Wersja standardowa Wersja z powiększonym kontrastem Wersja tekstowa
FACEBOOK...

XXVI Talenty Małopolski 2013

od: do:

8 kwietnia 2013 roku w Oświęcimskim Centrum Kultury odbyły się eliminacje powiatowe, dla form muzycznych, XXVI Małopolskiego Festiwalu Form Muzycznych i Tanecznych "Talenty Małopolski 2013".

Festiwal "Talenty Małopolski" adresowany jest do dzieci i młodzieży z regionu małopolskiego zainteresowanych różnymi formami muzyki i tańca, działających w szkołach, świetlicach, domach kultury i innych placówkach kulturalno-oświatowych oraz niezrzeszonych. Konkurs rozgrywany jest w trzech kategoriach wiekowych (7-9 lat, 10-15 lat, 16-21 lat) dla dwóch form: muzycznej i tanecznej. Festiwal odbywa się drogą kolejnych eliminacji: eliminacje powiatowe i koncerty finałowe.

W eliminacjach powiatowych, dla form muzycznych, wzięło udział 62 podmiotów wykonawczych - solistów i zespołów. Jury w składzie: Piotr Kuba Kubowicz, Adrian Kulik, Wojciech Wachułka

nominowało do finału wojewódzkiego w Dobczycach (17 maja) następujących wykonawców (w kolejności występowania):

-Martyna Kopacz „List” – Gimnazjum Gminne nr 1 w Rajsku
-Małgorzata Gwinner „Prosty człowiek” – Miejskie Gimnazjum nr 2 w Oświęcimiu
-Michał Dźwigoń „Między ciszą a ciszą” – Zespół Szkolno-Gimnazjalny nr 2 w Kętach
-Klaudia Jurkiewicz „Groszki i róże” – Miejskie Gimnazjum nr 4 w Oświęcimiu
-Anna Paprzyca „Teatr” – Oświęcimskie Centrum Kultury w Oświęcimiu
-Karolina Żak „Niepewność” – Oświęcimskie Centrum Kultury w Oświęcimiu
-Aleksandra Nyga „Ta mała piła dziś” – Oświęcimskie Centrum Kultury w Oświęcimiu
-Michał Głowacki „Tumb Attaca Solo” – Oświęcimskie Centrum Kultury w Oświęcimiu
-Colleen Moore „Make You Feel My Love” – Powiatowy Zespół nr 6 Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących w Brzeszczach
-Justyna Zwyrtek „Odkąd Ciebie mam” – Powiatowy Zespół nr 6 Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących w Brzeszczach

Ponadto jury uhonorowało wyróżnieniami następujących wykonawców (w kolejności występowania):

-Żaneta Gawęda – Zespół Szkolno-Przedszkolny w Witkowicach
-Krzysztof Koczur – Zespół Szkolno-Przedszkolny w Witkowicach
-Zuzanna Bogunia – Zespół Szkolno-Przedszkolny w Głębowicach
-Karolina Szabla – Szkoła Podstawowa w Polance Wielkiej
-Monika Mitoraj – Publiczne Gimnazjum w Polance Wielkiej
-Sylwia Piątek – Samorządowy Zespół Szkół w Bobrku
-Marta Kurek – Miejskie Gimnazjum nr 2 w Oświęcimiu
-Katarzyna Kolasa – Gimnazjum Gminne nr 2 w Zaborzu
-Anita Gucwa – Powiatowy Zespół nr 4 Szkół Ekonomiczno-Gastronomicznych w Oświęcimiu
-Daria Gajc – Oświęcimskie Centrum Kultury w Oświęcimiu

Jury gorąco dziękuje wszystkim uczestnikom eliminacji powiatowych, ich instruktorom, rodzicom, opiekunom i animatorom za przygotowanie i prezentację programów konkursowych.

Jury serdecznie dziękuje organizatorom eliminacji, tj. Starostwu Powiatowemu w Oświęcimiu oraz Dyrekcji i Pracownikom Oświęcimskiego Centrum Kultury, za podjęcie trudu

przygotowania i jak zwykle profesjonalną realizację imprezy.

Jury gratulując laureatom – życzy im sukcesów artystycznych podczas finału wojewódzkiego w Dobczycach.

Organizator:
-Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Dobczycach

Opieka merytoryczna:
-Stowarzyszenie Sztuki i Edukacji Artystycznej

Organizatorzy eliminacji - dla form muzycznych - z terenu powiatu oświęcimskiego:
-Oświęcimskie Centrum Kultury
-Starostwo Powiatowe w Oświęcimiu

Patronat:
-Piwnica pod Baranami

Patronat honorowy:
-Marek Sowa Marszałek Województwa Małopolskiego

Patronat medialny:
-Radio Plus, Dziennik Polski, Telewizja Powiatowa Myślenice

Wsparcie finansowe:
-Firma Alfa DJM 



Wieści z Ratusza | 11.06 Wieści z Ratusza czytaj więcej...

dzisiaj

kwiecień 2021
  P W Ś C P S N
13 1 2 3 4
14 5 6 7 8 9 10 11
15 12 13 14 15 16 17 18
16 19 20 21 22 23 24 25
17 26 27 28 29 30
poprzedni następny

W GALERII

Realizacja: HEXADE.COM (Grafik, projektant, webdesigner)