Wersja standardowa Wersja z powiększonym kontrastem Wersja tekstowa
FACEBOOK...

Lubię smoki 2014

od: do:

W dniach od 30 maja do 22 czerwca 2014 roku w Oświęcimskim Centrum Kultury prezentowana była pokonkursowa wystawa IV Konkursu Plastycznego "Lubię smoki".

Konkurs Plastyczny "Lubię smoki" organizowany jest przez Oświęcimskie Centrum Kultury w ramach obchodów Dnia Dziecka. Konkurs, o zasięgu powiatowym, adresowany jest do dzieci i młodzieży i służy poznaniu baśni, legend i mitów z różnych regionów świata.

Do udziału w konkursie zostało nadesłanych 401 prac plastycznych.

Komisja w składzie: Agnieszka Kobielusz – plastyk, Barbara Kuźniar-Cudzich – plastyk, Magdalena Prochowska – plastyk przyznała nagrody i wyróżnienia w dwóch kategoriach wiekowych oraz zakwalifikowało do udziału w pokonkursowej wystawie prace 41 autorów.

-nagroda specjalna:

Jakub Kobosko, 14 lat – Zespół Szkół Zawodowych Towarzystwa Salezjańskiego, Oświęcim

-kategoria wiekowa – dzieci z klas IV–VI:

-równorzędne nagrody:


1.Gaia Garbacz, 12 lat – Dom Kultury, Kęty
2.Gabriela Pawica, 10 lat – Dom Kultury, Kęty
3.Daria Nowak, 12 lat – Zespół Szkolno-Gimnazjalny nr 1, Kęty
4.Anna Kurnik, 13 lat – Zespół Szkolno-Gimnazjalny nr 2, Kęty
5.Sylwia Mazgaj, 12 lat – Zespół Szkolno-Gimnazjalny nr 2, Kęty
6.Szymon Wojtulewicz, 11 lat – Zespół Szkół nr 1, Oświęcim
7.Igor Stoczek, 12 lat – Młodzieżowy Dom Kultury, Oświęcim
8.Julia Bartecka, 12 lat – Młodzieżowy Dom Kultury, Oświęcim
9.Antonina Białas, 12 lat – Szkoła Podstawowa nr 5, Oświęcim
10.Vittoria Condorelli, 12 lat – Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 1, Osiek
11.Aleksander Żubrowski, 10 lat – Oświęcimskie Centrum Kultury, Oświęcim
12.Kamila Przybyła, 12 lat – Oświęcimskie Centrum Kultury, Oświęcim
13.Tymoteusz Krawczyk, 11 lat – Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji Gminy Oświęcim, Brzezinka
14.Patrycja Zielińska, 11 lat – Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji Gminy Oświęcim, Brzezinka

-równorzędne wyróżnienia:

1.Angelika Nowak, 12 lat – Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 1, Przecieszyn
2.Julia Puch, 11 lat – Szkoła Podstawowa, Rajsko
3.Wiktoria Korbel, 10 lat – Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji Gminy Oświęcim, Brzezinka
4.Wojciech Barciński, 12 lat – Szkoła Podstawowa nr 5, Oświęcim
5.Jadwiga Urban, 12 lat – Szkoła Podstawowa nr 5, Oświęcim
6.Dominik Bujak, 11 lat – Samorządowy Zespół Szkół nr 1, Chełmek
7.Robert Laszczak, 11 lat – Zespół Szkolno-Gimnazjalny nr 1, Kęty
8.Marta Wrona, 12 lat – Zespół Szkolno-Gimnazjalny nr 1, Kęty
9.Wiktoria Ledwoń, 12 lat – Zespół Szkolno-Gimnazjalny nr 1, Kęty
10.Patrycja Wątroba, 13 lat – Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 5, Brzeszcze
11.Agnieszka Hodur, 13 lat – Oświęcimskie Centrum Kultury, Oświęcim
12.Bartosz Knapik, 10 lat – Oświęcimskie Centrum Kultury, Oświęcim
13.Antonina Białas, 12 lat – Oświęcimskie Centrum Kultury, Oświęcim
14.Maja Mendyk, 10 lat – Stowarzyszenie „Rodzina Kolpinga”, Oświęcim
15.Karol Kucharczyk, 11 lat – Stowarzyszenie „Rodzina Kolpinga”, Oświęcim
16.Wiktoria Bylica, 12 lat – Szkoła Podstawowa nr 11, Oświęcim
17.Patrycja Kluska, 11 lat – Zespół Szkół nr 1, Oświęcim

-kategoria wiekowa – szkoły gimnazjalne:

-równorzędne nagrody:


1.Szymon Lech, 15 lat – Zespół Szkół Zawodowych Towarzystwa Salezjańskiego, Oświęcim
2.Piotr Matlak, 14 lat – Zespół Szkół Zawodowych Towarzystwa Salezjańskiego, Oświęcim
3.Anna Szpila, 16 lat - Zespół Szkół Zawodowych Towarzystwa Salezjańskiego, Oświęcim
4.Weronika Głowacka, 14 lat – Zespół Szkolno-Gimnazjalny nr 2, Kęty
5.Anna Bruzgielewicz, 15 lat – Miejskie Gimnazjum nr 2, Oświęcim
6.Józef Dylik, 15 lat – Miejskie Gimnazjum nr 2, Oświęcim
7.Milena Cudzich, 13 lat – Zespół Szkół nr 1, Oświęcim
8.Zofia Ryś, 14 lat – Gimnzjum Gminne nr 2, Zaborze
9.Weronika Cudzich, 15 lat – Gimnazjum Gminne nr 2, Zaborze

-równorzędne wyróżnienia:

1.Karolina Zygmunt, 15 lat – Gimnazjum Gminne nr 2, Zaborze
2.Joanna Urbańczyk, 15 lat – Zespół Szkół Zawodowych Towarzystwa Salezjańskiego, Oświęcim
3.Patrycja Jabłońska, 15 lat – Zespół Szkół Zawodowych Towarzystwa Salezjańskiego, Oświęcim
4.Patryk Milaniak, 15 lat – Zespół Szkół Zawodowych Towarzystwa Salezjańskiego, Oświęcim
5.Maciej Laskowski, 15 lat – Zespół Szkół Zawodowych Towarzystwa Salezjańskiego, Oświęcim
6.Oskar Tokarczyk, 16 lat – Zespół Szkół Zawodowych Towarzystwa Salezjańskiego, Oświęcim
7.Joanna Jasiewicz, 16 lat – Zespół Szkół Zawodowych Towarzystwa Salezjańskiego, Oświęcim
8.Adela Szczerbowska, 16 lat – Zespół Szkół Zawodowych Towarzystwa Salezjańskiego, Oświęcim
9.Monika Pencko, 15 lat – Zespół Szkół Zawodowych Towarzystwa Salezjańskiego, Oświęcim
10.Dariusz Lichański, 15 lat - Miejskie Gimnazjum nr 2, Oświęcim
11.Aleksandra Płonka, 16 lat – Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 1, Osiek
12.Agnieszka Kawczak, 15 lat – Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 1, Osiek
13.Ilona Babiuch, 15 lat – Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 1, Osiek
14.Szymon Kopytko, 15 lat – Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 4, Brzeszcze
15.Ewa Zontek, 15 lat – Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 4, Brzeszcze
16.Olga Matusik, 15 lat – Gimnazjum nr 1, Brzeszcze
17.Kamil Sieranc, 13 lat – Oświęcimskie Towarzystwo Oświatowe, Oświęcim
18.Antoni Cichy, 14 lat – Młodzieżowy Dom Kultury, Oświęcim

-kategoria prac przestrzennych:

-równorzędne nagrody:


1.Wojciech Nitka, 16 lat – Zespół Szkół Zawodowych Towarzystwa Salezjańskiego, Oświęcim
2.Kinga Kułas, 13 lat – Stowarzyszenie „Rodzina Kolpinga”, Oświęcim
3.Karolina Pater, 11 lat – Stowarzyszenie „Rodzina Kolpinga”, Oświęcim
4.Karolina Zygmunt, 14 lat – Stowarzyszenie „Rodzina Kolpinga”, Oświęcim
5.Karol Kucharczyk, 11 lat – Stowarzyszenie „Rodzina Kolpinga”, Oświęcim

-równorzędne wyróżnienia:

1.Agnieszka Czopek, 10 lat – Zespół Szkół, Graboszyce
2.Bartosz Hadrygan, 15 lat – Zespół Szkół Zawodowych Towarzystwa Salezjańskiego, Oświęcim
3.Michał Michalik, 15 lat – Zespół Szkół Zawodowych Towarzystwa Salezjańskiego, Oświęcim
4.Emilia Ligocka, 9 lat – Stowarzyszenie „Rodzina Kolpinga”, Oświęcim
5.Jakub Zając, 11 lat – Stowarzyszenie „Rodzina Kolpinga”, Oświęcim

Autorzy prac zakwalifikowanych do udziału w pokonkursowej wystawie:

1.Natalia Tarasek, 15 lat – Miejskie Gimnazjum nr 2, Oświęcim
2.Małgorzata Gwiner, 15 lat – Miejskie Gimnazjum nr 2, Oświęcim
3.Karolina Wysocka, 15 lat – Miejskie Gimnazjum nr 2, Oświęcim
4.Adrian Marcinek, 15 lat – Miejskie Gimnazjum nr 2, Oświęcim
5.Karolina Sałek, 15 lat – Miejskie Gimnazjum nr 2, Oświęcim
6.Sara Faber, 15 lat – Miejskie Gimnazjum nr 2, Oświęcim
7.Ada Podyma, 15 lat – Miejskie Gimnazjum nr 2, Oświęcim
8.Aleksandra Golonka, 14 lat – Zespół Szkół Zawodowych Towarzystwa Salezjańskiego, Oświęcim
9.Michał Rutka, 15 lat – Zespół Szkół Zawodowych Towarzystwa Salezjańskiego, Oświęcim
10.Oliwia Warchoł, 16 lat – Zespół Szkół Zawodowych Towarzystwa Salezjańskiego, Oświęcim
11.Marta Wilczyńska, 14 lat – Zespół Szkół Zawodowych Towarzystwa Salezjańskiego, Oświęcim
12.Marcel Mika, 13 lat – Zespół Szkół Zawodowych Towarzystwa Salezjańskiego, Oświęcim
13.Daria Płonka, 15 lat – Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 1, Osiek
14.Agnieszka Kawczak, 16 lat – Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 1, Osiek
15.Marcelina Dusik, 12 lat – Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 1, Osiek
16.Paulina Glandys, 15 lat – Oświęcimskie Towarzystwo Oświatowe, Oświęcim
17.Justyna Dębska, 14 lat – Oświęcimskie Towarzystwo Oświatowe, Oświęcim
18.Laura Żołna, 11 lat – Oświęcimskie Towarzystwo Oświatowe, Oświęcim 
19.Marta Piwowarczyk, 14 lat – Oświęcimskie Towarzystwo Oświatowe, Oświęcim
20.Wiktoria Mydlarz, 13 lat – Młodzieżowy Dom Kultury, Oświęcim
21.Katarzyna Adamus, 14 lat – Młodzieżowy Dom Kultury, Oświęcim
22.Grzegorz Wójcicki,14 lat – Zespół Szkół nr 1, Oświęcim
23.Jakub Kamyk, 13 lat – Zespół Szkół nr 1, Oświęcim
24.Weronika Ptaszyńska, 11 lat – Zespół Szkół nr 1, Oświęcim
25.Magdalena Zawadzka, 12 lat – Zespól Szkół nr 1, Oświęcim
26.Martyna Jedynowicz, 11 lat – Samorządowy Zespół Szkół, Bobrek
27.Kinga Nycz, 15 lat – Gimnazjum nr 2, Brzeszcze
28.Iwona Szałaśny, 13 lat – Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 4, Brzeszcze
29.Łukasz Broszkiewicz, 11 lat – Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 4, Brzeszcze
30.Edyta Nowotarska, 11 lat – Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 5, Brzeszcze
31.Dagmara Kopytko, 15 lat – Gimnazjum Gminne nr 2, Zaborze
32.Paulina Hrapkowicz, 11 lat – Dom Kultury, Kęty
33.Justyna Fajfer, 12 lat – Zespół Szkolno-Gimnazjalny nr 1, Kęty
34.Łukasz Puchała, 11 lat – Zespół Szkolno-Gimnazjalny nr 2, Kęty
35.Julia Kurnik, 12 lat – Zespół Szkolno-Gimnazjalny nr 2, Kęty
36.Gabriela Zajączek, 12 lat – Zespół Szkolno-Gimnazjalny nr 2, Kęty
37.Patrycja Markiewicz, 10 lat – Samorządowy Zespół Szkół nr 1, Chełmek
38.Anna Jawień, 14 lat – Samorządowy Zespół Szkół nr 1, Chełmek
39.Kamila Frączek, 14 lat – Samorządowy Zespół Szkół nr 1, Chełmek
40.Bartosz Żarek, 12 lat – Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 1, Przecieszyn
41.Wiktoria Obstarczyk, 10 lat – Oświęcimskie Centrum Kultury, Oświęcim


Strona główna gazety Głos Ziemi Oświęcimskiej, białe tło na większości strony drobny druk, zdjęcia, tytułGłos Ziemi Oświęcimskiej nr 9 online 21 września 2021 roku został wydany wrześniowy numer Głosu Ziemi Oświęcimskiej . Gazeta będzie kolportowana do mieszkań i budynków prywatnych na terenie miasta. Zapraszamy również do lektury gazety w wersji elektronicznej . Kolejny numer ukaże się 19 października 2021 roku . ...czytaj więcej...

dzisiaj

wrzesień 2021
  P W Ś C P S N
35 1 2 3 4 5
36 6 7 8 9 10 11 12
37 13 14 15 16 17 18 19
38 20 21 22 23 24 25 26
39 27 28 29 30
poprzedni następny

W GALERII

Realizacja: HEXADE.COM (Grafik, projektant, webdesigner)