Wersja standardowa Wersja z powiększonym kontrastem Wersja tekstowa
FACEBOOK...

XXV Moje marzenia 2021

od: do:

na kolorowym tle napis moje marzenia, kolorowa tęcza, termin wystawy
W dniach od 31 maja do 30 czerwca 2021 roku (podsumowanie konkursu, wręczenie nagród i otwarcie pokonkursowej wystawy 31 maja o godzinie 17:00) w Oświęcimskim Centrum Kultury prezentowana będzie pokonkursowa wystawa XXV Konkursu Plastycznego "Moje marzenia", adresowanego do uczestników w wieku 5-13 lat z terenu powiatu oświęcimskiego, pragnących za pomocą dowolnej techniki plastycznej przedstawić swoje marzenia.

Komisja w składzie: Jadwiga Ryś-Matlak, Monika Sitek, Arleta Uroda, Magdalena Prochowska, po obejrzeniu 157 prac konkursowych, przyznała równorzędne wyróżnienia I, II i III stopnia w trzech kategoriach wiekowych oraz wyróżniła udziałem w pokonkursowej wystawie prace 37 autorów.
  • nagroda specjalna
Denis Krawczyk – Samorządowy Zespół Szkół nr 1, Chełmek

- kategoria wiekowa – dzieci w wieku przedszkolnym

  • wyróżnienia I stopnia
Jan Polak – Przedszkole Samorządowe, Grojec
Iga Janik – Laboratorium Sztuki, Oświęcim
Zuzanna Bałut – Niepubliczne Przedszkole „Bajka”, Oświęcim
Jakub Czekaj - Niepubliczne Przedszkole „Bajka”, Oświęcim
Nikola Kuźniar – Miejskie Przedszkole nr 7, Oświęcim
Maria Pacyna – Przedszkole Samorządowe, Poręba Wielka
Nina Ciastoń – Przedszkole Samorządowe, Zaborze
  • wyróżnienia II stopnia
Emilia Wichrowska – Przedszkole Publiczne, Graboszyce
Laura Zięba – Przedszkole Publiczne, Graboszyce
Liliana Pawełek – Przedszkole Publiczne, Graboszyce
Rita Drożdż – Przedszkole Publiczne, Graboszyce
Katarzyna Dawiec – Przedszkole Samorządowe, Poręba Wielka
  • wyróżnienia III stopnia
Hanna Adamik – Przedszkole Publiczne, Graboszyce
Paula Gąsior – Niepubliczne Przedszkole „Bajka”, Oświęcim
Aleksandra Młodzik – Niepubliczne Przedszkole „Bajka”, Oświęcim
Nadia Widuch – Niepubliczne Przedszkole „Bajka”, Oświęcim
Maja Noworyta – Przedszkole Samorządowe, Zaborze

- kategoria wiekowa – uczniowie klas I–III
  • wyróżnienia I stopnia
Martyna Olearczyk – Młodzieżowy Dom Kultury, Oświęcim
Agata Kukowska – Młodzieżowy Dom Kultury, Oświęcim
Małgorzata Kolasa – Młodzieżowy Dom Kultury, Oświęcim
Alicja Kręźlewicz – Młodzieżowy Dom Kultury, Oświęcim
Maria Wójcik –  Młodzieżowy Dom Kultury, Oświęcim
Gabriela Skoczek – Młodzieżowy Dom Kultury, Oświęcim
Idalia Zaborska – Młodzieżowy Dom Kultury, Oświęcim
Zuzanna Kołakowska – Oświęcimskie Centrum Kultury, Oświęcim
Maria Polczyk – Szkoła Podstawowa nr 7, Oświęcim
  • wyróżnienia II stopnia
Antoni Sidzina – Szkoła Podstawowa nr 2, Brzeszcze
Iga Kawiorska – Młodzieżowy Dom Kultury, Oświęcim
Aleksandra Głąb – Młodzieżowy Dom Kultury, Oświęcim
Zuzanna Łabaj – Oświęcim
Kalina Grochal – Szkoła Podstawowa nr 4, Oświęcim
Wiktor Ziomkiewicz (2 prace) – Szkoła Podstawowa nr 4, Oświęcim
  • wyróżnienia III stopnia
Maja Żydek – Szkoła Podstawowa, Brzezinka
Paulina Andryszczak – Samorządowy Zespół Szkół nr 1, Chełmek
Magdalena Maciołek – Laboratorium Sztuki, Oświęcim
Tatiana Ćmiel – Młodzieżowy Dom Kultury, Oświęcim
Hanna Olearczyk – Młodzieżowy Dom Kultury, Oświęcim
Maja Zajas – Oświęcimskie Centrum Kultury, Oświęcim
Grzegorz Densoł – Szkoła Podstawowa nr 7, Oświęcim
Emilia Kościelnik – Szkoła Podstawowa nr 7, Oświęcim
Lena Kozub – Szkoła Podstawowa nr 7, Oświęcim

- kategoria wiekowa – uczniowie klas IV–VI
  • wyróżnienia I stopnia
Emilia Jędrzejczyk – Szkoła Podstawowa nr 2, Brzeszcze
Anna Tarczyńska – Szkoła Podstawowa nr 2, Brzeszcze
Amadeusz Bęgziak – Laboratorium Sztuki, Oświęcim
Aleksandra Sobczuk (2 prace) – Szkoła Podstawowa nr 4, Oświęcim
Patrycja Gierałtowicz – Szkoła Podstawowa nr 5, Oświęcim
Krzysztof Miłoń – Szkoła Podstawowa nr 8, Oświęcim
  • wyróżnienia II stopnia
Barbara Winczowska – Szkoła Podstawowa nr 2, Brzeszcze
Natalia Morydz – Młodzieżowy Dom Kultury, Oświęcim
Gabriela Szpindor – Oświęcimskie Centrum Kultury, Oświęcim
Zuzanna Konopka – Szkoła Podstawowa nr 4, Oświęcim
Marek Dejko – Szkoła Podstawowa nr 4, Oświęcim
Emilia Ścierska (2 prace) – Szkoła Podstawowa nr 4, Oświęcim
Tatiana Ignaczak – Szkoła Podstawowa nr 5, Oświęcim
  • wyróżnienia III stopnia
Gabriela Trojak – Głębowice
Nikola Bara – Młodzieżowy Dom Kultury, Oświęcim
Gabriela Koczur – Młodzieżowy Dom Kultury, Oświęcim
Wojciech Krzyścin – Młodzieżowy Dom Kultury, Oświęcim
Maria Nędza – Szkoła Podstawowa nr 2, Oświęcim
Lena Stefańska (2 prace) – Szkoła Podstawowa nr 2, Oświęcim
Patrycja Wilczak – Szkoła Podstawowa nr 2, Oświęcim
Julia Konopka – Szkoła Podstawowa nr 4, Oświęcim
Adam Pieczonka – Szkoła Podstawowa nr 4, Oświęcim
Emilia Mieszczak – Szkoła Podstawowa nr 4, Oświęcim
Hubert Sudia – Szkoła Podstawowa nr 7, Oświęcim
  • autorzy prac wyróżnieni udziałem w pokonkursowej wystawie
Dawid Gembala – Szkoła Podstawowa nr 2, Brzeszcze
Rafał Rybarczyk – Szkoła Podstawowa nr 2, Brzeszcze
Maja Danek – Szkoła Podstawowa nr 2, Brzeszcze
Lena Gębala – Samorządowy Zespół Szkół nr 1, Chełmek
Adrianna Skawińska – Zespół Szkolno-Przedszkolny, Graboszyce
Julia Gawęda – Zespół Szkolno-Przedszkolny, Graboszyce
Nadia Pawełek – Zespół Szkolno-Przedszkolny, Graboszyce
Aleksandra Chrapczyńska – Szkoła Podstawowa, Grojec
Marcelina Czyrwik – Szkoła Podstawowa, Harmęże
Jowita Dziedzic – Młodzieżowy Dom Kultury, Oświęcim
Alicja Kozłowska – Młodzieżowy Dom Kultury, Oświęcim
Lena Mirecka – Młodzieżowy Dom Kultury, Oświęcim
Filip Czuj – Młodzieżowy Dom Kultury, Oświęcim
Martyna Brzezina – Młodzieżowy Dom Kultury, Oświęcim
Lena Olearczyk – Młodzieżowy Dom Kultury, Oświęcim
Oliwia Suślik – Młodzieżowy Dom Kultury, Oświęcim
Magdalena Wójcik (2 prace) – Młodzieżowy Dom Kultury, Oświęcim
Róża Chrapczyńska – Niepubliczne Przedszkole „Bajka”, Oświęcim
Magdalena Bąk – Niepubliczne Przedszkole „Bajka”, Oświęcim
Klaudia Zontek – Niepubliczne Przedszkole „Bajka”, Oświęcim
Liliana Leśniak – Niepubliczne Przedszkole „Bajka”, Oświęcim
Arkadiusz Grubka – Przedszkole Publiczne, Graboszyce
Oliwier Jurasz – Przedszkole Samorządowe, Graboszyce
Antonina Kuśnierek – Przedszkole Samorządowe, Zaborze
Natalia Krawczyk – Szkoła Podstawowa nr 2, Oświęcim
Jagoda Grochal – Szkoła Podstawowa nr 4, Oświęcim
Wiktoria Kubicz – Szkoła Podstawowa nr 5, Oświęcim
Martyna Kopacz – Szkoła Podstawowa nr 7, Oświęcim
Igor Niedzielski – Szkoła Podstawowa nr 7, Oświęcim
Paulina Poleńska – Szkoła Podstawowa nr 7, Oświęcim
Anna Witalis – Szkoła Podstawowa nr 7, Oświęcim
Karol Godula – Szkoła Podstawowa nr 8, Oświęcim
Agata Nakonieczny – Szkoła Podstawowa nr 8, Oświęcim
Dominik Śmiertka – Szkoła Podstawowa nr 8, Oświęcim
Dawid Zajas – Szkoła Podstawowa nr 8, Oświęcim
Filip Klima – Szkoła Podstawowa, Zaborze
Milena Boba – Szkoła Podstawowa, Zaborze


logo ockWydarzenia biletowane w Oświęcimskim Centrum Kultury Oświęcimskie Centrum Kultury wznowiło sprzedaż biletów na przeniesione wydarzenia zaplanowane od września oraz rozpoczęło sprzedaż biletów na wybrane powakacyjne wydarzenia premierowe . Bilety na niektóre przedsięwzięcia dostępne są w sprzedaży wyłącznie poza Oświęcimskim...czytaj więcej...

dzisiaj

wrzesień 2021
  P W Ś C P S N
35 1 2 3 4 5
36 6 7 8 9 10 11 12
37 13 14 15 16 17 18 19
38 20 21 22 23 24 25 26
39 27 28 29 30
poprzedni następny

W GALERII

Realizacja: HEXADE.COM (Grafik, projektant, webdesigner)