Wersja standardowa Wersja z powiększonym kontrastem Wersja tekstowa
FACEBOOK...

Dobre rockowania # 11

od: do:

9 maja 2014 roku w Oświęcimskim Centrum Kultury po raz jedenasty odbyły się „Dobre rockowania”. Tym razem usatysfakcjonowani powinni poczuć się przede wszystkim miłośnicy mocnych brzmień. Nie zabrakło różnych odmian metalu. W sali kameralnej OCK zagrały dwa zespoły z Krakowa – Hedonism i Eye Of Void, dla których była to pierwsza koncertowa wizyta w Oświęcimiu oraz lokalni Lost Mind.

Hedonism
Zespół z Krakowa miksujący różne odmiany nowoczesnego, metalowego grania. Pomysł zrodził się w głowie Michała pewnego grudniowego wieczoru 2010 roku, kiedy to zaprosił do śpiewania Kalinę. Następnie dołączyli jeszcze Dawid i Piotrek. Skład ustabilizował się jednak dopiero w maju 2011 roku, gdy pierwszy raz tempo nabił Kamil. Od tego czasu Hedonism robił zamieszanie w wielu krakowskich (i nie tylko) klubach. W październiku 2013 r gitarę od Dawida przejął Jasiek. Muzykę, którą tworzą, sami nazywają "cotton metalem". Stanowi ona most między rockiem a ekstremalnym metalem dzięki specyficznej barwie głosu wokalisty i niskiemu strojeniu gitar. Każdy znajdzie w propozycji zespołu coś dla siebie!

https://www.facebook.com/HedonismPoland

Eye Of Void
Krakowski zespół grający trudną do jednoznacznego zaszufladkowania muzykę około heavy metalową, założony w 2011 roku. Ja piszą o sobie, lubią dobrą rock'n'rollową zabawę, co daje się wychwycić w klimacie ich muzyki. W skład zespołu wchodzą: Jan Kostkiewicz (wokal i gitara), Andrzej Lach (gitara), Karol Kozik (bas i wokal) i Piotr Stachowiak (bębny).

https://www.facebook.com/eyeofvoidband

Lost Mind
Zespół powstał w Oświęcimiu i zgromadził ludzi chcących po prostu grać dla ludzi. Jak piszą o sobie, lubią piwo i dobrą muzę. W skład zespołu wchodzą Paweł Frączek (gitara), Rafał Waliczek (gitara), Miłosz Lelko (wokal), Grzegorz Zając (bębny), Michał Majewski (bas).

https://www.facebook.com/LostMindOfDestruction

fot. Szymon Góralczyk, Oświęcim Nasz Miastologo ockWydarzenia biletowane w Oświęcimskim Centrum Kultury Oświęcimskie Centrum Kultury wznowiło sprzedaż biletów na przeniesione wydarzenia zaplanowane od września oraz rozpoczęło sprzedaż biletów na wybrane powakacyjne wydarzenia premierowe . Bilety na niektóre przedsięwzięcia dostępne są w sprzedaży wyłącznie poza Oświęcimskim...czytaj więcej...

dzisiaj

wrzesień 2021
  P W Ś C P S N
35 1 2 3 4 5
36 6 7 8 9 10 11 12
37 13 14 15 16 17 18 19
38 20 21 22 23 24 25 26
39 27 28 29 30
poprzedni następny

W GALERII

Realizacja: HEXADE.COM (Grafik, projektant, webdesigner)