Wersja standardowa Wersja z powiększonym kontrastem Wersja tekstowa
FACEBOOK...

Wydarzenia biletowane w OCK

od: do:

Oświęcimskie Centrum Kultury wznowiło sprzedaż biletów na przeniesione wydarzenia zaplanowane od września oraz rozpoczęło sprzedaż biletów na wybrane powakacyjne wydarzenia premierowe.

Bilety na niektóre przedsięwzięcia dostępne są w sprzedaży wyłącznie poza Oświęcimskim Centrum Kultury.

KASA CZYNNA
poniedziałek, czwartek, piątek | godz. 15:00-19:00
wtorek, środa | godz. 11:00-15:00
sobota, niedziela | na godzinę przed planowaną imprezą
oraz na godzinę przed pierwszym seansem w kinie do rozpoczęcia ostatniego seansu | repertuar link

aktualizacja 5.10.2021

Impreza przeniesiona | bilety w sprzedaży w OCK i poza OCK
16 października
odbędzie się spektakl komediowy w wykonaniu Mileny Staszuk, Jarosława Boberka, Michała Koterskiego, Radosława Pazury, Maurycego Popiela, pt. "Wąsik". Wąsik, ach, ten wąsik... Potrafi sporo namieszać! Nie tylko wywoła dodatkowy stres w oczekiwaniu na przyszłego teścia, ale też sprowokuje wiele komicznych sytuacji. A co najważniejsze – pomoże głównemu bohaterowi stać się mężczyzną! A o co chodzi z tym wąsikiem – dowiecie się, oglądając ten przezabawny spektakl.

Impreza premierowa | bilety w sprzedaży w OCK
24 października odbędzie się koncert jednego z najważniejszych i najpopularniejszych zespołów młodego pokolenia "Kwiatu Jabłoni" - zespołu folkowo-popowego założonego w 2018 roku przez rodzeństwo Kasię Sienkiewicz, która śpiewa i gra na instrumentach klawiszowych oraz Jacka Sienkiewicza, w zespole grającym na mandolinie, a także zajmującym się tworzeniem muzyki elektronicznej. Zespół zaprasza słuchaczy do świata pełnego mądrych i ważnych przemyśleń.

Impreza premierowa | bilety w sprzedaży poza OCK
26 października
wystąpi Kortez w ramach trasy "Kortez - Kwadro Tour 2021". Tej jesieni Kortez odwiedzi miasta, do których dawno nie zaglądał i również takie, w których nigdy jeszcze nie grał. W programie koncertów, oprócz kluczowych piosenek z repertuaru Korteza ("Zostań", "Od dawna już wiem", "Hej Wy", "Pierwsza", "Z imbirem", 'Nic tu po mnie"), znajdzie się kilka nowych kompozycji jak i rzadziej wykonywane utwory ("Co myślisz?", "Czy to już jest dno?", "Wiem, że mnie podglądasz", "Wracaj do domu", "Dlaczego z Tobą jestem?", "Mój dom" i inne).

Impreza premierowa | bilety w sprzedaży w OCK
29 października
odbędzie się koncert specjalny zespołu "Besides" z okazji 10-lecia istnienia, z gościnnym udziałem kwartetu smyczkowego, podczas którego zostaną zaprezentowane utwory z ostatniej płyty zespołu "Bystanders" oraz z wcześniejszych wydawnictw. Zespół "Besides" w zaledwie trzy lata od powstania stał się jednym z najpopularniejszych zespołów na polskiej scenie post-rockowej. Kwartet, grający niszowy gatunek muzyki, podbił serca milionów ludzi w Polsce podczas telewizyjnego talent show - "Must Be The Music", zdobywając główną nagrodę w ósmej edycji programu.

Impreza przeniesiona | bilety w sprzedaży w OCK i poza OCK
14 listopada
w spektaklu komediowym, w wykonaniu (w zmiennej obsadzie) Jowity Budnik, Katarzyny Herman / Katarzyny Ankudowicz / Małgorzaty Rudzkiej, Karoliny Sawki, Artura Barcisia / Andrzeja Zielińskiego, Rafała Królikowskiego, Zdzisława Wardejna, pt. "Nerwica natręctw"... w poczekalni u genialnego psychiatry spotka się kilkoro pacjentów. Są to osoby cierpiące na takie fobie jak: niekontrolowane przeklinanie (choroba Touretta), przeliczanie wszystkiego (arytmomania), strach przed bakteriami (nozofobia), powtarzanie każdego zdania (palialia), niemożność stanięcia na linii, czy tytułowa nerwica natręctw. A gdy z powodu niekończącej się absencji lekarza pacjenci zaczynają się leczyć sami, zapowiada się prawdziwa jazda... Będzie zabawnie!

Impreza premierowa | bilety w sprzedaży w OCK
18 listopada
odbędzie się, w ramach projektu "Kultura 50/50", zaduszkowy koncert jazzowy, promujący płytę pt. „Longing", w wykonaniu zespołu „New Bone” - kwintetu jazzowego złożonego z samych uznanych muzyków. Pięcioma, w tym trzema autorskimi, płytami utwierdzili swoja pozycję na polskim rynku jazzowym. O ich dotychczasowych dokonaniach niezwykle entuzjastycznie wypowiadali się cenieni w tej branży artyści i dziennikarze - Jarek Śmietana, Piotr Baron, Bogdan Chmura.

Impreza przeniesiona | bilety w sprzedaży poza OCK
20 listopada
wystąpi wokalista, kompozytor, autor tekstów i multiinstrumentalista - Sławek Uniatowski - z koncertem pt. "The Best of II. Ciechowski, Wodecki, Sinatra, Zaucha". Po gorąco przyjętej trasie "The Best Of" - przed nami druga odsłona koncertów Sławka Uniatowskiego z utworami jego największych, muzycznych idoli! Ciechowski, Wodecki, Sinatra, Zaucha. Podczas koncertu nie zabraknie największych utworów z płyty "Methamorphosis", a także muzycznych zapowiedzi z nadchodzącego albumu "Wielki Błękit", którego premiera zaplanowana jest na grudzień 2020 roku.

Impreza przeniesiona | bilety w sprzedaży poza OCK
21 listopada wybierzemy się w niezwykłą muzyczną podróż w świat ulubionych bajek. Bohaterowie zejdą z ekranu, by podzielić się najpiękniejszymi i najbardziej znanymi utworami podczas koncertu pt. "Muzyczne show. Bajki świata". Poczynając od Stumilowego Lasu, który zwiedzimy w towarzystwie Kubusia Puchatka, wpłyniemy na wielkie wody południowego Pacyfiku pod przywództwem legendarnej Vaiany, by przez chwilę zanurkować z Małą Syrenką w niezmierzonych, morskich głębinach. Następnie wskakując na latający dywan wraz z Aladynem dolecimy, aż do indiańskiej wioski Pocahontas. Nagle Zaplątani na lianie z Tarzanem wylądujemy na gorącej Sawannie gdzie panuje słynny Król Lew, by potem ochłodzić się w mroźniej Krainie Lodu...

Impreza premierowa | bilety w sprzedaży w OCK i poza OCK

27 listopada odbędzie się akustyczny koncert znanego, popularnego polskiego wokalisty - od ponad 25 lat goszczącego na polskich scenach - Andrzeja Piasecznego - jednego z najpopularniejszych polskich wokalistów. Utwory "Niecierpliwi", "Prawie do nieba", "Imię deszczu", "Chodź, przytul, przebacz", "Śniadanie do łóżka" - to tylko niektóre z wielkich przebojów, za które publiczność go pokochała.

Impreza premierowa | bilety w sprzedaży w OCK
28 listopada 2021 w spektaklu komediowym o namiętnościach, ukrytych marzeniach, o tym czego pragniemy, a boimy się po to sięgnąć, pt. "Najsłodszy owoc", wystąpią (w zmiennej obsadzie) Edyta Herbuś / Anna Matysiak / Joanna Jabłczyńska, Kaja Paschalska / Alicja Kwiatkowska, Krzysztof Wieszczek / Paweł Okraska, Bartek Firlet / Adam Adamonis. A gdyby się tak zamienić... rolami, partnerami, życiem. Ten owoc w ogrodzie sąsiada słodszy! Za ścianą mają lepiej, na pewno...

Impreza przeniesiona | bilety w sprzedaży w OCK i poza OCK
4 grudnia
odbędzie się "Koncert Wiedeński" - programowo nawiązujący do tradycyjnych gali i noworocznych koncertów odbywających się w Wiedniu. Zabrzmią przeboje króla walca - Johanna Straussa, popisowe arie z najsłynniejszych operetek - "Zemsta nietoperza", "Księżniczka czardasza", "Wesoła wdówka", "Baron cygański" i "Kraina uśmiechu" oraz, między innymi walc "Nad pięknym modrym Dunajem", aria Barinkaya "Wielka sława to żart", duet wszech czasów "Usta milczą dusza śpiewa", polka "Tritsch-Tratsch" i słynny "Marsz Radeckiego". W koncercie wezmą udział soliści operowi, którym będzie towarzyszył Kameralny Zespół Straussowski.

Impreza przeniesiona | bilety w sprzedaży w OCK i poza OCK
12 grudnia Michał Bajor
zaprezentuje nowy program koncertowy oparty na premierowym wydawnictwie płytowym "Kolor Cafe. Przeboje włoskie i francuskie", które ukazało się jesienią 2019 roku. Na płycie znalazły się jego ulubione piosenki włoskie i francuskie - od przejmującej "Je sui malade" Dalidy, przez kolorowe "Couleur cafe" Gainsburga, czy roztańczone "Quando, quando", aż po dramatyczny "Hymn miłości" Piaf. Dla miłośników talentu Michała Bajora i sympatyków włoskich oraz francuskich przebojów to będzie niezapomniany koncert!

Impreza premierowa | bilety w sprzedaży w OCK i poza OCK
17 grudnia
wystąpi Kabaret "Ani Mru-Mru" w najnowszym programie pt. "Cirque de Volaille" w... odsłonie cyrkowej! Cirque de Volaille – ewidentnie miało być Voila, no ale jest jak jest... Dlatego zaserwują roladę humoru, oczywiście nie wieprzową, z solidną porcją prawdziwej satyry w środku!


sobota
16.10 godz. 17:00 "Wąsik" – spektakl komediowy w wykonaniu Mileny Staszuk, Jarosława Boberka, Michała Koterskiego, Radosława Pazury i Maurycego Popiela | spektakl przeniesiony z 24.10.2020/14.02.2021

niedziela
24.10 godz. 18:00 Koncert zespołu "Kwiat Jabłoni"
wtorek
26.10 godz. 20:45 Koncert "Kortez - Kwadro Tour 2021"

piątek
29.10 godz. 20:00 Koncert zespołu "Besides" - koncert specjalny z okazji 10-lecia zespołu "Besides" z gościnnym udziałem kwartetu smyczkowego

niedziela
14.11 godz. 16:00, 19:00 "Nerwica natręctw" - spektakl komediowy w wykonaniu (w zmiennej obsadzie) Jowity Budnik, Katarzyny Herman / Katarzyny Ankudowicz  / Małgorzaty Rudzkiej, Karoliny Sawki, Artura Barcisia / Andrzeja Zielińskiego, Rafała Królikowskiego, Zdzisława Wardejna | spektakl przeniesiony z 15.03.2020/7.09.2020/28.02.2021 - bilety z wcześniejszych terminów: godz. 16:00/17:30 obowiązują na godz. 16:00, bilety z godz. 18:30/20:00 obowiązują na godz. 19:00

czwartek
18.11 godz. 18:00 "Longing" - koncert zespołu "New Bone"
sobota
20.11 godz. 19:00 "The Best of II. Ciechowski, Wodecki, Sinatra, Zaucha" - koncert Sławka Uniatowskiego | koncert przeniesiony z 4.11.2020/21.03.2021

niedziela
21.11 godz. 17:00 Koncert "Muzyczne show. Bajki świata" | koncert przeniesiony z 8.11.2020/11.04.2021

sobota
27.11 godz. 18:00 Koncert Andrzej Piaseczny akustycznie

niedziela
28.11 godz. 18:00 "Najsłodszy owoc" - spektakl komediowy w wykonaniu (w zmiennej obsadzie) Edyty Herbuś / Anny Matysiak / Joanny Jabłczyńskiej, Kai Paschalskiej / Alicji Kwiatkowskiej, Krzysztofa Wieszczka / Pawła Okraski, Bartka Firleta / Adama Adamonisa
sobota
4.12 godz. 18:30 "Koncert Wiedeński" - przeboje Straussa, arie i duety z operetek wiedeńskich w wykonaniu solistów oraz Kameralnego Zespołu Straussowskiego | koncert przeniesiony z 24.04.2020/19.06.2020/12.02.2021

niedziela
12.12 godz. 18:00 "Kolor Cafe. Przeboje włoskie i francuskie" - koncert Michała Bajora | koncert przeniesiony z 26.04.2020/6.12.2020/24.04.2021

piątek
17.12 godz. 18:00 "Cirque de Volaille" - program Kabaretu "Ani Mru-Mru"

Za ewentualne zmiany przepraszamy i prosimy o śledzenie wydarzeń na naszej stronie oraz w Głosie Ziemi Oświęcimskiej.


logo ockWydarzenia biletowane w Oświęcimskim Centrum Kultury Oświęcimskie Centrum Kultury wznowiło sprzedaż biletów na przeniesione wydarzenia zaplanowane od września oraz rozpoczęło sprzedaż biletów na wybrane powakacyjne wydarzenia premierowe . Bilety na niektóre przedsięwzięcia dostępne są w sprzedaży wyłącznie poza Oświęcimskim...czytaj więcej...
październik 2021
  P W Ś C P S N
39 1 2 3
40 4 5 6 7 8 9 10
41 11 12 13 14 15 16 17
42 18 19 20 21 22 23 24
43 25 26 27 28 29 30 31
poprzedni następny

W GALERII

Realizacja: HEXADE.COM (Grafik, projektant, webdesigner)