Wersja standardowa Wersja z powiększonym kontrastem Wersja tekstowa
FACEBOOK...

VIII Taki Taniec 2022

od: do:

na zdjęciu laureaci grand prix

28 maja 2022 roku w Oświęcimskim Centrum Kultury odbywał się, pod patronatem Prezydenta Miasta Oświęcim, VIII Ogólnopolski Festiwal Tańca "Taki Taniec".

Festiwal "Taki Taniec" - popularyzujący taniec jako atrakcyjną formę aktywnego stylu życia - adresowany jest do uczestników w wieku 6-25 lat - dla formacji i zespołów - dla różnych kategorii tanecznych: taniec towarzyski, hip-hop, disco dance i cheerleaders, show dance, teatr tańca, jazz i taniec współczesny.

Podczas festiwalu, poza konkursem, wystąpiła Formacja Towarzyskiego "Elita Lejdis" z Oświęcimskiego Centrum Kultury, która swój taniec zadedykowała Pawłowi Kaźnicy.

VIII Ogólnopolski Festiwal Tańca "Taki Taniec" 2022 galeria

Komisja sędziowska w składzie:
- Jacek Kremer - sędzia główny
- Robert Chodara
- Sławomir Orawiec
- Dariusz Wiewiórka

po obejrzeniu konkursowych prezentacji 103 formacji/zespołów przyznała

nagrody i wyróżnienia:


- taniec towarzyski – dzieci

  • I miejsce
    Ciniminis
    , Szkoła Tańca Prestiż, Oświęcim
  • II miejsce
    Secrets
    , Szkoła Tańca Prestiż, Oświęcim
  • III miejsce
    Migotki
    , Szkoła Tańca Prestiż, Oświęcim

- taniec towarzyski – juniorzy

  • I miejsce
    Euphoria
    , Szkoła Tańca Prestiż, Oświęcim
  • II miejsce
    Golden Ladies
    , Akademia Tańca i Sportu "Mass-Team", Radomsko
  • III miejsce
    Magic Stars
    , Szkoła Tańca Prestiż, Oświęcim

- jazz, taniec współczesny – dzieci

  • I miejsce
    Elite 4
    , Akademia Tańca Elite, Jaworzno

  • II miejsce
    Zespół Echo
    , Studio Finezz, Wadowice
  • III miejsce
    Dance a Lot Kids Team
    , Akademia Tańca Dance a Lot, Tarnowskie Góry

- jazz, taniec współczesny – juniorzy

  • I miejsce
    Antidotum Team Junior
    , Akademia Tańca Antidotum, Częstochowa
  • II miejsce
    Elite 2
    , Akademia Tańca Elite, Jaworzno
  •  III miejsce
    GRW Jazz Junior
    , Grawitacja Dance Academy, Oświęcim
  • wyróżnienie
    DZA Uśmiech
    , Młodzieżowy Dom Kultury, Rzeszów
  • wyróżnienie
    Sztos Dance
    , Kremer Dance Studio, Libiąż

- jazz, taniec współczesny – młodzież

  • I miejsce
    GRW Art One
    , Grawitacja Dance Academy, Oświęcim
  • II miejsce
    Saturday Fever
    , Prywatna Szkoła Baletowa, Bielsko-Biała
  • III miejsce
    Antidotum Senior Team
    , Akademia Tańca Antidotum, Częstochowa
  • wyróżnienie
    Perły, Studio Tańca Releve, Cieszyn

- hip-hop – dzieci

  • I miejsce
    MDS Kids
    , Szkoła Tańca MDS, Niepołomice
  • II miejsce
    Skos 2
    , Zespół Taneczny Skos, Andrychów
  • III miejsce
    eMotion Kip Hop
    , eMotion Dance Academy, Oświęcim

- hip-hop – juniorzy

  • I miejsce
    GRW Junior
    , Grawitacja Dance Academy, Oświęcim
  • II miejsce
    Potworaki
    , Miejski Ośrodek Kultury i Sportu, Pyskowice
  • III miejsce
    Bulletproof
    , Studio Tańca i Fitness Flex, Spytkowice
  • wyróżnienie
    MDS Junior
    , Szkoła Tańca MDS, Niepołomice

- hip-hop – młodzież

  • I miejsce
    Szanujmy Się
    , Check This Out, Rybnik
  • II miejsce
    elDe
    , Let's Dance Studio Tańca, Gliwice
  • III miejsce
    elDe Move
    , Let's Dance Studio Tańca, Gliwice

- disco dance, cheerleaders – dzieci

  • I miejsce
    Iskierki
    , Akademia Tańca i Sportu "Mass-Team", Radomsko
  • II miejsce
    Gimone grupa początkująca
    , UKS Orlęta, Sosnowiec
  • III miejsce
    Cheer As
    , Akademia Tańca AS, Sosnowiec

- disco dance, cheerleaders – juniorzy

  • I miejsce
    Graffiti Cheerleaders
    , Ever Active, Chorzów
  • II miejsce
    Shake
    , Młodzieżowy Dom Kultury, Oświęcim
  • III miejsce
    Super Gimone
    , UKS Orlęta, Sosnowiec

- show dance, teatr tańca – dzieci

  • I miejsce
    GRW Jazz Kids
    , Grawitacja Dance Academy, Oświęcim
  • II miejsce
    Polly Art Team Kids
    , Polly Art Academy, Opole
  • II miejsce
    VDS Show White Team
    , Victoria Dance Studio, Myślenice
  • wyróżnienie
    Mały Feniks gr. II
    , Staromiejskie Centrum Kultury Młodzieży, Kraków

- show dance, teatr tańca – juniorzy

  • I miejsce
    Polly Art Team Juniors
    , Polly Art Academy, Opole
  • II miejsce
    Grupa taneczna Beznazwy II
    , Samorządowe Centrum Kultury, Mielec
  • III miejsce
    Feniks Junior
    , Staromiejskie Centrum Kultury Młodzieży, Kraków
  • wyróżnienie
    VDS Show Elite
    , Victoria Dance Studio, Maków Podhalański

- show dance, teatr tańca – młodzież

  • I miejsce
    GRW Show
    , Grawitacja Dance Academy, Oświęcim
  • II miejsce
    Polly Art Team Adults
    , Polly Art Academy, Opole
  • III miejsce
    Feniks
    , Staromiejskie Centrum Kultury Młodzieży, Kraków
  • wyróżnienie
    Grupa Tańca Beznazwy
    , Samorządowe Centrum Kultury, Mielec  

- Nagroda Prezydenta Miasta Oświęcim

  • Grand Prix
    GRW Show
    , Grawitacja Dance Academy, Oświęcim


Strona główna gazety Głos Ziemi Oświęcimskiej, białe tło na większości strony drobny druk, zdjęcia, tytułGłos Ziemi Oświęcimskiej nr 11 online 15 listopada 2022 roku został wydany listopadowy numer Głosu Ziemi Oświęcimskiej . Gazeta będzie kolportowana do mieszkań i budynków prywatnych na terenie miasta. Zapraszamy również do lektury gazety w wersji elektronicznej . Kolejny numer ukaże się 13 grudnia 2022 roku . ...czytaj więcej...
grudzień 2022
  P W Ś C P S N
48 1 2 3 4
49 5 6 7 8 9 10 11
50 12 13 14 15 16 17 18
51 19 20 21 22 23 24 25
52 26 27 28 29 30 31
poprzedni następny

W GALERII

Realizacja: HEXADE.COM (Grafik, projektant, webdesigner)