Wersja standardowa Wersja z powiększonym kontrastem Wersja tekstowa
FACEBOOK...

III Lubię smoki 2013

od: do:

W dniach od 31 maja do 16 czerwca 2013 roku (podsumowanie konkursu 31 maja o godzinie 16:30) w Oświęcimskim Centrum Kultury prezentowana będzie pokonkursowa wystawa III Konkursu Plastycznego "Lubię smoki".

Konkurs Plastyczny "Lubię smoki" organizowany jest przez Oświęcimskie Centrum Kultury w ramach obchodów Dnia Dziecka.

Do udziału w tegorocznym konkursie zostało nadesłanych 347 prac plastycznych.

Jury w składzie: Anna Kaczmarczyk – artysta plastyk, Agnieszka Kobielusz – plastyk, Katarzyna Krawczyk – plastyk, Magdalena Prochowska – plastyk, przyznało nagrody i wyróżnienia w dwóch kategoriach wiekowych oraz zakwalifikowało do udziału w pokonkursowej wystawie prace 77 autorów.

-nagroda specjalna:

Zofia Ryś, 12 lat – Oświęcim

-kategoria wiekowa – dzieci z klas IV–VI:

-równorzędne nagrody:


1.Marta Semik, 11 lat – Szkoła Podstawowa nr 11, Oświęcim
2.Beata Paprzyca, 12 lat – Szkoła Podstawowa nr 11, Oświęcim
3.Zuzanna Leszczyńska, 12 lat – Młodzieżowy Dom Kultury, Oświęcim
4.Lena Bodzęta, 10 lat – Młodzieżowy Dom Kultury, Oświęcim
5.Igor Stoczek, 11 lat – Młodzieżowy Dom Kultury, Oświęcim
6.Jakub Kamyk, 11 lat – Oświęcimskie Centrum Kultury, Oświęcim
7.Wiktoria Kowalczyk, 12 lat – Szkoła Podstawowa nr 5, Oświęcim

-równorzędne wyróżnienia:

1.Julia Konarczyk, 12 lat – Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 1, Osiek
2.Anna Chmielniak, 11 lat – Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 1, Osiek
3.Marcelina Kęska, 11 lat – Młodzieżowy Dom Kultury, Oświęcim
4.Wiktoria Mydlarz, 12 lat – Młodzieżowy Dom Kultury, Oświęcim
5.Katarzyna Adamus, 12 lat – Młodzieżowy Dom Kultury, Oświęcim
6.Wiktoria Bylica, 11 lat – Szkoła Podstawowa nr 11, Oświęcim
7.Angelika Raj, 12 lat – Szkoła Podstawowa, Grojec
8.Natalia Słowińska, 11 lat – Szkoła Podstawowa, Rajsko
9.Kinga Borycka, 13 lat – Szkoła Podstawowa, Rajsko
10.Dominik Górski, 11 lat – Szkoła Podstawowa, Rajsko
11.Milena Cudzich, 12 lat – Oświęcimskie Centrum Kultury, Oświęcim
12.Jagoda Bibrzycka, 10 lat – Oświęcimskie Centrum Kultury, Oświęcim
13.Kaja Patrzyk, 11 lat – Oświęcimskie Centrum Kultury, Oświęcim
14.Patrycja Jażdżewska, 12 lat - Samorządowy Zespół Szkół, Chełmek
15.Ela Dwornik, 13 lat – Zespół Szkolno-Przedszkolny, Bulowice
16.Marcin Grzesiak, 11 lat – Specjalny Ośrodek Szkolno–Wychowawczy, Oświęcim
17.Kinga Wróblewska, 12 lat – Zespół Szkół, Międzybrodzie Bialskie
18.Karolina Zygmunt, 13 lat – Stowarzyszenie Rodzina Kolpinga, Oświęcim

-kategoria wiekowa – szkoły gimnazjalne:

-równorzędne nagrody:


1.Magdalena Krieger, 15 lat – Oświęcimskie Centrum Kultury, Oświęcim
2.Zuzanna Matejko, 15 lat – Oświęcimskie Centrum Kultury, Oświęcim
3.Kinga Jura, 15 lat – Zespół Szkolno-Gimnazjalny nr 2, Kęty
4.Weronika Cudzich, 14 lat – Gminne Gimnazjum nr 2, Zaborze
5.Agnieszka Kawczak, 15 lat – Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 1, Osiek
6.Julia Gregorczyk, 15 lat – Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 1, Osiek
7.Martyna Malik, 16 lat – Miejskie Gimnazjum nr 2, Oświęcim
8.Agnieszka Mamrocha, 15 lat – Miejskie Gimnazjum nr 2, Oświęcim
9.Iga Wawrzyk, 15 lat – Miejskie Gimnazjum nr 2, Oświęcim
10.Karolina Lasatowicz, 13 lat – Zespół Szkół Zawodowych Towarzystwa Salezjańskiego, Oświęcim
11.Aleksandra Holak, 14 lat – Zespół Szkół Zawodowych Towarzystwa Salezjańskiego, Oświęcim
12.Weronika Głowacka, 13 lat – Dom Kultury, Kęty

-równorzędne wyróżnienia:


1.Filip Bliźniak, 13 lat – Zespół Szkół Zawodowych Towarzystwa Salezjańskiego, Oświęcim
2.Magdalena Przewoźnik, 13 lat – Zespół Szkół Zawodowych Towarzystwa Salezjańskiego, Oświęcim
3.Adela Szczerbowska, 14 lat – Zespół Szkół Zawodowych Towarzystwa Salezjańskiego, Oświęcim
4.Anna Szpila, 13 lat – Zespół Szkół Zawodowych Towarzystwa Salezjańskiego, Oświęcim
5.Karol Arendarczyk, 15 lat – Zespół Szkół Zawodowych Towarzystwa Salezjańskiego, Oświęcim
6.Elżbieta Gabryszak, 13 lat – Powiatowy Zespół nr 2 Szkół Ogólnokształcących Mistrzostwa Sportowego i Technicznych, Oświęcim
7.Wojciech Siarek, 15 lat – Miejskie Gimnazjum nr 2, Oświęcim
8.Adrianna Piętoń, 15 lat – Miejskie Gimnazjum nr 2, Oświęcim
9.Natalia Roszak, 15 lat – Miejskie Gimnazjum nr 2, Oświęcim
10.Bartosz Gonszcz, 14 lat – Miejskie Gimnazjum nr 2, Oświęcim
11.Ilona Wyczawska, 15 lat – Miejskie Gimnazjum nr 2, Oświęcim
12.Aleksandra Biatek, 15 lat – Miejskie Gimnazjum nr 2, Oświęcim
13.Piotr Widła, 15 lat – Miejskie Gimnazjum nr 2, Oświęcim
14.Adrianna Dziewońska, 15 lat – Miejskie Gimnazjum nr 2, Oświęcim
15.Marta Kinalska, 14 lat – Zespół Szkół nr 1, Oświęcim
16.Mateusz Olszowski, 13 lat – Młodzieżowy Dom Kultury, Oświęcim

-kategoria prac przestrzennych:

-równorzędne nagrody:


1.Wojciech Nitka, 15 lat – Zespół Szkół Zawodowych Towarzystwa Salezjańskiego, Oświęcim
2.Michał Rutka, 13 lat – Zespół Szkół Zawodowych Towarzystwa Salezjańskiego, Oświęcim
3.Karolina Zygmunt, 13 lat – Stowarzyszenie Rodzina Kolpinga, Oświęcim
4.Aleksandra Leszczyńska, 10 lat – Młodzieżowy Dom Kultury, Oświęcim
5.Maciej Skawiński, 16 lat – Zespół Szkół, Graboszyce

-równorzędne wyróżnienia:


1.Michał Michalik, 14 lat – Zespół Szkół Zawodowych Towarzystwa Salezjańskiego, Oświęcim
2.Zuzanna Sroka, 11 lat – Stowarzyszenie Rodzina Kolpinga, Oświęcim
3.Aleksandra Rachmajda, 12 lat – Stowarzyszenie Rodzina Kolpinga, Oświęcim
4.Patrycja Babińska, 11 lat – Zespół Szkół, Graboszyce
5.Magdalena Kokoszka, 12 lat – Zespół Szkół, Graboszyce
6.Weronika Cichy, 10 lat – Młodzieżowy Dom Kultury, Oświęcim

Autorzy prac zakwalifikowanych do udziału w pokonkursowej wystawie:


1.Martyna Olejarz, 10 lat - Młodzieżowy Dom Kultury, Oświęcim
2.Stanisław Juszczyk, 14 lat – Młodzieżowy Dom Kultury, Oświęcim
3.Aleksandra Leszczyńska, 10 lat – Młodzieżowy Dom Kultury, Oświęcim
4.Karolina Drabczyk, 12 lat – Młodzieżowy Dom Kultury, Oświęcim
5.Amelia Wojtas, 11 lat – Młodzieżowy Dom Kultury, Oświęcim
6.Tomasz Gadocha, 12 lat – Zespół Szkół Zawodowych Towarzystwa Salezjańskiego, Oświęcim
7.Jan Lelito, 13 lat – Zespół Szkół Zawodowych Towarzystwa Salezjańskiego, Oświęcim
8.Dominika Sosna, 13 lat – Zespół Szkół Zawodowych Towarzystwa Salezjańskiego, Oświęcim
9.Julia Klimek, 13 lat Zespół Szkół Zawodowych Towarzystwa Salezjańskiego, Oświęcim
10.Szymon Kantor, 14 lat – Zespół Szkól Zawodowych Towarzystwa Salezjańskiego, Oświęcim
11.Dawid Karlik, 14 lat – Zespół Szkół Zawodowych Towarzystwa Salezjańskiego, Oświęcim
12.Kinga Kułas,12 lat - Stowarzyszenie Rodzina Kolpinga, Oświęcim
13.Justyna Klimek, 12 lat – Zespół Szkół, Graboszyce
14.Antonina Białas, 11 lat – Oświęcimskie Centrum Kultury, Oświęcim
15.Paulina Kała, 11 lat – Oświęcimskie Centrum Kultury, Oświęcim
16.Julia Kaspera, 13 lat – Oświęcimskie Centrum Kultury, Oświęcim
17.Magdalena Krieger, 15 lat – Oświęcimskie Centrum Kultury, Oświęcim
18.Aleksandra Wilkosz, 14 lat – Oświęcimskie Centrum Kultury, Oświęcim
19.Sonia Kawka, 13 lat – Szkoła Podstawowa, Rajsko
20.Natalia Lenart, 11 lat – Zespół Szkół Ogólnokształcących, Urzędów
21.Karolina Opoka, 14 lat – Zespół Szkół Ogólnokształcących, Urzędów
22.Michał Orzechowski, 11 lat – Zespół Szkół nr 1, Oświęcim
23.Izabela Chodacka, 12 lat – Zespół Szkół nr 1, Oświęcim
24.Julia Pękala, 11 lat – Szkoła Podstawowa nr 11, Oświęcim
25.Kinga Papuga, 11 lat – Szkoła Podstawowa nr 11, Oświęcim
26.Agata Leśniak, 11 lat – Szkoła Podstawowa nr 11, Oświęcim
27.Nicola Chowaniec, 10 lat – Szkoła Podstawowa nr 11, Oświęcim
28.Wiktoria Maksajda, 11 lat – Szkoła Podstawowa nr 11, Oświęcim
29.Weronika Palusińska, 12 lat – Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 5, Brzeszcze
30.Sylwia Kwaczała, 11 lat – Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 1, Osiek
31.Krzysztof Kusak, 14 lat – Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 1, Osiek
32.Marcin Płonka, 14 lat – Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 1, Osiek
33.Marcelina Dusik, 11 lat – Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 1, Osiek
34.Maciej Macheta, 16 lat – Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 1, Gimnazjum, Osiek
35.Aleksandra Płonka – Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 1, Gimnazjum, Osiek
36.Wiktoria Wardak, 12 lat – Samorządowy Zespół Szkół nr 1 Chełmek
37.Aleksandra Konik, 11 lat – Samorządowy Zespół Szkół nr 1, Chełmek
38.Wiktoria Bober, 12 lat – Samorządowy Zespół Szkół nr 1, Chełmek
39.Kamil Skupień, 12 lat – Samorządowy Zespół Szkół nr 1, Chełmek
40.Radosław Gibas, 12 lat – Zespół Szkolno-Przedszkolny, Bulowice
41.Katarzyna Latała,13 lat – Zespół Szkolno-Przedszkolny, Bulowice
42.Weronika Marczyńska, 15 lat – Zespół Szkolno–Przedszkolny, Bulowice
43.Kamil Bobrowski, 12 lat – Zespół Szkolno–Przedszkolny, Bulowice
44.Joanna Futyma, 11 lat Zespół Szkolno–Przedszkolny, Bulowice
45.Ewelina Górkiewicz, 12 lat – Zespół Szkolno–Przedszkolny, Głębowice
46.Michał Lach, 11 lat – Zespół Szkolno–Przedszkolny, Głębowice
47.Agata Kaczmarzyk, 12 lat – Szkoła Podstawowa nr 5, Oświęcim
48.Oliwia Zembaty, 12 lat – Szkoła Podstawowa nr 5, Oświęcim
49.Marta Wilczyńska, 12 lat – Szkoła Podstawowa nr 5, Oświęcim
50.Gabriel Matlak, 10 lat – Zespół Szkolno–Przedszkolny, Łęki
51.Natalia Jurecka, 12 lat – Zespół Szkolno–Gimnazjalny, Nowa Wieś
52.Wiktoria Biela, 11 lat – Zespół Szkół, Międzybrodzie Bialskie
53.Łukasz Goc, 11 lat – Szkoła Podstawowa nr 2, Osiek
54.Katarzyna Siwek, 13 lat – Szkoła Podstawowa nr 2, Osiek
55.Paulina Hrapkowicz, 9 lat – Dom Kultury, Kęty  
56.Izabela Pawińska, 16 lat - Gimnazjum Gminne nr 1, Rajsko
57.Mateusz feliks, 16 lat – Gimnazjum Gminne nr 1, Rajsko
58.Pamela Wojtylak, 16 lat – Miejskie Gimnazjum nr 2, Oświęcim
59.Dagmara Nyderek, 16 lat – Miejskie Gimnazjum nr 2, Oświęcim
60.Aleksandra Pachla, 15 lat – Miejskie Gimnazjum nr 2, Oświęcim
61.Dominika Borowska, 15 lat – Miejskie Gimnazjum nr 2, Oświęcim
62.Kamil Jarosz, 15 lat - Miejskie Gimnazjum nr 2, Oświęcim
63.Miłosz Zabawski, 15 lat – Miejskie Gimnazjum nr 2, Oświęcim
64.Marta Oleksiuk, 15 lat – Miejskie Gimnazjum nr 2, Oświęcim
65.Kinga Krystian, 15 lat – Miejskie Gimnazjum nr 2, Oświęcim
66.Kinga Fudali, 15 lat – Miejskie Gimnazjum nr 2, Oświęcim
67.Ewa Stanek, 15 lat – Samorządowy Zespół Szkół, Gorzów
68.Grzegorz Makuch, 14 lat – Specjalny Ośrodek Szkolno–Wychowawczy, Oświęcim

Ze względu na walory artystyczne jury zakwalifikowało do udziału w pokonkursowej wystawie prace - nie spełniające warunków regulaminu - autorów:

1.Michał Rybak, 7 lat - Młodzieżowy Dom Kultury, Oświęcim
2.Ewa Domżał, 7 lat – Młodzieżowy Dom Kultury, Oświęcim
3.Wiktoria Grubka, 7 lat – Młodzieżowy Dom Kultury, Oświęcim
4.Julia Gutowska, 9 lat – Szkoła Podstawowa nr 11, Oświęcim
5.Patryk Sendecki, 7 lat – Dom Kultury, Kęty
6.Hanna Pękala, 7 lat – Dom Kultury, Kęty
7.Kacper Gondzik, 8 lat – Samorządowy Zespół Szkół nr 1, Chełmek
8.Antonina Syska, 7 lat – Samorządowy Zespół Szkół nr 1, Chełmek
9.Olga Ziarno, 8 lat – Szkoła Podstawowa nr 2, Osiek



logo ockWydarzenia biletowane w Oświęcimskim Centrum Kultury Oświęcimskie Centrum Kultury wznowiło od 21 czerwca 2021 roku sprzedaż biletów na przeniesione wydarzenia zaplanowane od września oraz rozpoczęło sprzedaż biletów na wybrane powakacyjne wydarzenia premierowe . Bilety na niektóre przedsięwzięcia dostępne są w sprzedaży wyłącznie...czytaj więcej...

dzisiaj

lipiec 2021
  P W Ś C P S N
26 1 2 3 4
27 5 6 7 8 9 10 11
28 12 13 14 15 16 17 18
29 19 20 21 22 23 24 25
30 26 27 28 29 30 31
poprzedni następny

W GALERII

Realizacja: HEXADE.COM (Grafik, projektant, webdesigner)