Wersja standardowa Wersja z powiększonym kontrastem Wersja tekstowa
FACEBOOK...

harmonogram zajęć stałych w sezonie 2022/2023

od: do:

logo ock

Harmonogram zajęć stałych
Oświęcimskiego Centrum Kultury
w sezonie 2022/2023

  • FOLKLOR

      
    REPREZENTACYJNY ZESPÓŁ
          PIEŚNI I TAŃCA
          MIASTA OŚWIĘCIM „HAJDUKI”

           • MINI HAJDUKI
              dzieci 5-7 lat
              instruktorzy: Ewa Żak, Justyna Pociennik
              zajęcia: poniedziałek, czwartek godz. 17:00-17:45
              udział bezpłatny
           
           • MAŁE HAJDUKI
              dzieci 8-12 lat
              instruktor: Anna Handzlik-Starzyk
              zajęcia: poniedziałek i środa godz. 18:00-19:00
              udział bezpłatny
          
           • GRUPA REPREZENTACYJNA
              młodzież i dorośli 13-30 lat
              instruktor: Marek Pociennik
              zajęcia: wtorek godz. 19:30-20:30, czwartek godz. 19:30-21:00
              udział bezpłatny

  • FORMACJA TAŃCA TOWARZYSKIEGO „ELITA” 
      
       • ELITA LEJDIS JUNIOR
          dziewczęta 13-15 lat
          trener: Justyna Fatyga
          zajęcia: piątek godz. 17:00-18:00
          pierwsze zajęcia 14.10
          zajęcia w sali tanecznej przy ul. Solskiego 2
          udział bezpłatny
            
  • TANIEC / RUCH

       HOBBY DANCE
          dorośli    
          taniec towarzyski    
          trener: Piotr Szczęśniak
          zajęcia: środa godz. 20:00-22:00
          zajęcia w sali tanecznej przy ul. Solskiego 2
          zajęcia płatne: opłata miesięczna 50 zł
        
       TAŃCZĄCE BRZDĄCE
          dzieci w wieku przedszkolnym
          zajęcia muzyczno-ruchowe oparte na zabawach z muzyką
          (taniec, śpiew, gra na instrumentach), rytmem i ruchem
          prowadzący: Elżbieta Matula
          zajęcia: wtorek godz. 16:00-16:45
          zajęcia częściowo dotowane ze środków Miasta Oświęcim
          X-XII 2022 – bezpłatne, I-VI 2023 – opłata miesięczna 50 zł     
         
       ZATAŃCZ SIEBIE         
          dzieci 7-12 lat
          zajęcia taneczne, ruchowe i relaksacyjne na bazie tańca nowoczesnego,
          integracyjnego i kreatywnego z elementami animacji, zabaw muzycznych,
          techniki tańca, rozciągania i relaksacji
          prowadzący: Elżbieta Matula
          zajęcia: wtorek godz. 17:00-18:00
          zajęcia częściowo dotowane ze środków Miasta Oświęcim
          X-XII 2022 – bezpłatne, I-VI 2023 – opłata miesięczna 50 zł   

       ZATAŃCZ SIEBIE
         dorośli 18-60 lat
         zajęcia taneczne, ruchowe i relaksacyjne dla dorosłych na bazie tańca nowoczesnego,
         integracyjnego i kreatywnego z elementami rozciągania, relaksacji i automasażu
         prowadzący: Elżbieta Matula
         zajęcia: czwartek godz. 18:15-19:15
         zajęcia w sali tanecznej przy ul. Solskiego 2
         zajęcia częściowo dotowane ze środków Miasta Oświęcim
         X-XII 2022 – bezpłatne, I-VI 2023 – opłata miesięczna 50 zł  

       • ZAJĘCIA PROZDROWOTNE
          dorośli
          zajęcia bazujące na metodzie pilates z elementami tańca, rozciągania i relaksacji
          prowadzący: Elżbieta Matula
          zajęcia: czwartek godz. 17:00-18:00
          zajęcia w sali tanecznej przy ul. Solskiego 2
          zajęcia płatne: opłata miesięczna 50 zł    
       
       LATINO DLA PAŃ
          kobiety 18-60 lat
          trener: Piotr Szczęśniak
          zajęcia: środa godz. 17:45-18:45
          zajęcia w sali tanecznej przy ul. Solskiego 2
          zajęcia płatne: opłata miesięczna 50 zł

      
    TAI-CHI
          styl Chen
          dorośli (początkujący)
          zajęcia od 22 listopada
          trener: Grzegorz Bąk
          zajęcia: 75 minut, 2 x w tygodniu
          terminy: wtorek godz. 19:00-20:15, czwartek godz. 19:15-20:30
          zajęcia w sali tanecznej przy ul. Solskiego 2
          zajęcia płatne: opłata miesięczna 140 zł

  • MUZYKA

      
    ORKIESTRA MIASTA OŚWIĘCIM
          młodzież od 16 lat i dorośli
          nabór dotyczy wybranych instrumentów: trąbka, saksofon, klarnet, puzon
          dyrygent: Łukasz Jabcoń
          próba: środa lub piątek godz. 19:00-20:30
          udział bezpłatny
          
       CHÓR MIASTA OŚWIĘCIM
          dorośli 18-45 lat
          prowadzący: Monika Rochowiak, Małgorzata Łukasik
          próba: czwartek godz. 18:00-20:00
          udział bezpłatny

  • CERAMIKA
     
       • WARSZTATY DLA DZIECI
         
    dzieci 9-13 lat
          instruktor: Arleta Uroda
          zajęcia: wtorek godz. 16:30-18:00
          zajęcia płatne: opłata miesięczna 60 zł

      • WARSZTATY DLA DOROSŁYCH
         dorośli 18-60 lat
         instruktor: Magdalena Prochowska
         zajęcia: środa godz. 18:00-19:30 (I grupa),
         czwartek godz. 13:00-14:30 (grupa II), czwartek godz. 16:00-17:30 (III grupa)
         zajęcia płatne: opłata miesięczna 60 zł

  • SZTUKA

       SEKCJA PLASTYCZNA
         
    dzieci i młodzież 6-16 lat
          instruktor: Władysława Kapcińska
          zajęcia: środa godz. 15:30-17:00 (9-11 lat), środa godz. 17:30-19:00 (14-16 lat),
          czwartek godz. 15:30-17:00 (7-9 lat), czwartek godz. 17:30-19:00 (11-13 lat)
          zajęcia płatne: opłata miesięczna 30 zł

       RYSUNEK, MALARSTWO, MARTWA NATURA
         
    dzieci i młodzież 9-19 lat (2 grupy wiekowe)
          instruktor: Barbara Żydek
          zajęcia: piątek godz. 16:00-17:30 (9-12 lat), godz. 17:45-19:15 (13-19 lat)
          pierwsze zajęcia 7.10
          zajęcia płatne: opłata miesięczna 40 zł

       RYSUNEK
         
    dorośli
          instruktor: Magdalena Prochowska
          zajęcia: czwartek godz. 18:00-19:30
          zajęcia płatne: opłata miesięczna 30 zł

       TAJEMNICZA SZTUKA PISANIA IKON   

          • KURS ZAAWANSOWANY
             uczestnicy 16+
             prowadzący: Mikołaj Fediv
             zajęcia: poniedziałek godz. 18:30-20:00
             zajęcia częściowo dotowane ze środków Miasta Oświęcim
             X-XII 2022 – bezpłatne, I-VI 2023 – opłata miesięczna 200 zł       

        MALARSTWO AKRYLOWE 
           uczestnicy 16+
           prowadzący: Mikołaj Fediv
           zajęcia: poniedziałek godz. 16:30-18:00 (I grupa), wtorek godz. 18:30-20:00 (II grupa)
           zajęcia częściowo dotowane ze środków Miasta Oświęcim
           X-XII 2022 – bezpłatne, I-VI 2023 – opłata miesięczna 100 zł    

  • RĘKODZIEŁO

       SZTUKA I RĘKODZIEŁO „MANUFAKTURA”
          dorośli
          instruktor: Magdalena Prochowska
          zajęcia: środa godz. 16:00-17:30
          zajęcia płatne: opłata miesięczna 50 zł    

       ZAJĘCIA KREATYWNE „ZRÓB TO SAM”
          dzieci i młodzież 8-13 lat
          instruktor: Katarzyna Krawczyk
          zajęcia: czwartek godz. 17:00-18:30
          zajęcia częściowo dotowane ze środków Miasta Oświęcim
          X-XII 2022 – bezpłatne, I-VI 2023 – opłata miesięczna 30 zł 

       OS-NOWA OD-NOWA
          tkactwo/patchwork/makrama/haft
          zapisy trwają - zajęcia rozpoczną się po zebraniu grupy
          uczestnicy 16+
          prowadzący: zespół instruktorów
          zajęcia: poniedziałek godz. 17:00-19:00
          zajęcia płatne: opłata miesięczna 140 zł    
  • TEATR

      
    ZAJĘCIA TEATRALNE
          młodzież
          instruktor: Jessica Bożek
          zajęcia: środa godz. 16:30-18:00
          zajęcia bezpłatne    

  • OŚWIĘCIMSKI KLUB FANTASTYKI
    uczestnicy 14+
    opiekun: Paweł Lach
    spotkania: piątek godz. 17:00-20:00, sobota lub niedziela godz. 14:00-19:00
    udział bezpłatny

  • AMATORSKI KLUB FILMOWY „CHEMIK”
    młodzież i dorośli
    instruktor: Bartosz Gajda
    zajęcia: wtorek, środa godz. 17:00-18:00
    udział bezpłatny

  • KLUB FILATELISTÓW I NUMIZMATYKÓW
    prezes: Janusz Janiszewski
    spotkania: piątek godz. 16:00-18:00

  • OŚWIĘCIMSKI UNIWERSYTET DZIECIĘCY
    dzieci 6-9 lat i 10-12 lat
    opiekun: Kornelia Płoszczyca
    wykłady: raz w miesiącu w soboty w godzinach przedpołudniowych
    wykład inauguracyjny 8.10 godz. 11:00 (Małopolska Uczelnia Państwowa)
    zajęcia płatne: opłata roczna 30 zł, opłata za indeks indeks 25 zł

  • UNIWERSYTET TRZECIEGO WIEKU
    seniorzy 60+
    obowiązuje opłata roczna
    wykłady: wtorek godz. 15:00 (XI-III godz. 14:00, X i IV-VI godz. 15:00) - godziny mogą ulegać zmianom
    wybrane zajęcia fakultatywne płatne
    zapisy na dodatkowe zajęcia w październiku po inauguracji roku akademickiego
             Kabaret "Czarna Rękawiczka"
               instruktor: Małgorzata Zakutyńska
               czwartek, piątek: godz. 10:00-12:00
               instruktor: Iwona Kaleta-Drzystek
               środa: godz. 13:45 (co druga środa)

             Zespół taneczny "Pretty Woman"
                instruktor: Roma Szostak
                poniedziałek, środa: godz. 10:30
                zajęcia w sali tanecznej przy ul. Solskiego 2               

             Zespół wokalny "Ballada"
               instruktor: Iwona Kaleta-Drzystek
               środa: godz. 9:30-11:30

             Taniec
                instruktor: Piotr Szcześniak
                środa: 16:45
                zajęcia w sali tanecznej przy ul. Solskiego 2

              Pilates
                instruktor: Agnieszka Jankowska
                poniedziałek, środa, piątek: godz. 9:15
                zajęcia w sali tanecznej przy ul. Solskiego 2

              Gimnastyka
                 instruktor: Monika Banach
                 środa: godz. 14:45 (I grupa), godz. 15:30 (II grupa)
                 zajęcia w Hali Sportowej Szkoły Podstawowej nr 8
                 czwartek: godz. 9:00
                 zajęcia w Oświęcimskim Centrum Kultury

              Zajęcia w wodzie
                poniedziałek: godz. 14:15
                wtorek: godz. 9:45
                czwartek: godz. 10:45
                piątek: godz. 14:15
                zajęcia na Krytej Pływalni
  • POZOSTAŁE ZAJĘCIA (REALIZACJA ZEWNĘTRZNA)

             ZESPÓŁ PIEŚNI I TAŃCA "BRATKOWIE"
                poniedziałek: 19:30-21:00
                

             ZESPÓŁ FOLKLORYSTYCZNY "DOLINA SOŁY"
               piątek: 17:00-19:00 - od 14.10

             • STUDIO BALETOWE "CLASSICA" 
              
poniedziałek: godz. 16:00-20:00
               środa: godz. 17:00-18:00

             • ROBOMANIA - KURS ROBOTYKI, ELEKTRONIKI I PROGRAMOWANIA
              
piątek: godz. 18:00-20:00              

Regulamin uczestnictwa w zajęciach i karty uczestnictwa

Pliki do pobrania:

opłaty za zajęcia w Oświęcimskim Centrum Kultury.pdf (Rozmiar: 60136 bajtów)
opłaty za zajęcia w Uniwersytecie Trzeciego Wieku.pdf (Rozmiar: 58989 bajtów)
opłaty za zajęcia w Osiedlowym Domu Kultury Zasole.pdf (Rozmiar: 40661 bajtów)


Wieści z Ratusza | 25.11 Wieści z Ratusza czytaj więcej...
grudzień 2022
  P W Ś C P S N
48 1 2 3 4
49 5 6 7 8 9 10 11
50 12 13 14 15 16 17 18
51 19 20 21 22 23 24 25
52 26 27 28 29 30 31
poprzedni następny

W GALERII

Realizacja: HEXADE.COM (Grafik, projektant, webdesigner)