Wersja standardowa Wersja z powiększonym kontrastem Wersja tekstowa
FACEBOOK...

Wydarzenia biletowane w OCK

od: do:

Szanowni Państwo!

w związku z obostrzeniami związanymi z limitowaniem liczby uczestników podczas wydarzeń artystycznych, w instytucjach kultury, z wyłączaniem z dopuszczanego limitu osób zaszczepionych, prosimy o zapoznanie się z regulaminem wewnętrznym Oświęcimskiego Centrum Kultury dotyczącym możliwości weryfikacji osób niewliczających się w limity osób przebywających na terenie instytucji kultury podczas wydarzeń biletowanych/niebiletowanych i imprez organizowanych przez Oświęcimskie Centrum Kultury.

W związku z powyższym uczestnicy wydarzeń mają możliwość złożenia Oświadczenia woli - zgody osoby chcącej dobrowolnie okazać paszport covidowy oraz okazania dobrowolnie i z własnej inicjatywy do wglądu organizatorowi paszportu covidowego.

W przypadku zakupu biletów online i zadeklarowania chęci okazania paszportu covidowego prosimy o zaznaczenie w formularzu, przy dokonywaniu transakcji opcji zaszczepienia, wypełnienie Oświadczenia woli - zgody osoby chcącej dobrowolnie okazać paszport covidowy oraz przyniesienie go wraz z paszportem na wydarzenie, na które zostanie zakupiony bilet. Oświadczenie można również wypełnić przed wydarzeniem.

Osoby, które dokonywać będą zakupu biletów w kasie OCK mogą wypełnić i złożyć oświadczenie w kasie oraz okazać paszport covidowy podczas dokonywania transakcji.

Dziękujemy za wyrozumiałość i zrozumienie sytuacji.

Regulamin w zakresie możliwości weryfikacji osób niewliczających się w limity osób przebywających na terenie instytucji kultury podczas organizowanych wydarzeń i imprez.

KASA CZYNNA
poniedziałek, czwartek, piątek | godz. 15:00-19:00
wtorek, środa | godz. 11:00-15:00
sobota, niedziela | na godzinę przed planowaną imprezą
oraz na godzinę przed pierwszym seansem w kinie do rozpoczęcia ostatniego seansu | repertuar link


bilety w sprzedaży poza OCK i w OCK
4 lutego
zagra zespół "Raz, Dwa, Trzy" należący już do klasyki - występujący od ponad trzydziestu lat - którego prostota i szczerość trafia do każdego, z koncertem pt. "Raz, dwa, trzy... dzieści lat jak jeden koncert!". Zespół w tylko sobie znany sposób potrafił połączyć talent literacki Adama Nowaka z muzyczną finezją i fantazją, wytwarzając swój własny, charakterystyczny i rozpoznawalny muzyczno-literacki język. Przez te wszystkie lata zespół zbudował ogromną więź ze słuchaczami, grając tysiące koncertów - od małych klubów po wielkie sale koncertowe. To właśnie koncerty stały się znakiem rozpoznawczym "Raz, Dwa, Trzy" - jego swoistym DNA.

bilety w sprzedaży w OCK
6 lutego
odbędzie się, w ramach projektu Dom otwarty z cyklu Muzyka - źródło skojarzeń, pierwszy z czterech, zaplanowanych w 2022 roku, recitali fortepianowych w wykonaniu Anny Lipiak i Grzegorza Niemczuka. Pierwszy z recitali, pt. "Miłość w muzyce", wykona Anna Lipiak. Pianistce towarzyszył będzie, ze słowem o muzyce, Grzegorz Niemczuk. Recital "Miłość w muzyce" inspirowany jest miłością i jej różnymi obliczami. W programie znajdą się utwory Klary i Roberta Schumannów opisujące wielkie romantyczne uczucie, Fryderyka Chopina opiewające marzenia i wielkie uczucie oraz legendarna historia mitologicznej miłości Orfeusza i Eurydyki opisana piękną i wzruszającą muzyką Christopha Wilibalda Glucka.

bilety w sprzedaży poza OCK i w OCK
12 lutego
odbędzie się spektakl komediowy, w wykonaniu (w zmiennej obsadzie) Barbary Kurdej-Szatan/Katarzyny Ucherskiej, Damiana Kulca, Antoniego Pawlickiego, Piotra Grabowskiego/Marcina Perchucia i Artura Barcisia, pt. "Porwanie" o... człowieku, który w obliczu widma bankructwa decyduje się na szalone rozwiązanie swoich kłopotów, bo człowiek bez środków do życia bywa nieprzewidywalny. Może wtedy dopuścić się zupełnie nierozsądnych czynów...

bilety w sprzedaży poza OCK
18 lutego
odbędzie się stand-up Piotrka Szumowskiego pt. "Enzymy i Pioruny". Piotrek Szumowski - Komik Dookoła Świata, Półczłowiek, Półgłówek, komik, autor, erudyta, tancerz, nie wojownik ma za sobą tysiące przemierzonych kilometrów, setki napisanych puent i uśmiech wart miliona słów (Jak to uśmiech ma za sobą? Na tyle głowy czy co?).

bilety w sprzedaży w OCK
25 lutego
- nie po raz pierwszy - zagoszczą bohaterki przebojowego spektaklu teatralnego z pogranicza musicalu, kabaretu i farsy pt. "Klimakterium... i już". Bohaterkami musicalu są cztery kobiety w wieku "menopauzalnym". Wszystkie mają problemy, z którymi muszą się same uporać. A w grupie zawsze raźniej. Spektakl ilustruje w sposób humorystyczny, jak różnymi sposobami można sobie poradzić z problemami. Jedne bohaterki chcą się poddać terapii hormonalnej, inne boją się jej i wybierają ziołolecznictwo, jeszcze inne idą w kierunku ćwiczeń gimnastycznych... Spektakl złożony jest z wielu piosenek wplecionych w akcję.

bilety w sprzedaży w OCK
26 lutego
pojawią się bohaterki drugiej części kultowego spektaklu teatralnego z pogranicza musicalu, kabaretu i farsy pt. "Klimakterium 2, czyli menopauzy szał". Wydawało się, że w temacie... klimakterium zostało powiedziane już wszystko. Na szczęście nie! Elżbieta Jodłowska powróciła z nowym hitem! "Klimakterium 2, czyli menopauzy szał" powstał na wyraźną prośbę publiczności, która chciała poznać dalsze losy bohaterek – już nie młodych, ale jakże młodych. Zupełnie nowe piosenki we wspaniałych aranżacjach i z zabawnymi tekstami, których nie można przestać nucić, złożone choreograficzne układy i ta niepowtarzalna energia, którą występujące na scenie aktorki dzielą się z publicznością. Część z nich pojawiła się w "Klimakterium... i już", ale do tego zacnego grona dołączyły nowe artystki - wszystkie znakomite. I każda z nich wnosi do spektaklu coś zupełnie niepowtarzalnego.

bilety w sprzedaży poza OCK i w OCK
5 marca
odbędzie się koncert w wykonaniu International Queen Chamber Orchestra, z udziałem Kenny Hooster'a oraz Ladies Trio, pt. "The Queen Symphonica". To najnowszy projekt Woytek Mrozek Production, który powstał na podstawie największych przebojów legendarnej grupy "Queen". Projekt ten odznacza się różnorodnością i bogactwem brzmienia, rytmu, koloru, harmonii i melodyjności muzyki grupy "Queen". Podczas dwugodzinnego koncertu zostanie zaprezentowanych 21 największych przebojów zespołu.

bilety w sprzedaży poza OCK i w OCK
18 marca Teatr Piasku Tetiany Galitsyny zaprezentuje spektakl pt. "Królowa Śniegu". Udaj się w artystyczną podróż do świata lodu, czarów i magii opowiedzianej śniegiem, piaskiem i światłem. Poczuj dreszczyk emocji oraz dziecięcą radość, oglądając tę zachwycającą zimową opowieść. Pozwól, by Królowa Śniegu zabrała Cię do swojego lodowego zamku.

bilety w sprzedaży poza OCK i w OCK
20 marca
odbędzie się spektakl komediowy, w wykonaniu (w zmiennej obsadzie) Anny Muchy, Jakuba Wonsa/Anny Korcz, Michała Sitarskiego, Katarzyny Cichopek/Magdaleny Smalary, Wojciecha Medyńskiego/Jakuba Wonsa, Bogdana Kalusa pt. "Przygoda z ogrodnikiem". To spektakl o małżeństwie Dzikich. Oboje marzyli o karierze aktorskiej, jednak nie poszło im ona najlepiej. Znacznie więcej sukcesów niż na scenie osiągają w biznesie – radząc innym, jak żyć! I chociaż jako specjaliści od samorozwoju świetnie się sprawdzają, to prywatnie dogadują się coraz gorzej...

bilety w sprzedaży w OCK
25 marca
w spektaklu, o najsłynniejszej parze w dziejach Hollywood, która do dzisiaj budzi podziw i fascynuje wielbicieli na całym świecie,pt. "Być jak Elizabeth Taylor" wystąpią Małgorzata Foremniak, Paweł Deląg, Martyna Kliszewska i Jakub Przebindowski. Wielkie emocje, namiętność, dowcip i wzruszenie. Miała tylko siedmiu mężów, ale ślub brała aż osiem razy. Miłość Elizabeth Taylor do dwukrotnego męża Richarda Burtona niosła życie poza konwenansami. Kochali się i nienawidzili, zdradzali i nie potrafili bez siebie żyć...

bilety w sprzedaży poza OCK i w OCK
2 kwietnia odbędzie się spektakl komediowy pt. "Cudowna terapia" w wykonaniu Dominiki Ostałowskiej, Dariusza Kordka i Artura Pontka. To komedia małżeńska, którą powinni zobaczyć wszyscy, którzy są, byli lub planują być w związku. Małżeństwo to niebo czy piekło? Państwo Dorek są doświadczonym małżeństwem, które - jak to w życiu - ma za sobą dobre i złe chwile. Spotykamy ich, kiedy są wypaleni i znudzeni, a zarazem groteskowi w swoich małżeńskich kłótniach o drobiazgi. Doszli do wniosku, że nie pozostaje im nic innego, jak się rozstać. Przed ostateczną decyzją wybrali się jednak do wybitnego psychoterapeuty, by dać sobie ostatnią szansę na uratowanie małżeństwa...

bilety w sprzedaży poza OCK
23 kwietnia wystąpi Antoni Syrek Dąbrowski ze stand-upem pt. "Życie" oraz Łukasz Kowalski z programem "I tak się powoli żyje".

bilety w sprzedaży poza OCK i w OCK
13 maja
odbędzie się spektakl komediowy w wykonaniu Daniela Olbrychskiego i Tomasza Karolaka pt. "Niespodziewany powrót". To gąszcz różnych wątków, które splatają się w wyśmienitą komedię. Daniel Olbrychski wciela się w postać aktora, który ma zagrać króla Leara. Szczególna trema i wielkie nadzieje związane z podjęciem tak dużego aktorskiego wyzwania nie są Olbrychskiemu obce. W końcu sam mierzył się z nimi, kiedy grał główne role w spektaklach Szekspira. Tłem dla aktorskich rozterek są skomplikowane relacje rodzinne. Ważną postacią jest zwłaszcza syn głównego bohatera – w tej roli Tomasz Karolak.


piątek
4.02 godz. 19:30 "Raz, dwa, trzy... dzieści lat jak jeden koncert!" - koncert zespołu "Raz, Dwa, Trzy"

niedziela
6.02 godz. 18:00 "Miłość w muzyce" - recital fortepianowy Anny Lipiak w ramach projektu Dom otwarty z cyklu Muzyka - źródło skojarzeń
sobota
12.02 godz. 16:00, 19:00 "Porwanie" - spektakl komediowy w wykonaniu (w zmiennej obsadzie) Barbary Kurdej-Szatan/Katarzyny Ucherskiej, Damiana Kulca, Antoniego Pawlickiego, Piotra Grabowskiego/Marcina Perchucia i Artura Barcisia, w reżyserii Artura Barcisia

niedziela
13.02 godz. 18:00 "Walentynki z TVS" - koncert w wykonaniu Katarzyny Piowczyk, Jacka Silskiego, Izabeli Fojcik, Magdy i Zbyszka Lemańskiego | koncert - już nie jako walentynkowy został przeniesiony na inny termin - szczegóły wkrótce podamy
piątek
18.02 godz. 19:00 "Enzymy i Pioruny" - stand-up Piotrka Szumowskiego

piątek
25.02 godz. 18:00 "Klimakterium... i już" - muzyczny spektakl komediowy

sobota
26.02 godz. 18:00 "Klimakterium 2, czyli menopauzy szał" - muzyczny spektakl komediowy

sobota
5.03 godz. 19:00 Koncert "The Queen Symphonica" w wykonaniu International Queen Chamber Orchestra, z udziałem Kenny Hooster'a oraz Ladies Trio

piątek
18.03 godz. 19:00 "Królowa Śniegu" - spektakl w wykonaniu Teatru Piasku Tetiany Galitsyny

niedziela
20.03 godz. 16:00, 19:00 "Przygoda z ogrodnikiem" - spektakl komediowy w wykonaniu (w zmiennej obsadzie) Anny Muchy, Jakuba Wonsa/Anny Korcz, Michała Sitarskiego, Katarzyny Cichopek/Magdaleny Smalary, Wojciecha Medyńskiego/Jakuba Wonsa, Bogdana Kalusa
piątek
25.03 godz. 19:00 "Być jak Elizabeth Taylor" - spektakl w wykonaniu Małgorzaty Foremniak, Pawła Deląga, Martyny Kliszewskiej i Jakuba Przebindowskiego

sobota
2.04 godz. 17:00 "Cudowna terapia" - spektakl komediowy w wykonaniu Dominiki Ostałowskiej, Dariusza Kordka i Artura Pontka

sobota
23.04 godz. 18:00 "Życie" - stand-up Antoniego Syrka-Dąbrowskiego i program "I tak się powoli żyje" Łukasza Kowalskiego

piątek
13.05 godz. 18:00 "Niespodziewany powrót" - spektakl komediowy w wykonaniu Daniela Olbrychskiego i Tomasza Karolaka

Za ewentualne zmiany przepraszamy i prosimy o śledzenie wydarzeń na naszej stronie oraz w Głosie Ziemi Oświęcimskiej.


Strona główna gazety Głos Ziemi Oświęcimskiej, białe tło na większości strony drobny druk, zdjęcia, tytułGłos Ziemi Oświęcimskiej nr 1 online 25 stycznia 2022 roku został wydany styczniowy numer Głosu Ziemi Oświęcimskiej . Gazeta będzie kolportowana do mieszkań i budynków prywatnych na terenie miasta. Zapraszamy również do lektury gazety w wersji elektronicznej . Kolejny numer ukaże się wyjątkowo w poniedziałek 28 lutego...czytaj więcej...

dzisiaj

styczeń 2022
  P W Ś C P S N
52 1 2
01 3 4 5 6 7 8 9
02 10 11 12 13 14 15 16
03 17 18 19 20 21 22 23
04 24 25 26 27 28 29 30
05 31
poprzedni następny

W GALERII

Realizacja: HEXADE.COM (Grafik, projektant, webdesigner)