Wersja standardowa Wersja z powiększonym kontrastem Wersja tekstowa
FACEBOOK...

Dobre rockowania # 7

od: do:

Siódma edycja „Dobrych rockowań” - 16 listopada 2012 roku - z założenia miała być różnorodna w formie i muzycznej treści. I była taka rzeczywiście. Trzy zespoły, trzy różne style, wszystko po to, by pokazać, że rock ma wiele imion, ale bez względu na to, jaką etykietkę mu przypinamy, musi być pełen żywiołowej energii.

Chłopaki z Epic Fail zaserwowali publiczności miksturę w postaci mieszaniny mocnego rocka z funkiem. W sali kameralnej OCK usłyszeć można było ich autorskie kawałki, jak i kowery Red Hot Chili Peppers, czy Rage Against The Machine. Z kolei niezwykle sympatyczne dziewczęta z zespołu Brain's All Gone zdobyły głównie męską część fanów. Chociaż krążą po świecie wieści, że zespół nie potrafi grać (co próbowali udowodnić dziewczynom jurorzy z „Must be the Music”), to bardzo szybko okazało się, że podobne plotki są mocno przesadzone. Punk ma być pełen czadu, na swój sposób niedbały, ale i chwytliwy. W wykonaniu Krakowianek taki właśnie jest, o czym świadczy fakt, że publiczność nie chciała puścić Brain's All Gone ze sceny. Komu było mało, dostał na deser Silver Samurai, absolutnych zawodowców w przywoływaniu hardrockowego ducha lat 80-tych. Bandany, dżinsowe katany, długie pióra i rozgrzane do czerwoności Marshalle. To było to! A co ważne, zespół nie poszedł na łatwiznę w postaci zaprezentowania garści doskonale znanych kowerów, tylko potrafił porwać ludzi swoimi własnymi kawałkami. Po prostu rock'n'roll w czystej postaci!

Fot. Dariusz PtaszyńskiStrona główna gazety Głos Ziemi Oświęcimskiej, białe tło na większości strony drobny druk, zdjęcia, tytułGłos Ziemi Oświęcimskiej nr 8 online 24 sierpnia 2021 roku został wydany sierpniowy numer Głosu Ziemi Oświęcimskiej . Gazeta będzie kolportowana do mieszkań i budynków prywatnych na terenie miasta. Zapraszamy również do lektury gazety w wersji elektronicznej . Kolejny numer ukaże się 21 września 2021 roku . ...czytaj więcej...

dzisiaj

wrzesień 2021
  P W Ś C P S N
35 1 2 3 4 5
36 6 7 8 9 10 11 12
37 13 14 15 16 17 18 19
38 20 21 22 23 24 25 26
39 27 28 29 30
poprzedni następny

W GALERII

Realizacja: HEXADE.COM (Grafik, projektant, webdesigner)