Wersja standardowa Wersja z powiększonym kontrastem Wersja tekstowa
FACEBOOK...

Wydarzenia biletowane w OCK

od: do:

KASA CZYNNA
  • poniedziałek, czwartek, piątek - godz. 15:00-19:00
  • wtorek, środa - godz. 11:00-15:00
  • sobota, niedziela - godzina przed planowaną imprezą
  • godzina przed pierwszym seansem w kinie do rozpoczęcia ostatniego seansu | repertuar link
  • sprzedaż biletów online (https://ock.systembiletowy.pl/) kończy się na godzinę przed planowanym wydarzeniem/seansem w kinie

bilety w sprzedaży poza OCK i w OCK | koncert przeniesiony z 4.02.2022
3 czerwca
zagra zespół "Raz, Dwa, Trzy" należący już do klasyki - występujący od ponad trzydziestu lat - którego prostota i szczerość trafia do każdego, z koncertem pt. "Raz, dwa, trzy... dzieści lat jak jeden koncert!". Zespół w tylko sobie znany sposób potrafił połączyć talent literacki Adama Nowaka z muzyczną finezją i fantazją, wytwarzając swój własny, charakterystyczny i rozpoznawalny muzyczno-literacki język. Przez te wszystkie lata zespół zbudował ogromną więź ze słuchaczami, grając tysiące koncertów - od małych klubów po wielkie sale koncertowe. To właśnie koncerty stały się znakiem rozpoznawczym "Raz, Dwa, Trzy" - jego swoistym DNA.

bilety w sprzedaży poza OCK i w OCK
11 czerwca
zostanie zaprezentowany muzyczny spektakl dla całej rodziny z udziałem bohaterów kultowej bajki "Strażak Sam" pt . "Strażak Sam na żywo - Cyrkowa Przygoda". Spektakl jest polską wersją międzynarodowego przeboju teatralnego, który podbił serca małych widzów w całej Europie! To bogata scenografia i oprawa muzyczna, pełnowymiarowe postacie i przede wszystkim wspaniała okazja dla całej rodziny na wspólne wyjście do teatru. Spektakl to nie tylko rozrywka, ale również edukacja w zakresie zagrożeń pożarowych i procedur bezpieczeństwa. Strażak Sam zaprasza na Dzień Otwarty Straży Pożarnej, podczas którego dowiemy się jak wygląda jego praca, jak ugasić pożar i zostać małym bohaterem. Tymczasem do miasteczka Pontypandy przyjeżdża cyrk! Tak zaczyna się wielka przygoda. Na scenie wystąpią najważniejsze postacie z bajki, w pełnowymiarowych kostiumach - Strażak Sam, Komendant  Steel, Penny, Elvis oraz niesforny Norman. Będzie też Jupiter, najsłynniejszy wóz strażacki. W Pontypandy czekają niezwykle przygody, podczas których poznacie nowych przyjaciół i usłyszycie premierowe piosenki!

bilety w sprzedaży poza OCK
29 czerwca
odbędzie się stand-up Mateusza Sochy pt. "Ile można?".  Mateusz Socha to dynamiczny i energiczny komik, który wyspecjalizował się w tzw. storytellingu. Cechą charakterystyczną jego występów są pełne dygresji i wewnętrznych anegdot, długie i złożone historie, które zawsze są zamykane sprawnie użytą klamrą. W sprawny sposób odbija on  piłeczki od publiczności, nie daje sobie wejść na głowę i ciężko go wybić z rytmu, bez problemu wraca do swoich żartów, nawet po dłuższej dywagacji czy rozmowie z widzem.

bilety w sprzedaży w OCK
11 września odbędzie się spektakl w wykonaniu Grażyny Barszczewskiej i Grzegorza Damięckiego pt. "Sceny niemalże małżeńskie Stefanii Grodzieńskiej". Teksty satyryczne niezapomnianej Stefanii Grodzieńskiej – mistrzyni inteligentnej i dowcipnej obserwacji rzeczywistości oraz liryczne piosenki Jerzego Jurandota – składają się na ciepły, pełen humoru i życzliwej ironii spektakl, nawiązujący do najlepszych tradycji polskiego kabaretu literackiego. Grażyna Barszczewska i Grzegorz Damięcki sprawią, że będziecie śmiać się do łez, by po chwili się wzruszać. To będzie wieczór pełen wyrafinowanego dowcipu i doskonałego aktorstwa.

bilety w sprzedaży w OCK
1 października
odbędzie się  koncert "Krzesimir Dębski zaprasza. Przeboje wielkiego ekranu" w wykonaniu Warsaw Impressione Orchestra - którą tworzą muzycy na co dzień współpracujący, m.in. z Teatrem Wielkim – Operą Narodową, Filharmonią Narodową, Polską Orkiestrą Radiową, Sinfonią Varsovią oraz wyróżniający się studenci i absolwenci Uniwersytetu Muzycznego Fryderyka Chopina w Warszawie - pod dyrekcją Krzesimira Dębskiego - kompozytora, skrzypka jazzowego, aranżera i producenta muzycznego, Mileny Lange (sopran) - artystki o szerokim kręgu zainteresowań muzycznych, laureatki wielu konkursów wokalnych dla młodych wykonawców, uczestniczki wielu kursów mistrzowskich prowadzonych przez wybitnych mistrzów śpiewu operowego, z powodzeniem koncertującej na scenach filharmonicznych i teatralnych i Damiana Wilmy (baryton) - artysty współpracującego z Teatrem Wielkim – Operą Narodową w Warszawie, gdzie wykonywał wiele partii w spektaklach operowych, laureata wielu konkursów wokalnych. Koncert poprowadzi Laura Łącz - aktorka, która wystąpiła w kilkudziesięciu filmach fabularnych, telewizyjnych, serialach, przedstawieniach teatralnych i Teatru Telewizji.

bilety w sprzedaży poza OCK i w OCK
3 października
wystąpi Maciej Maleńczuk w koncercie pt. "Klauzula sumienia". Z pewnością można powiedzieć, że to jeden z najważniejszych, najbardziej charyzmatycznych, a przy tym kontrowersyjnych artystów ostatnich czterech dekad. Pieśniarz obdarzony świetnym głosem i darem pisania tekstów pełnych ciekawych obserwacji - nie zawsze miłych. Klauzula sumienia nakazuje więcej nie mówić i słuchać. Koncert promuje album "Klauzula sumienia", podczas którego nie zabraknie również największych pieśni artysty - "Ostatnia nocka", "Tango libido", "Sługi za szlugi", "Synu", czy "Dawna dziewczyno".

bilety w sprzedaży poza OCK i w OCK | koncert przeniesiony z 5.03.2022/26.03.2022 
9 października
odbędzie się koncert w wykonaniu International Queen Chamber Orchestra, z udziałem Kenny Hooster'a oraz Ladies Trio, pt. "The Queen Symphonica". To najnowszy projekt Woytek Mrozek Production, który powstał na podstawie największych przebojów legendarnej grupy "Queen". Projekt ten odznacza się różnorodnością i bogactwem brzmienia, rytmu, koloru, harmonii i melodyjności muzyki grupy "Queen". Podczas dwugodzinnego koncertu zostanie zaprezentowanych 21 największych przebojów zespołu.

bilety w sprzedaży w OCK
20 października
odbędzie się, w ramach projektu Dom otwarty z cyklu Muzyka - źródło skojarzeń, recital fortepianowy Grzegorza Niemczuka pt. "Wielcy Romantycy. Schumann, Chopin, Mendelssohn, Grieg, Schubert, Liszt, Verdi" prezentujący największych kompozytorów epoki romantycznej oraz ich arcydzieła na fortepian.

bilety w sprzedaży poza OCK

21 października
odbędzie się spektakl komediowy pt. "Nerwica natręctw" w wykonaniu (w zmiennej obsadzie) Jowity Budnik, Katarzyny Herman/Katarzyny Ankudowicz/Małgorzaty Rudzkiej, Karoliny Sawki, Andrzeja Zielińskiego/Artura Barcisia, Rafała Królikowskiego i Zdzisława Wardejna. To lekka opowieść o skomplikowanych osobowościach, spektakl o tym, co może się wydarzyć, kiedy pacjenci gabinetu psychiatrycznego zaczną leczyć się nawzajem w oczekiwaniu na lekarza...

bilety w sprzedaży w OCK
13 listopada
odbędzie się spektakl komediowy pt. "Za rok o tej samej porze" w wykonaniu Olgi Bończyk i Piotra Gąsowskiego. To zabawna, piękna i wzruszająca historia. Romantyczna komedia Bernarda Slade’a była broadwayowskim przebojem lat 70. Zyskała uznanie widowni i krytyków, zdobywając nominację do Nagrody Tony dla najlepszej sztuki oraz nagrodę Drama Desk dla najlepszej nowej sztuki amerykańskiej. Za scenariusz do filmu Bernard Slade otrzymał nominację do Oscara. On i Ona spotykają się przypadkowo w uzdrowisku w północnej Kalifornii w 1951 roku. Zakochują się w sobie, ale z oczywistych względów muszą się rozstać. Postanawiają jednak spotykać się co roku, w tym samym hotelu, by wspólnie spędzić weekend.

bilety w sprzedaży w OCK
18 listopada odbędzie się koncert Anity Lipnickiej w ramach trasy "Anita Lipnicka | O miłości... akustycznie". Oprócz takich evergreenów jak "Piosenka Księżycowa", "Piękna i Rycerz" czy "Mosty", będzie można usłyszeć, m.in. "Nothing Compares 2 U" Sinéad O’Connor , "Love Song" zespołu The Cure, czy "Into my arms" Nicka Cave’a. Jest również szansa, że widzowie poznają przedpremierowo piosenki z najnowszego albumu, nad którym Anita Lipnicka obecnie pracuje. Po ogromnym sukcesie trasy "Intymnie", podczas której Anita Lipnicka świętowała 25-lecie swojej pracy twórczej, Artystka zapowiada serię wyjątkowych koncertów zaplanowanych na jesień 2022. Tym razem będzie ją można usłyszeć i zobaczyć wraz z zespołem w niezwykle kameralnej odsłonie.

bilety w sprzedaży poza OCK i w OCK
30 listopada Teatr Piasku Tetiany Galitsyny
zaprezentuje spektakl pt. "Opowieść wigilijna". Widziałeś już "Opowieść wigilijną"? W takiej odsłonie na pewno nie! Zobaczmy na żywo niesamowitą sztukę malowania piaskiem i światłem. Usiądźmy wygodnie w Teatrze Piasku i razem z bliskimi dajmy się ponieść bożonarodzeniowej atmosferze. Przypomnijmy sobie, co w naszym życiu tak naprawdę jest ważne.

bilety w sprzedaży poza OCK i w OCK
3 grudnia
zostanie zaprezentowany przez artystów baletu Opery Kijowskiej, balet w III aktach - z librettem  według Charlesa Perraulta, z choreografią według Mariusa Petipy i muzyką na motywach Piotra Czajkowskiego - pt. "Śpiąca królewna". Kto z nas nie wspomina magicznego świata baśni, których z zapartym tchem słuchaliśmy kiedy rodzice nam je czytali przed snem…? Kto z nas nie pamięta stu lat snu pięknej Królewny Aurory, która już w dniu swoich chrzcin została skazana przez złą wróżkę na śmierć od ukłucia igłą gdy osiągnie wiek dorosły? Pamiętamy, że ten zły czar dobra Wróżka Bzu zamieniła na sto lat snu, z którego zbudzi ją pocałunek pięknego księcia. Pomimo wielkiej ostrożności ze strony dworu, niestety zła Wróżka Carabosse podstępem doprowadza do spełnienia swojego zaklęcia, 16 letnia Królewna Aurora wraz z całym dworem zapada w 100 letni sen.

bilety w sprzedaży poza OCK i w OCK
5 grudnia
odbędzie się spektakl komediowy, w wykonaniu Piotra Cyrwusa, Mai Barełkowskiej, Mikołaja Kubackiego, Łukasza Szczepanowskiego i (zamiennie) Zofii Bohosiewicz/Kamili Janik, pt. "Fanatyk. Mistrzostwa świata w łowieniu metodą gruntową". Legendarna pasta o fanatyku wędkarstwa powraca w 2022 roku w formie spektaklu komediowego. W roli ekscentrycznej głowy rodziny Gałeckich ponownie Piotr Cyrwus! W upalną czerwcową niedzielę Andrzej Gałecki przygotowuje się do obejrzenia transmisji telewizyjnej z Mistrzostw Świata w Łowieniu Metodą Gruntową. Z wielu powodów ten dzień okaże się przełomowy dla wszystkich domowników. W tle tragikomicznych wydarzeń rodzinnych będziemy śledzić konfrontacje polskiej reprezentacji wędkarskiej w Kazachstanie, mierzyć się z konfliktem pokoleniowym i problemem zapaści miast powiatowych.

bilety w sprzedaży w OCK - wkrótce
15 grudnia
odbędzie się, w ramach projektu Dom otwarty z cyklu Muzyka - źródło skojarzeń, Recital fortepianowy Anny Lipiak


piątek
3.06 godz. 19:30 "Raz, dwa, trzy... dzieści lat jak jeden koncert!" - koncert zespołu "Raz, Dwa, Trzy" | koncert przeniesiony z 4.02.2022

sobota
11.06 godz. 10:00, 12:30 "Strażak Sam na żywo - Cyrkowa Przygoda" - spektakl muzyczny dla całej rodziny

środa
29.06 godz. 19:00 "Ile można?" - stand-up Mateusza Sochy
niedziela
11.09 godz. 18:00 "Sceny niemalże małżeńskie Stefanii Grodzieńskiej" - spektakl w wykonaniu Grażyny Barszczewskiej i Grzegorza Damięckiego

sobota
1.10 godz. 18:00 "Krzesimir Dębski zaprasza. Przeboje wielkiego ekranu" - koncert w wykonaniu Warsaw Impressione Orchestra pod dyrekcją Krzesimira Dębskiego, Mileny Lange (sopran) i Damiana Wilmy (baryton), prowadzenie koncertu Laura Łącz
poniedziałek
3.10 godz. 19:00 "Klauzula sumienia" - koncert Macieja Maleńczuka

niedziela
9.10 godz. 19:00 Koncert "The Queen Symphonica" w wykonaniu International Queen Chamber Orchestra, z udziałem Kenny Hooster'a oraz Ladies Trio | koncert przeniesiony z 5.03.2022/ 26.03.2022
czwartek
20.10 godz. 18:00 "Wielcy Romantycy. Schumann, Chopin, Mendelssohn, Grieg, Schubert, Liszt, Verdi" - recital fortepianowy Grzegorza Niemczuka w ramach projektu Dom otwarty z cyklu Muzyka - źródło skojarzeń
piątek
21.10 godz. 17:30, 20:15 "Nerwica natręctw" - spektakl komediowy w wykonaniu (w zmiennej obsadzie) Jowity Budnik, Katarzyny Herman / Katarzyny Ankudowicz / Małgorzaty Rudzkiej, Karoliny Sawki, Andrzeja Zielińskiego / Artura Barcisia, Rafała Królikowskiego i Zdzisława Wardejna

niedziela
13.11 godz. 18:00 "Za rok o tej samej porze" - spektakl komediowy w wykonaniu Olgi Bończyk i Piotra Gąsowskiego

piątek
18.11 godz. 19:00 "Anita Lipnicka | O miłości... akustycznie" - koncert  Anity Lipnickiej
środa
30.11 godz. 19:00 "Opowieść wigilijna" - spektakl w wykonaniu Teatru Piasku Tetiany Galitsyny

sobota
3.12 godz. 18:00 "Śpiąca królewna" - balet w III aktach w wykonaniu Ballet Opera of Kiev

poniedziałek
5.12 godz. 19:00 "Fanatyk. Mistrzostwa świata w łowieniu metodą gruntową" - spektakl komediowy, w wykonaniu Piotra Cyrwusa, Mai Barełkowskiej, Mikołaja Kubackiego, Łukasza Szczepanowskiego i (zamiennie) Zofii Bohosiewicz/Kamili Janik

czwartek
15.12 godz. 18:00 Recital fortepianowy Anny Lipiak w ramach projektu Dom otwarty z cyklu Muzyka - źródło skojarzeń
Za ewentualne zmiany przepraszamy i prosimy o śledzenie wydarzeń na naszej stronie oraz w Głosie Ziemi Oświęcimskiej.


logo miasta i informacja, że miasto Oświęcim wspiera UkrainęSolidarni z Ukrainą | На солідарність з Україною Drodzy Mieszkańcy Oświęcimia, Zbiórka darów prowadzona jest bezpośrednio przez Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej , w punkcie przy ul. Partyzantów 1 , gdzie przyjmuje dary codziennie (oprócz niedzieli) w godzinach 10:00-13:00 , a we wtorki w godzinach 10:00-17:00 . Nadal zbierane...czytaj więcej...
maj 2022
  P W Ś C P S N
17 1
18 2 3 4 5 6 7 8
19 9 10 11 12 13 14 15
20 16 17 18 19 20 21 22
21 23 24 25 26 27 28 29
22 30 31
poprzedni następny

W GALERII

Realizacja: HEXADE.COM (Grafik, projektant, webdesigner)