Wersja standardowa Wersja z powiększonym kontrastem Wersja tekstowa
FACEBOOK...

VI Lubię smoki 2016

od: do:

W dniach od 1 do 26 czerwca 2016 roku (podsumowanie konkursu, wręczenie nagród, otwarcie pokonkursowej wystawy 1 czerwca o godzinie 16:00) w Oświęcimskim Centrum Kultury prezentowana była pokonkursowa wystawa VI Konkursu Plastycznego "Lubię smoki".

Konkurs, organizowany w ramach obchodów Dnia Dziecka, adresowany do dzieci i młodzieży z terenu powiatu oświęcimskiego, służy poznaniu baśni, legend i mitów z różnych regionów świata, zachęceniu do poszukiwań opisów fantastycznych stworów w literaturze światowej, a także rozwijaniu twórczej wyobraźni dzieci i młodzieży. 

Do udziału w konkursie zostało nadesłanych 631 prac plastycznych przez 618 autorów.

Komisja w składzie: Kinga Pawlik – plastyk, Monika Sitek – plastyk, Magdalena Prochowska – plastyk, przyznała nagrody specjalne, równorzędne nagrody i wyróżnienia w dwóch kategoriach wiekowych oraz zakwalifikowała do udziału w pokonkursowej wystawie prace 85 autorów.

-nagrody specjalne:

1.Natalia Wyroba, 14 lat – Zespół Szkół Zawodowych Towarzystwa Salezjańskiego, Oświęcim
2.Michał Kosowski, 15 lat – Zespół Szkół Zawodowych Towarzystwa Salezjańskiego, Oświęcim

-kategoria wiekowa – uczniowie klas IV–VI:

-równorzędne nagrody:

1.Wiktoria Wójcik, 11 lat (2 prace), Grojec
2.Patrycja Jurecka, 12 lat – Sołectwo, Stawy Grojeckie
3.Izabela Boba, 13 lat – Szkoła Podstawowa nr 2, Osiek
4.Faustyna Maria Klęczar, 11 lat – Szkoła Podstawowa nr 2, Osiek
5.Julia Urzędowska, 13 lat – Młodzieżowy Dom Kultury, Oświęcim
6.Martyna Jedynowicz, 13 lat – Młodzieżowy Dom Kultury, Oświęcim
7.Maciej Dominik, Młodzieżowy Dom Kultury, Oświęcim
8.Sara Gancarczyk, 12 lat – Oświęcimskie Centrum Kultury, Oświęcim
9.Alicja Spiechowicz, 10 lat – Oświęcimskie Centrum Kultury, Oświęcim
10.Patrycja Porębska, 11 lat – Oświęcimskie Centrum Kultury, Oświęcim
11.Natalia Łazik, 11 lat – Oświęcimskie Centrum Kultury, Oświęcim
12.Wiktoria Kaim, 12 lat – Oświęcimskie Centrum Kultury, Oświęcim
13.Mariola Żmuda, 11 lat – Oświęcimskie Centrum Kultury, Oświęcim
14.Wiktoria Gomułka, 12 lat – Oświęcimskie Centrum Kultury, Oświęcim
15.Katarzyna Kamyk, 10 lat (2 prace) – Zespół Szkół nr 1, Oświęcim i Oświęcimskie Centrum Kultury, Oświęcim
16.Kinga Kokoszka, 12 lat – Zespół Szkół nr 1, Oświęcim
17.Julia Dybczyńska, 11 lat – Zespół Szkolno-Przedszkolny, Nowa Wieś
18.Sara Matlak, 11 lat – Szkoła Podstawowa nr 1, Oświęcim
19.Ksawier Fundakowski, 12 lat – Zespół Szkolno-Przedszkolny, Witkowice
20.Krystian Podstawa, 12 lat – Stowarzyszenie „Szansa”, Oświęcim
21.Arleta Kleszczewska, 10 lat - Szkoła Podstawowa nr 9, Oświęcim
22.Daria Mrozik, 10 lat – Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji Gminy Oświęcim, Brzezinka
23.Oliwia Głowa, 11 lat, Nowa Wieś
24.Emilia Cendrowska, 12 lat – Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 1, Osiek
25.Justyna Tadych, 11 lat – Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 1, Osiek

-równorzędne wyróżnienia:

1.Aneta Pawelec, 11 lat – Zespół Szkolno-Gimnazjalny, Kęty
2.Anna Bochniak, 11 lat – Zespół Szkolno-Gimnazjalny nr 1, Kęty
3.Julia Kubica, 11 lat – Zespół Szkolno-Gimnazjalny nr 1, Kęty
4.Martyna Króliczek, 11 lat – Zespół Szkolno-Gimnazjalny nr 2 Kęty
5.Wiktoria Wierońska, 10 lat – Zespół Szkolno-Gimnazjalny nr 2, Kęty
6.Katarzyna Byrska, 10 lat – Dom Kultury, Kęty
7.Aleksandra Gołowieszko, 12 lat – Młodzieżowy Dom Kultury, Oświęcim
8.Michał Matysik, 11 lat – Młodzieżowy Dom Kultury, Oświęcim
9.Oliwia Lizoniak, 10 lat – Oświęcimskie Centrum Kultury, Oświęcim 
10.Szymon Wojtulewicz, 12 lat – Zespół Szkół nr 1, Oświęcim
11.Dominik Juda, 11 lat – Zespół Szkół nr 1, Oświęcim
12.Julia Wąsik, 12 lat – Zespół Szkół nr 1, Oświęcim
13.Weronika Ptaszyńska, 12 lat – Zespół Szkół nr 1, Oświęcim
14.Karolina Kokoszka, 12 lat – Zespół Szkół nr 1, Oświęcim
15.Wojciech Dominik, 10 lat – Zespół Szkół nr 1, Oświęcim
16.Martyna Mendyk, 11 lat – Zespół Szkół nr 1, Oświęcim
17.Dominika Fajer, 12 lat – Zespół Szkół nr 1, Oświęcim
18.Oliwia Foltyn, 13 lat – Szkoła Podstawowa, Grojec
19.Natalia Niegel, 11 lat – Szkoła Podstawowa nr 2, Osiek
20.Patrycja Gasidło, 12 lat – Zespół Szkolno-Gimnazjalny, Nowa Wieś
21.Magdalena Kała, Zespół Szkolno-Przedszkolny, Przeciszów

-kategoria wiekowa – uczniowie szkół gimnazjalnych:

-równorzędne nagrody:


1.Anna Kubiczek, 15 lat – Miejskie Gimnazjum nr 2, Oświęcim
2.Dawid Hufnagel, 15 lat – Miejskie Gimnazjum nr 2, Oświęcim
3.Julia Nieśpielak, 15 lat – Miejskie Gimnazjum nr 2, Oświęcim
4.Karolina Drabczyk, 16 lat – Miejskie Gimnazjum nr 2, Oświęcim
5.Justyna Kukla, 14 lat – Młodzieżowy Dom Kultury, Oświęcim
6.Maria Kalemba, 14 lat – Samorządowy Zespół Szkół nr 1, Chełmek
7.Agnieszka Hodur, 15 lat (2 prace) – Oświęcimskie Centrum Kultury, Oświęcim
8.Julia Kaspera, 16 lat – Gimnazjum Gminne nr 2, Zaborze
9.Maciej Michalik, 13 lat – Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 4, Gimnazjum nr 1, Brzeszcze
10.Sonia Kawka, 15 lat – Zespół Szkół Zawodowych Towarzystwa Salezjańskiego, Oświęcim
11.Julia Konarczak, 15 lat – Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 1, Osiek
12.Oliwia Matlak, 16 lat – Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 1, Osiek

-równorzędne wyróżnienia:

1.Kinga Socha, Miejskie Gimnazjum nr 2, Oświęcim
2.Daria Jamrozy, 15 lat – Miejskie Gimnazjum nr 2, Oświęcim
3.Katarzyna Wójcik, 14 lat – Zespół Szkół Zawodowych Towarzystwa Salezjańskiego, Oświęcim
4.Piotr Sporysz, 14 lat – Zespół Szkół Zawodowych Towarzystwa Salezjańskiego, Oświęcim
5.Adriana Siembida, 15 lat – Zespół Szkół Zawodowych Towarzystwa Salezjańskiego, Oświęcim 
6.Urszula Spyrka, 13 lat (2 prace) – Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 4, Gimnazjum nr 1, Brzeszcze
7.Paulina Kała, 14 lat (2 prace) – Oświęcimskie Centrum Kultury, Oświęcim
8.Igor Stoczek, 14 lat – Młodzieżowy Dom Kultury, Oświęcim
9.Wiktoria Janisz, 13 lat – Zespół Szkolno-Gimnazjalny nr 2, Kęty
10.Natalia Wrona, 15 lat – Zespół Szkolno-Gimnazjalny nr 2, Kęty
11.Sara Sanak, 13 lat – Zespół Szkolno-Przedszkolny, Piotrowice
12.Elżbieta Dwornik, 16 lat – Zespół Szkolno-Przedszkolny, Bulowice
13.Joanna Sroka, 16 lat – Gimnazjum Gminne nr 2, Zaborze

-prace przestrzenne:

-równorzędne nagrody:


1.Patrycja Sroka, 15 lat – Zespół Szkół nr 1, Oświęcim
2.Anna Jaromin, 14 lat – Zespół Szkół nr 1, Oświęcim
3.Joanna Mrowiec, 11 lat – Zespół Szkolno-Gimnazjalny nr 1, Kęty
4.Adam Kozak, 12 lat – Gimnazjum Gminne nr 2, Zaborze
5.Zuzanna Tobiczyk, 14 lat – Gimnazjum Gminne nr 2, Zaborze
6.Marcel Wądrzyk, 11 lat - Szkoła Podstawowa, Poręba Wielka

-równorzędne wyróżnienia:

1.Martyna Dzióbek, 11 lat – Szkoła Podstawowa, Poręba Wielka
2.Ewa Domżał, 10 lat, Grojec
3.Paulina Musiał, 12 lat – Szkoła Podstawowa nr 2, Osiek
4.Katarzyna Wasilewska, 11 lat – Sołectwo, Stawy Grojeckie
5.Julia Górska, 12 lat – Sołectwo, Stawy Grojeckie
6.Zuzanna Równicka, 11 lat – Sołectwo, Stawy Grojeckie

Autorzy prac zakwalifikowanych do udziału w pokonkursowej wystawie:


1.Aleksandra Wójcik, 11 lat – Zespół Szkolno-Gimnazjalny nr 1, Kęty
2.Martyna Kliś, 11 lat – Zespół Szkolno-Gimnazjalny nr 1, Kęty
3.Karolina Sołtysik, 11 lat, Grojec
4.Natalia Podleś, 13 lat (2 prace) – Szkoła Podstawowa nr 11, Oświęcim
5.Natalia Krawczyk, 13 lat - Szkoła Podstawowa, Poręba Wielka
6.Nicola Rydzoń, 12 lat - Szkoła Podstawowa, Poręba Wielka
7.Bartłomiej Czech, 11 lat – Szkoła Podstawowa, Poręba Wielka
8.Kacper Gargacz, 12 lat - Szkoła Podstawowa, Poręba Wielka
9.Gabriela Kwaczała, 12 lat - Szkoła Podstawowa, Poręba Wielka
10.Maja Smółka, 11 lat - Szkoła Podstawowa, Poręba Wielka
11.Igor Cebulski, 11 lat - Szkoła Podstawowa, Poręba Wielka
12.Milena Huczek, 11 lat - Szkoła Podstawowa, Poręba Wielka
13.Bartosz Marzec, 12 lat – Szkoła Podstawowa, Poręba Wielka
14.Aleksandra Piętka, 11 lat – Zespół Szkolno-Przedszkolny, Piotrowice
15.Miłosz Michałek, 12 lat – Zespół Szkolno-Przedszkolny, Przeciszów
16.Oliwia Kościelnik, 12 lat – Zespół Szkolno-Przedszkolny, Przeciszów
17.Zuzanna Michałek, 12 lat – Zespół Szkolno-Przedszkolny, Przeciszów
18.Marzena Szyszka, 12 lat – Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 1, Osiek
19.Maria Smajek, 15 lat – Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 1, Osiek
20.Justyna Neczek, 11 lat – Szkoła Podstawowa nr 2, Osiek
21.Oskar Kasperczyk, 13 lat – Szkoła Podstawowa nr 2, Osiek
22.Estera Jurecka, 12 lat – Szkoła Podstawowa nr 2, Osiek
23.Mateusz Garwacki, 11 lat – Szkoła Podstawowa nr 2, Osiek
24.Paulina Jekiełek, 12 lat – Szkoła Podstawowa nr 2, Osiek
25.Kornelia Forma, 12 lat – Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 4, Szkoła Podstawowa nr 1, Brzeszcze
26.Emilia Guzik, 14 lat – Zespół Szkół Zawodowych Towarzystwa Salezjańskiego, Oświęcim
27.Michał Pezdek, 14 lat – Zespół Szkół Zawodowych Towarzystwa Salezjańskiego, Oświęcim
28.Hubert Biernat, 11 lat – Zespół Szkolno-Gimnazjalny nr 1, Szkoła Podstawowa nr 1, Kęty
29.Katarzyna Płonka, 12 lat – Zespół Szkolno-Gimnazjalny, Nowa Wieś
30.Emilia Fik, 12 lat – Zespół Szkół nr 1, Oświęcim
31.Selena Wrzalik, 10 lat – Zespół Szkół nr 1, Oświęcim
32.Barbara Gil, 13 lat – Zespół Szkół nr 1, Oświęcim
33.Julia Knurowska, 12 lat – Zespół Szkół nr 1, Oświęcim
34.Martyna Olejarz, 12 lat – Zespół Szkół nr 1, Oświęcim
35.Emilia Machura, 11 lat – Zespół Szkół nr 1, Oświęcim
36.Kamila Wojas, 13 lat – Zespół Szkół nr 1, Oświęcim
37.Stanisław Ptaszyński, 12 lat – Zespół Szkół nr 1, Oświęcim 
38.Gabriela Jarosz, 12 lat – Szkoła Podstawowa nr 1, Oświęcim
39.Patrycja Kluska, 13 lat – Zespół Szkół nr 1, Oświęcim
40.Nina Bytomska, 13 lat – Zespół Szkół nr 1, Oświęcim
41.Julia Uroda, 12 lat – Zespół Szkół nr 1, Oświęcim
42.Julia Cabak, 13 lat – Zespół Szkół nr 1, Oświęcim
43.Agata Pytlik, 13 lat – Zespół Szkół nr 1, Oświęcim    
44.Zuzanna Wasztyl, 12 lat – Szkoła Podstawowa nr 5, Oświęcim
45.Kacper Mazgała, 12 lat – Szkoła Podstawowa nr 5, Oświęcim
46.Kinga Czarnik, 10 lat – Szkoła Podstawowa nr 5, Oświęcim
47.Zuzanna Bednarczyk, 12 lat – Szkoła Podstawowa nr 5, Oświęcim
48.Kaja Karkoszka, 12 lat – Szkoła Podstawowa nr 9, Oświęcim
49.Anna Brudny, 11 lat – Szkoła Podstawowa nr 9, Oświęcim
50.Julia Michoń, 11 lat – Szkoła Podstawowa nr 9, Oświęcim
51.Natalia Prędka, 12 lat – Szkoła Podstawowa nr 9, Oświęcim
52.Wiktoria Bzibziak, 12 lat – Szkoła Podstawowa nr 9, Oświęcim
53.Tomasz Mleczko, 10 lat – Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 5, Szkoła Podstawowa nr 2, Brzeszcze
54.Martyna Szewczyk, 12 lat – Młodzieżowy Dom Kultury, Oświęcim
55.Martyna Hryncyszyn, 10 lat – Młodzieżowy Dom Kultury, Oświęcim
56.Michał Rybak, 11 lat – Młodzieżowy Dom Kultury, Oświęcim
57.Mateusz Rybak, 12 lat – Młodzieżowy Dom Kultury, Oświęcim
58.Martyna Belniak, 10 lat – Oświęcimskie Centrum Kultury, Oświęcim
59.Antonina Białas, 14 lat (2 prace) – Oświęcimskie Centrum Kultury, Oświęcim
60.Julia Martyka, 15 lat – Oświęcimskie Centrum Kultury, Oświęcim
61.Kinga Papuga, 15 lat – Gimnazjum Gminne nr 2, Zaborze
62.Paulina Kała, 14 lat - Gimnazjum Gminne nr 2, Zaborze
63.Maksymilian Nowak, 16 lat – Gimnazjum Gminne nr 2, Zaborze
64.Aleksandra Moskal, 14 lat – Gimnazjum Gminne nr 2, Zaborze
65.Zofia Ryś, 16 lat – Gimnazjum Gminne nr 2, Zaborze
66.Aleksandra Mrozik, 12 lat – Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 1, Przecieszyn
67.Mikołaj Grucel, 15 lat – Miejskie Gimnazjum nr 2, Oświęcim
68.Wiktoria Bylica, 14 lat (2 prace) – Miejskie Gimnazjum nr 2, Oświęcim
69.Agnieszka Korona, 15 lat – Miejskie Gimnazjum nr 2, Oświęcim
70.Alicja Pijaj, 15 lat – Miejskie Gimnazjum nr 2, Oświęcim
71.Maciej Moc, 15 lat – Miejskie Gimnazjum nr 2, Oświęcim
72.Julia Piotrowicz, 15 lat – Miejskie Gimnazjum nr 2, Oświęcim
73.Martyna Kościelnik, 15 lat – Miejskie Gimnazjum nr 2, Oświęcim
74.Karolina Szyjka, 16 lat – Miejskie Gimnazjum nr 2, Oświęcim
75.Julia Scąber, 15 lat – Miejskie Gimnazjum nr 2, Oświęcim
76.Anna Chmielowska, 15 lat – Miejskie Gimnazjum nr 2, Oświęcim  
77.Aleksandra Mrozik, 12 lat – Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji Gminy Oświęcim, Brzezinka
78.Kamila Waliczek, 9 lat – Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji Gminy Oświęcim, Brzezinka
79.Patrycja Jażdżewska, 14 lat – Zespół Szkół nr 1, Chełmek
80.Małgorzata Kulka, 16 lat – Gimnazjum nr 1, Brzeszcze
81.Aleksandra Papuga, 15 lat – Gimnazjum nr 1, Brzeszcze
82.Natalia Kwiotek, 13 lat – Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 2, Kęty
83.Andżelika Nikliborc, 14 lat – Zespół Szkół Zawodowych Towarzystwa Salezjańskiego, Oświęcim
84.Martyna Gleba, 13 lat – Zespół Szkół Zawodowych Towarzystwa Salezjańskiego, Oświęcim
85.Kamil Zelech, 16 lat – Zespół Szkół Zawodowych Towarzystwa Salezjańskiego, Oświęcim



logo ockWydarzenia biletowane w Oświęcimskim Centrum Kultury Oświęcimskie Centrum Kultury wznowiło sprzedaż biletów na przeniesione wydarzenia zaplanowane od września oraz rozpoczęło sprzedaż biletów na wybrane powakacyjne wydarzenia premierowe . Bilety na niektóre przedsięwzięcia dostępne są w sprzedaży wyłącznie poza Oświęcimskim...czytaj więcej...

dzisiaj

wrzesień 2021
  P W Ś C P S N
35 1 2 3 4 5
36 6 7 8 9 10 11 12
37 13 14 15 16 17 18 19
38 20 21 22 23 24 25 26
39 27 28 29 30
poprzedni następny

W GALERII

Realizacja: HEXADE.COM (Grafik, projektant, webdesigner)