Wersja standardowa Wersja z powiększonym kontrastem Wersja tekstowa
FACEBOOK...

Fragmenty

od: do:

W dniach od 27 marca do 19 kwietnia 2015 roku w Oświęcimskim Centrum Kultury prezentowana była wystawa fotografii Krystyny Spisak-Madejczyk, na których uwiecznione zostały fragmenty rzeźb artystki, pt. "Fragmenty".

Krystyna Spisak-Madejczyk urodziła się w Krakowie. Ukończyła Państwową Wyższą Szkołę Sztuk Pięknych w Poznaniu - Wydział Malarstwa, Grafiki i Rzeźby - uzyskując tytuł magistra sztuk pięknych. Od 1981 roku mieszka i pracuje w Stanach Zjednoczonych. Swoje prace prezentowała na licznych wystawach zbiorowych i indywidualnych w Polsce, Meksyku, Kanadzie, Francji, Włoszech, Niemczech, Słowenii, Szwecji, Danii i Stanach Zjednoczonych. W konkursach otrzymała liczne nagrody i wyróżnienia. Zrealizowała zamówienia na cztery duże rzeźby stojące w parkach Poznania, Zgierza i Leszna oraz zainstalowała Podziemne Niebo w nowojorskim metrze. Zajmuje się rzeźbą, instalacjami, sztuką komputerową oraz fotografią.

Jest członkinią NYSWA – Nowojorskiego Stowarzyszenia Kobiet Artystek, NAWA – Narodowego Zrzeszenia Kobiet Artystek, SECCA – Koalicji Artystów Sztuki Współczesnej, FCPC – Klubu Fotografów Hrabstwa Flager, FPG – Stowarzyszenia Fotografów Florydy oraz Salvo Art Gallery w Palm Coast, mieście w którym obecnie mieszka.

www.ksmadejczyk.comlogo ockWydarzenia biletowane w Oświęcimskim Centrum Kultury Oświęcimskie Centrum Kultury wznowiło sprzedaż biletów na przeniesione wydarzenia zaplanowane od września oraz rozpoczęło sprzedaż biletów na wybrane powakacyjne wydarzenia premierowe . Bilety na niektóre przedsięwzięcia dostępne są w sprzedaży wyłącznie poza Oświęcimskim...czytaj więcej...

dzisiaj

wrzesień 2021
  P W Ś C P S N
35 1 2 3 4 5
36 6 7 8 9 10 11 12
37 13 14 15 16 17 18 19
38 20 21 22 23 24 25 26
39 27 28 29 30
poprzedni następny

W GALERII

Realizacja: HEXADE.COM (Grafik, projektant, webdesigner)