Wersja standardowa Wersja z powiększonym kontrastem Wersja tekstowa
FACEBOOK...

Dobre rockowania # 11

od: do:

9 maja 2014 roku w Oświęcimskim Centrum Kultury po raz jedenasty odbyły się „Dobre rockowania”. Tym razem usatysfakcjonowani powinni poczuć się przede wszystkim miłośnicy mocnych brzmień. Nie zabrakło różnych odmian metalu. W sali kameralnej OCK zagrały dwa zespoły z Krakowa – Hedonism i Eye Of Void, dla których była to pierwsza koncertowa wizyta w Oświęcimiu oraz lokalni Lost Mind.

Hedonism
Zespół z Krakowa miksujący różne odmiany nowoczesnego, metalowego grania. Pomysł zrodził się w głowie Michała pewnego grudniowego wieczoru 2010 roku, kiedy to zaprosił do śpiewania Kalinę. Następnie dołączyli jeszcze Dawid i Piotrek. Skład ustabilizował się jednak dopiero w maju 2011 roku, gdy pierwszy raz tempo nabił Kamil. Od tego czasu Hedonism robił zamieszanie w wielu krakowskich (i nie tylko) klubach. W październiku 2013 r gitarę od Dawida przejął Jasiek. Muzykę, którą tworzą, sami nazywają "cotton metalem". Stanowi ona most między rockiem a ekstremalnym metalem dzięki specyficznej barwie głosu wokalisty i niskiemu strojeniu gitar. Każdy znajdzie w propozycji zespołu coś dla siebie!

https://www.facebook.com/HedonismPoland

Eye Of Void
Krakowski zespół grający trudną do jednoznacznego zaszufladkowania muzykę około heavy metalową, założony w 2011 roku. Ja piszą o sobie, lubią dobrą rock'n'rollową zabawę, co daje się wychwycić w klimacie ich muzyki. W skład zespołu wchodzą: Jan Kostkiewicz (wokal i gitara), Andrzej Lach (gitara), Karol Kozik (bas i wokal) i Piotr Stachowiak (bębny).

https://www.facebook.com/eyeofvoidband

Lost Mind
Zespół powstał w Oświęcimiu i zgromadził ludzi chcących po prostu grać dla ludzi. Jak piszą o sobie, lubią piwo i dobrą muzę. W skład zespołu wchodzą Paweł Frączek (gitara), Rafał Waliczek (gitara), Miłosz Lelko (wokal), Grzegorz Zając (bębny), Michał Majewski (bas).

https://www.facebook.com/LostMindOfDestruction

fot. Szymon Góralczyk, Oświęcim Nasz MiastoStrona główna gazety Głos Ziemi Oświęcimskiej, białe tło na większości strony drobny druk, zdjęcia, tytułGłos Ziemi Oświęcimskiej nr 1 online 24 stycznia 2023 roku został wydany styczniowy numer Głosu Ziemi Oświęcimskiej . Gazeta będzie kolportowana do mieszkań i budynków prywatnych na terenie miasta. Zapraszamy również do lektury gazety w wersji elektronicznej . Kolejny numer ukaże się 21 lutego 2023 roku . ...czytaj więcej...
styczeń 2023
  P W Ś C P S N
52 1
01 2 3 4 5 6 7 8
02 9 10 11 12 13 14 15
03 16 17 18 19 20 21 22
04 23 24 25 26 27 28 29
05 30 31
poprzedni następny

W GALERII

Realizacja: HEXADE.COM (Grafik, projektant, webdesigner)