Wersja standardowa Wersja z powiększonym kontrastem Wersja tekstowa
FACEBOOK...

III edycja kreatywnego, erpegowego konkursu

od: do:

na plakacie postać kobiety z dzidą, opisy i informacje o konkursie
Oświęcimski Klub Fantastyki działający w Oświęcimskim Centrum Kultury zaprasza, w ramach Wakacji z fantastyką – Wakacji 2022 z Oświęcimskim Centrum Kultury, do udziału w III edycji kreatywnego, erpegowego konkursu, oczywiście z nagrodami!

Czym byłaby drużyna poszukiwaczy przygód bez niezwykłych artefaktów, cudownych broni, pełnego tajemnic wyposażenia? Niczym... ciekawym! Zwłaszcza, że niepozorne przedmioty mogą mieć fascynującą historię i zaskakujące zastosowanie. Z powodu małego pierścienia niewysoki jegomość wyruszył w podróż, która zmieniła losy świata, a w odległej galaktyce miecze świetlne stały się symbolem prestiżu.

My też chcemy, żebyście wymyślili jakąś niezwykłą rzecz – może na pierwszy rzut oka zupełnie zwyczajną, a być może taką, która od razu budzi podziw tłumów i pożądanie poszukiwaczy przygód. Popuśćcie wodze fantazji – to ma być COŚ, naprawdę niezwykłe Coś! Coś, co mogłoby należeć do Waszej postaci, a może jakiegoś potężnego BN-a lub być jedynie zmyśloną legendą.

Czekamy na Wasze niezwykłe przedmioty do 15 sierpnia 2022 roku. Maksymalnie 7 dni po tym terminie ogłosimy wyniki na Discordzie Oświęcimskiego Klubu Fantastyki i naszej stronie internetowej.
  • I nagroda
    „Warhammer 40,000 Roleplay: Wrath & Glory” – podręcznik główny + zestaw starterów od Alis Games („Achtung! Cthulhu: Szybki wypad do Francji”, „Wampir: Maskarda – Świeża krew” i „Diuna: Przygody w Imperium – Znak Czerwia”)
  • II nagroda
    podręcznik główny do gry „Warpstar” ufundowany przez wydawnictwo Hengal + zestaw kości + broszura startowa do gry „Diuna: Przygody w Imperium – Znak Czerwia” od Alis Games
  • III nagroda
    podręcznik główny do gry „Neuroshima” edycja 1.5 + zestaw kości
  • losowe nagrody niespodzianki


sponsorzy nagród:

Oświęcimskie Centrum Kultury

wydawnictwo Hengal
https://sklep.hengal.pl/

wydawnictwo Alis Games
https://alisgames.pl/pl_PL/

         

Pliki do pobrania:

III Konkurs erpegowy regulamin.pdf (Rozmiar: 205409 bajtów)


Strona główna gazety Głos Ziemi Oświęcimskiej, białe tło na większości strony drobny druk, zdjęcia, tytułGłos Ziemi Oświęcimskiej nr 11 online 15 listopada 2022 roku został wydany listopadowy numer Głosu Ziemi Oświęcimskiej . Gazeta będzie kolportowana do mieszkań i budynków prywatnych na terenie miasta. Zapraszamy również do lektury gazety w wersji elektronicznej . Kolejny numer ukaże się 13 grudnia 2022 roku . ...czytaj więcej...
grudzień 2022
  P W Ś C P S N
48 1 2 3 4
49 5 6 7 8 9 10 11
50 12 13 14 15 16 17 18
51 19 20 21 22 23 24 25
52 26 27 28 29 30 31
poprzedni następny

W GALERII

Realizacja: HEXADE.COM (Grafik, projektant, webdesigner)