Wersja standardowa Wersja z powiększonym kontrastem Wersja tekstowa
FACEBOOK...

harmonogram zajęć stałych w sezonie 2022/2023

od: do:

logo ock

Harmonogram zajęć stałych
Oświęcimskiego Centrum Kultury
w sezonie 2022/2023

  • FOLKLOR

      
    REPREZENTACYJNY
          ZESPÓŁ PIEŚNI I TAŃCA
          MIASTA OŚWIĘCIM
          „HAJDUKI”

           • MINI HAJDUKI
              dzieci 5-7 lat
              instruktorzy: Ewa Żak, Justyna Pociennik
              zajęcia: poniedziałek i czwartek godz. 17:00-17:45
              udział bezpłatny
           
           • MAŁE HAJDUKI
              dzieci 8-12 lat
              instruktor: Anna Handzlik-Starzyk
              zajęcia: poniedziałek i środa godz. 18:00-19:00
              udział bezpłatny
          
           • GRUPA REPREZENTACYJNA
              młodzież i dorośli 13-30 lat
              instruktor: Marek Pociennik
              zajęcia: wtorek godz. 19:30-20:30, czwartek godz. 19:30-21:00
              udział bezpłatny

  • FORMACJA TAŃCA TOWARZYSKIEGO „ELITA” 

       • ELITA LEJDIS
          dziewczęta 14+ (mile widziane doświadczenie taneczne)
          trener: Dorota Kapusta
          zajęcia: poniedziałek godz. 18:30-20:30, sobota godz. do ustalenia
          zajęcia w sali tanecznej przy ul. Solskiego 2
          udział bezpłatny
      
       • ELITA LEJDIS JUNIOR
          dziewczęta 13-15 lat
          trener: Justyna Fatyga
          zajęcia: piątek godz. 18:00-19:00
          zajęcia w sali tanecznej przy ul. Solskiego 2
          udział bezpłatny

       • ELITA PARY JUNIOR
          chłopcy i dziewczęta 10-13 lat    
          tańce latynoamerykańskie    
          trener: Justyna Fatyga
          zajęcia: piątek godz. 17:00-18:00
          zajęcia w sali tanecznej przy ul. Solskiego 2
          udział bezpłatny
          
  • TANIEC / RUCH

       HOBBY DANCE
          dorośli    
          taniec towarzyski    
          trener: Piotr Szczęśniak
          zajęcia: środa godz. 20:00-22:00
          zajęcia w sali tanecznej przy ul. Solskiego 2
          zajęcia płatne: opłata miesięczna 50 zł
        
       TAŃCZĄCE BRZDĄCE
          dzieci w wieku przedszkolnym
          zajęcia muzyczno-ruchowe oparte na zabawach z muzyką
          (taniec, śpiew, gra na instrumentach), rytmem i ruchem
          prowadzący: Elżbieta Matula
          zajęcia: wtorek godz. 16:00-16:45
          zajęcia częściowo dotowane ze środków Miasta Oświęcim
          X-XII 2022 – bezpłatne, I-VI 2023 – opłata miesięczna 50 zł     
         
       ZATAŃCZ SIEBIE         
          dzieci 8-12 lat
          zajęcia taneczne, ruchowe i relaksacyjne na bazie tańca nowoczesnego,
          integracyjnego i kreatywnego z elementami animacji, zabaw muzycznych,
          techniki tańca, rozciągania i relaksacji
          prowadzący: Elżbieta Matula
          zajęcia: wtorek godz. 17:00-18:00
          zajęcia częściowo dotowane ze środków Miasta Oświęcim
          X-XII 2022 – bezpłatne, I-VI 2023 – opłata miesięczna 50 zł   

       ZATAŃCZ SIEBIE
         dorośli do 60 r.ż.
         zajęcia taneczne, ruchowe i relaksacyjne dla dorosłych na bazie tańca nowoczesnego,
         integracyjnego i kreatywnego z elementami rozciągania, relaksacji i automasażu
         prowadzący: Elżbieta Matula
         zajęcia: czwartek godz. 18:15-19:15    
         zajęcia w sali tanecznej przy ul. Solskiego 2
         zajęcia częściowo dotowane ze środków Miasta Oświęcim
         X-XII 2022 – bezpłatne, I-VI 2023 – opłata miesięczna 50 zł  

       • ZAJĘCIA PROZDROWOTNE
          dorośli
          zajęcia bazujące na metodzie pilates z elementami tańca, rozciągania i relaksacji
          prowadzący: Elżbieta Matula
          zajęcia: termin do ustalenia
          zajęcia w sali tanecznej przy ul. Solskiego 2
          zajęcia płątne: opłata miesięczna 50 zł    
       
       LATINO DLA PAŃ
          kobiety 18-60 lat
          trener: Piotr Szczęśniak
          zajęcia: środa godz. 17:45-18:45
          zajęcia w sali tanecznej przy ul. Solskiego 2
          zajęcia płatne: opłata miesięczna 50 zł

      
    TAI-CHI
          styl Chen
          dorośli (początkujący)
          trener: Grzegorz Bąk
          zajęcia: wtorek godz. 18:00-19:15, czwartek godz. 19:30-20:45
          zajęcia w sali tanecznej przy ul. Solskiego 2
          zajęcia płatne: opłata miesięczna 140 zł

  • MUZYKA

      
    ORKIESTRA MIASTA OŚWIĘCIM
          młodzież od 16 lat i dorośli
          nabór dotyczy wybranych instrumentów: trąbka, saksofon, klarnet, puzon
          dyrygent: Łukasz Jabcoń
          próba: środa lub piątek godz. 19:00-20:30
          udział bezpłatny
          
       CHÓR MIASTA OŚWIĘCIM
          dorośli 18-45 lat
          przyjęcie po przesłuchaniach
          prowadzący: Monika Rochowiak, Małgorzata Rochowiak
          próba: czwartek godz. 18:00-20:00
          udział bezpłatny

  • CERAMIKA
     
       • WARSZTATY DLA DZIECI
         
    dzieci 9-13 lat
          instruktor: Arleta Uroda
          zajęcia: wtorek godz. 16:00-18:00
          zajęcia płatne: opłata miesięczna 60 zł

      • WARSZTATY DLA DOROSŁYCH
         dorośli 18-60 lat
         instruktor: Magdalena Prochowska
         zajęcia: raz w tygodniu – środa godz. 18:00-19:30, czwartek godz. 16:00-17:30
         zajęcia płatne: opłata miesięczna 60 zł

  • SZTUKA

       SEKCJA PLASTYCZNA
         
    dzieci i młodzież 6-16 lat
          instruktor: Władysława Kapcińska
          zajęcia: raz w tygodniu – termin do ustalenia
          zajęcia płatne: opłata miesięczna 30 zł

       RYSUNEK, MALARSTWO, MARTWA NATURA
         
    dzieci i młodzież 9-19 lat (2 grupy wiekowe)
          instruktor: Barbara Żydek
          zajęcia: piątek godz. 16:00-17:30 (9-12 lat) i godz. 17:45-19:15 (13-19 lat)
          zajęcia płatne: opłata miesięczna 40 zł

       RYSUNEK
         
    dorośli
          instruktor: Magdalena Prochowska
          zajęcia: czwartek godz. 18:00-19:30
          zajęcia płatne: opłata miesięczna 30 zł

       TAJEMNICZA SZTUKA PISANIA IKON
      
          • KURS PODSTAWOWY
             uczestnicy 16+
             prowadzący: Mikołaj Fediv
             zajęcia: poniedziałek godz. 17:00-18:30
             zajęcia płatne: opłata miesięczna 200 zł

          • KURS ZAAWANSOWANY
             uczestnicy 16+
             prowadzący: Mikołaj Fediv
             zajęcia: poniedziałek godz. do ustalenia
             zajęcia częściowo dotowane ze środków Miasta Oświęcim
             X-XII 2022 – bezpłatne, I-VI 2023 – opłata miesięczna 200 zł       

        MALARSTWO AKRYLOWE 
           uczestnicy 16+
           prowadzący: Mikołaj Fediv
           zajęcia: wtorek godz. 18:30-20:00
           zajęcia częściowo dotowane ze środków Miasta Oświęcim
           X-XII 2022 – bezpłatne, I-VI 2023 – opłata miesięczna 100 zł    

  • RĘKODZIEŁO

       SZTUKA I RĘKODZIEŁO „MANUFAKTURA”
          dorośli
          instruktor: Magdalena Prochowska
          zajęcia: środa godz. 16:00-17:30
          zajęcia płatne: opłata miesięczna 50 zł    

       ZAJĘCIA KREATYWNE „ZRÓB TO SAM”
          dzieci i młodzież 9-13 lat
          instruktor: Katarzyna Krawczyk
          zajęcia: czwartek godz. 17:00-18:30
          zajęcia częściowo dotowane ze środków Miasta Oświęcim
          X-XII 2022 – bezpłatne, I-VI 2023 – opłata miesięczna 30 zł 

       OS-NOWA OD-NOWA
          tkactwo/patchwork/makrama/haft
          uczestnicy 16+
          prowadzący: zespół instruktorów
          zajęcia: poniedziałek godz. 17:00-19:00
          zajęcia płatne: opłata miesięczna 140 zł    

       SCRAPBOOKING
          uczestnicy 18+ (dla początkujących)
          prowadzący: Agata Busiek
          zajęcia: wtorek godz. 17:00-19:00
          zajęcia płatne: opłata miesięczna 260 zł
  • TEATR

      
    ZAJĘCIA TEATRALNE
          dzieci i młodzież 7-18 lat (w grupach wiekowych)
          instruktor:
          zajęcia: raz w tygodniu – termin do ustalenia
          zajęcia bezpłatne    

  • OŚWIĘCIMSKI KLUB FANTASTYKI
    uczestnicy 14+
    opiekun: Paweł Lach
    spotkania: piątek i sobota lub niedziela według ustalonego grafiku
    udział bezpłatny

  • AMATORSKI KLUB FILMOWY „CHEMIK”
    młodzież i dorośli
    instruktor: Bartosz Gajda
    zajęcia: terminy do ustalenia
    udział bezpłatny

  • OŚWIĘCIMSKI UNIWERSYTET DZIECIĘCY
    dzieci 6-9 lat i 10-12 lat
    opiekun: Kornelia Płoszczyca
    wykłady: raz w miesiącu w soboty w godzinach przedpołudniowych
    zajęcia płatne: opłata roczna 30 zł, opłata za indeks indeks 25 zł

  • UNIWERSYTET TRZECIEGO WIEKU
    seniorzy 60+
    obowiązuje opłata roczna
    wykłady: raz w tygodniu
    wybrane zajęcia fakultatywne płatne
    zapisy na dodatkowe zajęcia w październiku po inauguracji roku akademickiego

  • POZOSTAŁE ZAJĘCIA

             Zespół Pieśni i Tańca "Bratkowie"      dzieci i młodzież 7-18 lat (w grupach wiekowych)
      instruktor:
      zajęcia: raz w tygodniu – termin do ustalenia
      zajęcia bezpłatne    
Zespół Pieśni i Tańca "Bratkowie"
opiekunowie: Bożena Bochaczyk, Alina Płachta
poniedziałek: godz. 19:30-21:00

Zespół Folklorystyczny "Dolina Soły"
opiekun: Teresa Piskorz
piątek: godz. 17:00-19:00

Studio Baletowe
prowadzący: Karolina Momot
poniedziałek: godz. 16:00-18:30
wtorek: godz. 16:15-18:15

Klub Filatelistów i Numizmatyków
prezes: Janusz Janiszewski
piątek: godz. 16:00-18:00

Kabaret "Czarna Rękawiczka"
instruktor: Małgorzata Zakutyńska
poniedziałek, wtorek: godz. 9:00-11:30
instruktor: Iwona Kaleta-Drzystek
środa: godz. 13:45-15:00 (co druga środa)

Zespół taneczny "Pretty Woman"
instruktor: Roma Szostak
Szkoła Tańca, ul. Solskiego 2
poniedziałek: godz. 12:15-13:15
środa: 10:15-11:15
piątek: godz. 10:00-11:30 (OCK)

Taniec
instruktor: Piotr Szcześniak
środa: 16:45-17:45
Szkoła Tańca, ul. Solskiego 2

Zespół wokalny "Ballada"
instruktor: Iwona Kaleta-Drzystek
środa: godz. 9:00-11:00

Pilates
instruktor: Agnieszka Jankowska
Szkoła Tańca, ul. Solskiego 2
poniedziałek: godz. 9:15-10:15, godz. 10:30-11:30
środa: godz. 9:15-10:15
piątek: godz. 9:15-10:15

Gimnastyka
instruktor: Monika Banach
środa: godz. 13:30-14:15

Zajęcia w wodzie
Kryta Pływalnia
poniedziałek, wtorek, czwartek, piątek

Regulamin uczestnictwa w zajęciach i karty uczestnictwa



Czy wiesz, że... Henryk Lehnert (†22.06.2006) - utytułowany filmowiec z Amatorskiego Klubu Filmowego „Chemik” działającego w Oświęcimskim Centrum Kultury - w 1997 roku został uhonorowany wpisem do Księgi Rekordów Guinnessa za największą ilość zrealizowanych filmów i zdobytych...czytaj więcej...
wrzesień 2022
  P W Ś C P S N
35 1 2 3 4
36 5 6 7 8 9 10 11
37 12 13 14 15 16 17 18
38 19 20 21 22 23 24 25
39 26 27 28 29 30
poprzedni następny

W GALERII

Realizacja: HEXADE.COM (Grafik, projektant, webdesigner)