Wersja standardowa Wersja z powiększonym kontrastem Wersja tekstowa
FACEBOOK...

Zemsta nietoperza - operetka w III aktach

od: 20.01.2023 do: 20.01.2023

na kolorowym rysynkowym plakacie postaci różne, tytuł
20 stycznia 2023 roku o godzinie 19:00 (impreza przeniesiona z 22 października 2022 roku) w Oświęcimskim Centrum Kultury odbędzie się, w wykonaniu solistów oraz Woytek Mrozek Strauss Chamber Orchestra pod dyrekcją dr. Adama Wagnera, operetka w III aktach Johanna Straussa syna, pt. „Zemsta nietoperza”.

Szanowni Państwo,
wszystkim melomanom chciałbym bardzo podziękować za zainteresowanie się dziełem Johanna Straussa - operetką Zemsta Nietoperza a także zakup biletów na to wydarzenie.

Jednak z powodów organizacyjnych została podjęta decyzja o przełożeniu daty wystawienia operetki w Oświęcimskim Centrum Kultury z dnia 22.10.22 roku na dzień 20.01.2023 roku o godzinie 19.00.

To dobra a może nawet lepsza data na wystawienie operetki, którą potraktujmy jako wyjątkowy wieczór noworoczny - pełen humoru i dobrego nastroju.

Mamy wielką prośbę abyście Państwo mimo przełożonego terminu pozostali z nami. To będzie na prawdę wspaniały wieczór!

Zakupione bilety zachowują swoją ważność i nie trzeba nic z tym robić.

Kłaniam się nisko i serdecznie wszystkich pozdrawiam
Dr Wojciech Mrozek
AVIP Group


„Zemsta nietoperza” to genialna, pełna znakomitego humoru i najpiękniejszej muzyki operetka. Jej premiera odbyła się 5 kwietnia 1874 roku w Theater an der Wien w Wiedniu. Uznana została za arcydzieło operetki wiedeńskiej. Dzieło posiada jedno z najlepiej napisanych w operetkowej literaturze libretto, które tak zaintrygowało Straussa, że w rekordowym czasie sześciu tygodni skomponował do niego muzykę.

Operetka, której akcja rozgrywa się pod koniec XIX w., przesycona jest tanecznym rytmem i wiedeńską radością życia. Bawi współczesną publiczność pikanterią sytuacji i dialogów.

Tytułowa zemsta to przewrotna intryga doktora Falke, który mści się za kawał, jaki zrobił mu Eisenstein, porzucając go nad ranem, po karnawałowej maskaradzie w przebraniu nietoperza. Całość historii wieńczy porywająca muzyka przepełniona bogactwem melodii, oddająca charakter karnawałowych zabaw i nastroju beztroski. Wszystko to tworzy niepowtarzalną atmosferę i pozwala przeżyć wspaniały wieczór wypełniony śpiewem i śmiechem.

Swoją popularność operetka zawdzięcza błyskotliwym dialogom, dowcipnym i zaskakującym sytuacjom. Brawurowa komedia z intrygującym librettem w doskonałym i pełnym humoru i pikanterii tłumaczeniu Juliana Tuwima jest dodatkowym atutem polskiej wersji językowej.

wykonawcy:
Rosalinda – Jolanta Kremer
Eisenstein – Marcin Kotarba
Adela – Roksana Majchrowska
Alfred – Oskar Jasiński
Dr Falke – Ireneusz Miczka
Frank – Andrzej Witlewski
Frosch – Jerzy Gościński
Paweł Świętoracki narrator-konferansjer

Solistom towarzyszy Woytek Mrozek Strauss Chamber Orchestra pod dyrekcją dr. Adama Wagnera.

Przed dokonaniem rezerwacji i zakupu biletów prosimy o zapoznanie się z regulaminami.
Rezerwacja i zakup biletów jest akceptacją niniejszych regulaminów.

Rezerwacje niewykupione w wyznaczonym terminie będą anulowane.

Regulamin rezerwacji i zakupu biletów w Oświęcimskim Centrum Kultury.
Regulamin internetowej sprzedaży biletów przez Oświęcimskie Centrum Kultury.


bilety: 110 zł, 100 zł, 90 zł

bilety do nabycia na www.kupbilecik.pl

organizator: Woytek Mrozek Production

Szanowni Państwo!
Bilety zakupione online poza systemem sprzedaży Oświęcimskiego Centrum Kultury nie podlegają wymianie/zwrotom w Oświęcimskim Centrum Kultury.
Strona główna gazety Głos Ziemi Oświęcimskiej, białe tło na większości strony drobny druk, zdjęcia, tytułGłos Ziemi Oświęcimskiej nr 11 online 15 listopada 2022 roku został wydany listopadowy numer Głosu Ziemi Oświęcimskiej . Gazeta będzie kolportowana do mieszkań i budynków prywatnych na terenie miasta. Zapraszamy również do lektury gazety w wersji elektronicznej . Kolejny numer ukaże się 13 grudnia 2022 roku . ...czytaj więcej...
wrzesień 2022
  P W Ś C P S N
35 1 2 3 4
36 5 6 7 8 9 10 11
37 12 13 14 15 16 17 18
38 19 20 21 22 23 24 25
39 26 27 28 29 30
poprzedni następny

W GALERII

Realizacja: HEXADE.COM (Grafik, projektant, webdesigner)