka" - premiera filmu zrealizowanego podczas zajęć filmowych dla dzieci 6-12 lat pn. "W krainie filmu" w ramach Wakacji z Oświęcimskim Centrum Kultury
12.08.2019 godz. 10:00 "W krainie gier planszowych" - zajęcia edukacyjno-kreatywne dla dzieci 6-12 lat w ramach Wakacji z Oświęcimskim Centrum Kultury
20.08.2019 godz. 16:00 Spotkanie Oświęcimskiego Klubu Fantastyki dla młodzieży 13+ w ramach Wakacji z fantastyką - Wakacji z Oświęcimskim Centrum Kultury
21.08.2019 godz. 10:00 "W krainie mitów" - zajęcia edukacyjno-kreatywne dla dzieci 6-12 lat w ramach Wakacji z Oświęcimskim Centrum Kultury
22.08.2019 godz. 16:00 Spotkanie Oświęcimskiego Klubu Fantastyki dla młodzieży 13+ w ramach Wakacji z fantastyką - Wakacji z Oświęcimskim Centrum Kultury
23.08.2019 godz. 15:00-19:00 "Żegnaj lato na rok" - wakacyjne wydarzenie plenerowe - dmuchańce, interaktywny spektakl pt. "Bukiet Talentów" w wykonaniu Teatru Kultureska w ramach Wakacji z Oświęcimskim Centrum Kultury
24.08.2019 godz. 20:00 "Żywa Nadzieja" - koncert fortepianowy w wykonaniu Alyoshy Ryabinova
27.08.2019 godz. 16:00 Spotkanie Oświęcimskiego Klubu Fantastyki dla młodzieży 13+ w ramach Wakacji z fantastyką - Wakacji z Oświęcimskim Centrum Kultury
30.08.2019 godz. 17:00 Uroczysta sesja Rady Miasta z okazji Święta Miasta Oświęcim 2019
31.08.2019 godz. 17:00 III Oświęcimski Salon Sztuki - otwarcie wystawy artystów ziemi oświęcimskiej

WRZESIEŃ

1.09.2019 godz. 15:00 Święto Miasta Oświęcim - Wioska indiańska - atrakcja dla całęj rodziny, koncerty - Zbigniew Foryś Band, Sarsa, Kayah, pokaz sztucznych ogni 12.09.2019 godz. 18:00 "Autostopem do Dubaju" - "Spotkanie przy globusie" z Kubą Rydkodymem
13.09.2019 godz. 18:00 Uroczystość XX-lecia Powiatu Oświęcimskiego
14.09.2019 Jesień Oświęcimska 2019 koncert zespołu Beniamin i RR, koncert Andrzeja Sikorowskiego i Mai Sikorowskiej z zespołem, "Portret miasta" - wspólne malowanie,
15.09.2019 Jesień Oświęcimska 2019 koncert piosenki francuskiej w wykonaniu Martineau Trio - Françoisa Martineau, Mateusza Gurgula i Adrianny Kućmierz, "Przedwczorajsze historie" - spektakl w wykonaniu Teatru Pantomimy Mimo,  koncert Jazz Bandu Młynarski-Masecki
19.09.2019 godz. 9:30, 11:00 "Bukiet Talentów" - spektakle w wykonaniu Teatru Kultureska
20.09.2019 godz. 11:00 Uroczystość Przedsiębiorstwa Wodociągów i Kanalizacji w Oświęcimiu inaugurująca Rok promocji picia wody z kranu
20.09.2019 godz. 14:00 XVIII Międzynarodowy Konkurs Plastyczny "Darujmy światu pokój" - podsumowanie konkursu, wręczenie nagród, otwarcie pokonkursowej wystawy
21.09.2019 godz. 16:00 XIX Ogólnopolski Konkurs Literacki "Pisanie dobre na chandrę" - podsumowanie konkursu, wręczenie nagród
21.09.2019 godz. 19:00 "Wieczór kawalerski" - spektakl komediowy w wykonaniu aktorów Teatru Bagatela w Krakowie
23.09.2019 godz. 19:00 "My|Wy" - spektakl w wykonaniu Krakowskiego Teatru Tańca w ramach VII Tygla Teatralnego
24.09.2019 godz. 11:00 "Wesele" - spektakl dla młodzieży w wykonaniu Teatru "Cracovia"
27.09.2019 godz. 11:00 Uroczystość przekazania sztandaru Komendzie Powiatowej Policji w Oświęcimiu
27.09.2019 godz. 18:00 "Mała rzecz a cieszy" - spektakl komediowy z Teatru Imka w Warszawie w wykonaniu Mai Barełkowskiej, Aldony Jankowskiej, Piotra Cyrwusa, Waldemara Obłozy w ramach projektu "Kultura 50/50" i VII Tygla Teatralnego
28.09.2019 godz. 16:00 Uroczystość 25-lecia Fabryki Maszyn i Urządzeń "Omag"
29.09.2019 godz. 17:00 "Nie ma nieba" - spektakl w wykonaniu grup teatralnych "Szafa gra" i "Niemożliwi" w ramach VII Tygla Teatralnego
30.09.2019 godz. 9:00, 10:30 "Pinokio" - spektakle dla dzieci w wykonaniu Katolickiego Teatru Edukacji
30.09.2019 godz. 17:00 "Apetyt na życie" - program w wykonaniu Kabaretu "Czarna rękawiczka" Uniwersytetu Trzeciego Wieku z Oświęcimskiego Centrum Kultury w ramach VII Tygla Teatralnego

PAŹDZIERNIK

1.10.2019 godz. 17:00 "Historia żółtej ciżemki" - spektakl w wykonaniu Teatru Ludowego Tradycja z Alwerni w ramach VII Tygla Teatralnego
2.10.2019 godz. 17:00 "Świętoszek" - spektakl w wykonaniu grupy teatralnej "Minus Jeden" z Powiatowego Zespołu nr 9 Szkół im. Marii Dąbrowskiej w Kętach w ramach VII Tygla Teatralnego
3.10.2019 godz. 17:00 "Podróżnicy" - spektakl w wykonaniu grupy teatralnej "kropka." z Oratorium św. Jana Bosko w Oświęcimiu w ramach VII Tygla Teatralnego
5.10.2019 godz. 8:30-20:30 VI Oświęcimskie Spotkania Artystyczne Seniorów
6.10.2019 godz. 17:00 "Quibelle" - spektakl w wykonaniu grupy teatralnej "Ryby" w ramach VII Tygla Teatralnego
8.10.2019 godz. 8:20, 10:00 "O małej syrence w niejednej piosence" - spektakle dla dzieci w wykonaniu Teatru Moich Marzeń w Chorzowie
8.10.2019 godz. 16:00 Inauguracja roku akademickiego 2019/2020 Uniwersytetu Trzeciego Wieku - "Edukacja osób w wieku późnej dorosłości" - wykład prof. Doroty Gierszewski, przed wykładem występ uczniów Państwowej Szkoły Muzycznej I stopnia im. Karola Szymanowskiego w Oświęcimiu
10.10.2019 godz. 11:00 "Radość chwil" - spotkanie z cyklu "W rytmie zdrowia" organizowane przez Stowarzyszenie "Bratnich Serc" z okazji Światowego Dnia Zdrowia Psychicznego
11.10.2019 godz. 12:00 Powiatowy Dzień Edukacji
11.10.2019 godz. 19:00 "Slightly Odd" - koncert w wykonaniu Anka Kozieł Kwartet, w składzie: Anka Kozieł - śpiew, Anna Elis de Jong - fortepian, Vasius Stefanopoulos - kontrabas, Pepe Garcia - instrumenty perkusyjne, w ramach projektu "Dom otwarty" z cyklu "Muzyka - źródło skojarzeń"
12.10.2019 godz. 11:00 "Dlaczego wulkany wybuchają?" wykład dr Agaty Jurkowskiej, inauguracja roku akademickiego 2019/2020 Oświęcimskiego Uniwersytetu Dziecięcego
14.10.2019 godz. 17:00 Miejski Dzień Edukacji
15.10.2019 godz. 16:00 "Różne oblicza islamu" - wykład dr Beaty Krzepkowskiej-Abdallah w ramach Uniwersytetu Trzeciego Wieku
15.10.2019 godz. 19:00 Koncert fortepianowy Erica Lu w ramach projektu Stowarzyszenia Artystycznego PianoClassic "Koncerty towarzyszące - Międzynarodowy Festiwal Pianistyczny Królewskiego Miasta Krakowa 2019" oraz projektu Oświęcimskiego Centrum Kultury "Kultura 50/50"
17.10.2019 godz. 9:00 "Balladyna" - spektakl dla młodzieży w wykonaniu Teatru Cracovia w Krakowie
17.10.2019 godz. 12:15 "Antygona" - spektakl dla młodzieży w wykonaniu Teatru Cracovia w Krakowie
18.10.2019 godz. 19:00 Koncert zespołów Awakeness i Haures
19.10.2019 godz. 18:00 "Złodziej" - spektakl komediowy w wykonaniu Renaty Dancewicz, Izabeli Kuny, Rafała Królikowskiego, Leszka Lichoty i Cezarego Żaka
21.10.2019 godz. 8:30, 10:10 "Co w trawie piszczy" - spektakle dla dzieci w wykonaniu Teatru Muzycznego Forte we Wrocławiu
21.10.2019 godz. 11:50 "Mikołajek - zderzenie dwóch światów" - spektakl dla dzieci w wykonaniu Teatru Muzycznego Forte we Wrocławiu
21.10.2019 godz. 16:15 "Wszystkie kolory jesieni" - zajęcia edukacyjne dla dzieci 6-10 lat w ramach projektu "A ja wiem!"
22.10.2019 godz. 12:00 Spotkanie z pisarką - autorką książek dla dzieci Barbarą Wicher
22.10.2019 godz. 15:00 "Papierowy zawrót głowy" - wernisaż prac sekcji rękodzieła "gUsToWnia" z Uniwersytetu Trzeciego Wieku w Domu Kultury w Kętach
22.10.2019 godz. 15:30 "Sztuka jako...", cz. 3 - wykład Anny Krawczyk w ramach Uniwersytetu Trzeciego Wieku
22.10.2019 godz. 18:00 "Wschodnie Wybrzeże USA. Spełniony amerykański sen, czy najgorszy koszmar?" - "Spotkanie przy globusie" z Antkiem w podróży
25.10.2019 godz. 18:00 "Malarstwo  i grafika" - wernisaż prac Józefa Łysakowskiego
25.10.2019 godz. 19:00 Koncert zespołu "Akustyczna OpeRacja" w ramach projektu "Dom otwarty" z cyklu "Muzyka - źródło skojarzeń"
26.10.2019 godz. 16:00 "Za granicą żartu" - program Kabaretu Nowaki
27.10.2019 godz. 18:00 Koncert "Maryla Rodowicz Akustycznie"
29.10.2019 godz. 15:30 "Z uśmiechem ci do twarzy. Dobry humor - lepsze życie" - wykład dra Jacka Łapińskiego w ramach Uniwersytetu Trzeciego Wieku
30.10.2019 godz. 8:30, 11:30 "Lekcje w kinie" - zajęcia edukacyjne dla dzieci

LISTOPAD

4.11.2019 godz. 10:00 "Poszła Ola do... przedszkola" - turniej przedszkolaków z cyklu "Poszła Ola do..."
4.11.2019 godz. 16:15 "Herbatka u królowej" - zajęcia edukacyjne dla dzieci 6-10 lat w ramach projektu "A ja wiem!"
5.11.2019 godz. 14:00 "Prawa człowieka w plakacie. Nowe oblicze miasta Oświęcim - wykład Leszka Szustera w ramach Uniwersytetu Trzeciego Wieku
5.11.2019 godz. 17:00 "Sztuka bliżej nas. Oświęcim z innej perspektywy" - finisaż malarstwa Regionalnego Stowarzyszenia Twórców Kultury "Grupa na Zamku"
6.11.2019 godz. 8:30, 11:30 "Zemsta" - spektakle dla młodzieży w wykonaniu Nowego Teatru im. Witkacego w Słupsku
8.11.2019 godz. 12:00 "Wspólne śpiewanie" - wspólne śpiewanie pieśni patriotycznych w 101. rocznicę odzyskania niepodległości przez Polskę w wykonaniu chóru złożonego z uczniów oświęcimskich szkół podstawowych przy udziale mieszkańców miasta
8.11.2019 godz. 17:00 "Świat naszej wyobraźni" - otwarcie wystawy prac dzieci i młodzieży z pracowni plastycznej Laboratorium Sztuki w Oświęcimiu
9.11.2019 godz. 10:00 "Słodycze - twój wróg czy przyjaciel?" (grupa wiekowa 10-12 lat) - wykład Mileny Maszewskiej w ramach Oświęcimskiego Uniwersytetu Dziecięcego
9.11.2019 godz. 11:30 "Słodycze - twój wróg czy przyjaciel?" (grupa wiekowa 6-9 lat) - wykład Mileny Maszewskiej w ramach Oświęcimskiego Uniwersytetu Dziecięcego
9.11.2019 godz. 13:00 12. Wielki Bal Seniorów
10.11.2019 godz. 18:00 "Redlin patriotycznie" - koncert w wykonaniu zespołu folkowego "Redlin" w 101. rocznicę odzyskania niepodległości przez Polskę
12.11.2019 godz. 16:00 "Czy te oczy mogą kłamać?" - 7. spotkanie z cyklu "Poezja łączy" w ramach Uniwersytetu Trzeciego Wieku
14.11.2019 godz. 18:00 "Orkiestra dziewcząt" - spektakl w wykonaniu Teatru Spreeagenten w Berlinie
15.11.2019 godz. 12:00 "Niepodległa" - uroczystość Starostwa Powiatowego w Oświęcimiu zorganizowana przez Młodzieżowy Dom Kultury w Oświęcimiu
15.11.2019 godz. 18:00 "Podróże za smakiem, czyli jak przyprawy zmieniają świat" - "Spotkanie przy globusie" z Jędrzejem Majką
16.11.2019 godz. 17:00 "Kochanie, wróciłem" - spektakl komediowy z Teatru Komedia w Warszawie w wykonaniu Marii Pakulnis, Katarzyny Ankudowicz, Doroty Choteckiej, Jana Jankowskiego, Bartosza Obuchowicza, Grzegorza Pawlaka, Marcina Trońskiego, Wojciecha Wysockiego
17.11.2019 godz. 17:00 "Szlagierowo i z humorem" - koncert śląskich gwiazd w wykonaniu Tomasza Calickiego, Metrum Reni & Marco, Grupy Fest, Brygidy i Roberta Łukowskiego, Duo Fenix, prowadzenie Andrzej Miś
18.11.2019 godz. 9:00 "Opowieść wigilijna" - spektakl dla dzieci w wykonaniu Teatru Polskiego w Czeskim Cieszynie
18.11.2019 godz. 16:15 "Mały biznesmen" - zajęcia edukacyjne dla dzieci 6-10 lat w ramach projektu "A ja wiem!"
19.11.2019 godz. 14:00 "Stosunki polsko-żydowskie" - wykład prof. Pawła Śpiewaka w ramach Uniwersytetu Trzeciego Wieku
22.11.2019 godz. 18:00 "Fotografia ojczysta. Wiek XXI" - otwarcie wystawy fotografii Mirosława Raka
22.11.2019 godz. 19:00 Koncert "Maleńczuk + Rhythm section" w wykonaniu Macieja Maleńczuka, Wiesława Jamioła - perkusja i Dominika Wywrockiego - kontrabas
23.11.2019 godz. 18:00 "Ech raz, jeszcze raz" - recital jubileuszowy Aloszy Awdiejewa z towarzyszeniem Kazimierza Adamczyka - bas oraz Michała Półtoraka - skrzypce
23-24.11.2019 godz. 9:00-17:00 Wystawa kanarków, papug i innych ptaków egzotycznych
25.11.2019 godz. 17:00 "Być kobietą, być kobietą..." - inauguracja IV edycji projektu dla pań
26.11.2019 godz. 14:00 "Poeci wolnej Polski od 1918 roku do dziś" - wykład i półrecital Anny Lutosławskiej w ramach Uniwersytetu Trzeciego Wieku
28.11.2019 godz. 8:30, 10:15 "Przyjaciele z Bullerbyn" - spektakle w wykonaniu Narodowego Teatru Edukacji we Wrocławiu
28.11.2019 godz. 12:15 "W krainie mitów" - spektakl w wykonaniu Narodowego Teatru Edukacji we Wrocławiu
30.11.2019 godz. 18:00 "Audiencja II" - spektakl w wykonaniu Mikołaja Grabowskiego 

GRUDZIEŃ

1.12.2019 godz. 9:30-17:30 Wielki Charytatywny Jarmark Bożonarodzeniowy organizowany przez Fundację Mała Orkiestra Wielkiej Pomocy przy udziale Oświęcimskiego Centrum Kultury
2.12.2019 godz. 16:15 "Szkoła Elfów" - zajęcia edukacyjne dla dzieci 6-10 lat w ramach projektu "A ja wiem!"
3.12.2019 godz. 8:40, 10:20 "Przygody wilka i zająca" - spektakle w wykonaniu Wrocławskiego Teatru In-Art
3.12.2019 godz. 11:50 "Opowieści biblijne" - spektakl w wykonaniu Wrocławskiego Teatru In-Art
3.12.2019 godz. 14:00 "Stan polskiej kinematografii" - wykład Marii Malatyńskiej w ramach Uniwersytetu Trzeciego Wieku
5.12.2019 godz. 8:15 "Makbet" - spektakl w wykonaniu Narodowego Teatru Edukacji we Wrocławiu
5.12.2019 godz. 10:15 "Piotruś Pan" - spektakl w wykonaniu Narodowego Teatru Edukacji we Wrocławiu
5.12.2019 godz. 17:00 "Sukienka taka jak ja" - spotkanie w ramach IV edycji projektu pn. "Być kobietą, być kobietą..."
6.12.2019 godz. 17:00 Spotkanie z Mikołajem dla małych dzieci
7.12.2019 godz. 18:00 "Ryzykowna forsa" - spektakl komediowy z Teatru Bagatela w Krakowie
8.12.2019 godz. 16:00 "Elfy Trzy" - spektakl w wykonaniu Teatru Kultureska w Krakowie oraz spotkanie z Mikołajem
9.12.2019 godz. 10:00 "Poszła Ola do... Krainy Śniegu" - turniej przedszkolaków z cyklu "Poszła Ola do..."
10.12.2019 godz. 15:30 Spotkanie z przedstawicielami Komendy Powiatowej Policji w Oświęcimiu na temat bezpieczeństwa seniorów na drodze w ramach Uniwersytetu Trzeciego Wieku
10.12.2019 godz. 16:00 "Relacje między rodzicami a dorosłymi dziećmi" - wykład prof. Katarzyny Popiołek w ramach Uniwersytetu Trzeciego Wieku
12.12.2019 godz. 8:30 "Little Red Riding Hood" - spektakl w języku angielskim w wykonaniu Centrum Teatralnego w Krakowie
12.12.2019 godz. 10:30 "Peter Black" - spektakl w języku angielskim w wykonaniu Centrum Teatralnego w Krakowie
12.12.2019 godz. 17:00 "Sukienka taka jak ja" - spotkanie w ramach IV edycji projektu pn. "Być kobietą, być kobietą..."
12.12.2019 godz. 19:00 "Arctic Vagabond. 78⁰N Svalbard - Arktyczna wyprawa na Spitsbergen" - "Spotkanie przy globusie" z Olą i Bartkiem
13.12.2019 godz. 17:00 65 lat Klubu Filatelistów i Numizmatyków im. Aleksandra Orłowskiego - spotkanie jubileuszowe
14.12.2019 godz. 10:00 "Jedna planeta - wiele kultur" (grupa wiekowa 10-12 lat) - wykład Ewy M. Walewskiej w ramach Oświęcimskiego Uniwersytetu Dziecięcego
14.12.2019 godz. 11:30 "Jedna planeta - wiele kultur" (grupa wiekowa 6-9 lat) - wykład Ewy M. Walewskiej w ramach Oświęcimskiego Uniwersytetu Dziecięcego
15.12.2019 godz. 16:00 "Cirque de volaille!" - program Kabaretu Ani Mru-Mru
16.12.2019 godz. 16:15 "Poczta Świętego Mikołaja" - zajęcia edukacyjne dla dzieci 6-10 lat w ramach projektu "A ja wiem!"
16.12.2019 godz. 17:00 "Apetyt na święta" - spotkanie w ramach IV edycji projektu pn. "Być kobietą, być kobietą..."
17.12.2019 godz. 14:00 "Sztuka jako...", cz. 4 - wykład Anny Krawczyk w ramach Uniwersytetu Trzeciego Wieku
18.12.2019 godz. 17:00 "Charytatywny Pokaz Artystyczny dla Basi" - Teatr "Na Stronie", duet Zuzanna Bratek i Anna Walancik, Happy Choir Skłodowska, kiermasz ozdób świątecznych, słodki poczęstunek | dochód przeznaczony na leczenie i rehabilitację Barbary Warzechy - podopiecznej Fundacji Słoneczko
19.12.2019 godz. 17:00 "Radość tworzenia" - otwarcie wystawy malarstwa i rysunku Jolanty Kupiec



Strona główna gazety Głos Ziemi Oświęcimskiej, białe tło na większości strony drobny druk, zdjęcia, tytułGłos Ziemi Oświęcimskiej nr 9 online 21 września 2021 roku został wydany wrześniowy numer Głosu Ziemi Oświęcimskiej . Gazeta będzie kolportowana do mieszkań i budynków prywatnych na terenie miasta. Zapraszamy również do lektury gazety w wersji elektronicznej . Kolejny numer ukaże się 19 października 2021 roku . ...czytaj więcej...

dzisiaj

wrzesień 2021
  P W Ś C P S N
35 1 2 3 4 5
36 6 7 8 9 10 11 12
37 13 14 15 16 17 18 19
38 20 21 22 23 24 25 26
39 27 28 29 30
poprzedni następny

W GALERII

Realizacja: HEXADE.COM (Grafik, projektant, webdesigner)